83 Ziyaretci Mesajı

1. Kizlar ay ozledim sizi ya.��yazamiyorum buralara ama arada takip ediyorum gözüm uzerinizde��
  2. Ooo demek gittin he ayla:)).. Haydi hayırlı ossuuunn:)). En azından seni everdik yani:)).. Demek o yüzden yok oldun buralardan? Teyy o zamanlardan bahsettiğin biri vardı, aynı kişi mi bu? Peki Türkiye'de misin yoksam hala yâd-eller de mi?.. Vayy bee, zaman ne çabuk geçiyor değil mi?..
  3. aylaaaaaaaaaaaaaam, görüşürüz inşallah. ben 30 hazirana kadar burdayım. umarım o tarihe kadar gelirsin bacım. çok güzel olur.
  4. Aylam Aylam, nerelerdesin seeenn??..Çookk özledim seni.. En son yazışmamız 9 ay önceymiş..Daha sonra buralara gelmişsin ama yanıma uğramamışsın, darıldım.. İnşAllah iyisindir canım:).. Ne var ne yok hayatında, neler oluyor??.. Eğer gelirsen lütfen bi ses ver, tamam mı canım.. Haydi kal selametle...
  5. Merhabalar :) Grubumuza sizi de bekleriz :)
    http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=11637
  6. demir hakkında tek kelimelik görüşlerinizi bekliyoruz....
    http://www.dizifilm.com/forum/group....7&pp=10&page=8
  7. Ooo aylaa hanımlar yeniden teşrif etmişler.. Gelişlerinde çok sık oluyor canım, bu kadar sık gelme, sıkılıyom senden bak:))..

Amin canım Allah ayırmasın.. Hakkınızda hayırlısını versin..

Ben sizler kayıplara karıştığınızdan beri Kore dizileri alemine daldım(kii artık onlardanda mı sıkılıyorum ne:)) ve hala ordayım.. Emerkan dizilerinde ve bizimkilerde olmayan masumluk, dostluk, sevgi onlarda olunca başka dizileri izlemeyrum artıkın:)).. En azından seçerek bakıyorum.. Şu suskunlar'ın tavsiyesini aynı gün iki kişiden aldım ama benim artık türk dizisi izlemek gibi bir kabiliyetim kalmadı:).. Çoktaaan onlarıda bıraktım..
  8. Ay inanmıyoruuuummm... diye bir giriş yapabilirmiyim:))).. Canım sen nerelerdesin yaaa??.. Özledim sizleri yaaa..Bak ağlıcam şimdi, ühhüüü:)).. Gerçekten senden bi haber aldığıma çok çok sevindim.. Nerelerdeydin hayırsız.. Adam bi gelirde hayattayım, iyiyim der..

Yani aynı kişi ve plan var ama henüz düğün tarihi belli değil öyle mi??..

B&B mii??.. O da ne kii??.. Ben onu bırakalı aylaaar oldu:)).. Bridge beraber ya, rahatım yerinde, bıraktım gitti:))).. Hahaha, yok beee.. En son Tommy ve Buruk salağı ile ilgili bişeylere başladıklarında tepem attı ve bıraktım diziyi.. Artık spoilerlarına bile bakmıyorum.. Senin 1-2 bundan sonra hiç olmaz çünkü Jack W diziden ayrılıyormuş, anneside.. Zarpa yazmıştı bende orda öğrendim..

Aman boşver o pislikleri ben seni özledim nasılsın bacım, iyisin inşaAllah??.. Anlat arkadaşına..
  9. Müziğin Kralı Michael Jackson'ı doğum günü olan 29 Ağustosta http://www.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=493 başlığında anıyoruz...

seni de aramızda görmek isteriz.
  10. Aylaa canım nerelerdesin??.. Kız bu arada düğün dernek yaptınız mı yoksa??.. Bak davetiye yollamazsan seni döverim ona göre=)))... Zaman ne kadar çabuk geçiyor yaa=((.. Burda lakluka yaptığımız günler dün gibi.. Şimdi ayda bir bile görüşemiyoruz:/
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 83
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
aylaaa_84 hakkında

Temel Bilgiler

aylaaa_84 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Almanya
Yaşadığınız Şehir:
muratin bakislarindayim
Favori Diziniz:
lost,prison break,kyl xy,cesur ve güzel,vahsi güzel ve kavak yelleri tabikide:-)dudaktan kalbe,veee
İlgi Alanlarınız:
kitap okumak,film izlemek...
Biyografiniz:
az takintili,azda deli.....asi fanatigi,murat yildirim asigi....

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,280 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.31
Albüm
Toplam Albüm
3
Toplam Resim
11
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
83
En yeni mesaj
07-01-15 13:46
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
27-03-18 22:30
Tavsiye Puanı
0

24 Arkadaşlar

1. alfonso_ofelia 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

alfonso_ofelia
  2. BeLieF 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

BeLieF
  3. berksan_fan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

berksan_fan
  4. bulutsuzluk 
    Durum:

Set Görevlisi

bulutsuzluk
  5. cerenim-o 
    Durum:

Figüran

cerenim-o
  6. dontspeak 
    Durum:

Yönetmen

dontspeak
  7. Fato_94 
    Durum:

Yönetmen

Fato_94
  8. Güçverir 
    Durum:

Oyuncu

Güçverir
  9. hakimohoshi 
    Durum:

Figüran

hakimohoshi
  10. hoffmania 
    Durum:

Yönetmen

hoffmania
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 24
Sayfa 1/3 123 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.