627 Ziyaretci Mesajı

1. Az önce Erkan bey instagramından Nurgül'le beraber pasta üfledikleri fotoğrafı paylaşıp Mutlu yıllar Nurgül yazdı. Bu gün doğum günü de Nurgül'ün. Bahsettiğiniz haber haftalar öncesinde yazılan yalan haber yani.
  2. :) Jack ölüyor galiba ya da Ryan kardeşlerden birisi.
  3. Benim çok ilgimi çekti açıksası
  4. Youtube oraya yazdım pll 3x12 dige ilk ve ikinci çıkanı izledim
  5. team badass olarak bırakırlar umarım
    cidden illa araya bir aşk sokmaya çalışıyorlar böyle durumlarda uyuz oluyorum...
    Linden ve Holder birbirine destek olan iki ortak olarak kalmalı
    ya Holder merak ediyor Linden'ın geçmişini ama çok bariz bu, soruyor ama Linden tersleyip duruyor,cevaplamıyor:)
    ayrıca dikkatimi çeken bir diğer nokta Holder'ın sorusunda 1. sezon başındaki nişanlısı psikoloğuymuş...
  6. bu ikiliyi cidden çok seviyorum ben ya:) ilk sezonun sonunda Holder'ı gözden düşürmüşlerde ve bu yüzden de araları bozuldu Linden'la ama sonrasında birbirlerine destek olmaları, yardım etmeleri, ama en güzel iki şey Linden'ın kızılderililerin bölgesinde canını dişine rtakıp onu bulmaya çalışması ve beni en çok etkileyen Holder'ın Linden'ı o akıl hastanesinden çıkarma çabası hele de o uyuşturulmuş haldeki Linden'la olan sahnesi... Umarım aralarındaki dostluk ve ortaklık ilişkisini basit hale getirmezler araya aşk koyma çabasına girişip de... Hala yenilendiğine dair bir haber çıkmadı cidden gerilmiş durumdayım ben...
  7. sezon finali biraz dizinin finali gibi hissettirdi sonunda bana, ama çok istiyorum gerçekten devamının gelmesini
    Holder'ın Linden'ın sorunlarını çözmesine yardım ettiğini görmek istiyorum, her yeltenişinde Linden kesip atıyor ona açılsa çok güzel olur
    Linden'ın duygusal engelli karakterinin ortaya çıktığı sahneler çok etkileyici oluyor
    Babası Jack'i almaya çalıştığında, hastanede psikiatristle geçmişinden konuştuğu zamanlarda karakterinde bir derinlik var, geçmişinden gelen ağır yaraları var bunlar ortaya döküldüğünde duygusal patlama halindeki tepkileri gerçekten çok güzel, Holder'la beraber bunları aşmaya çalıştığını görmek istiyorum ben!
  8. rica ederim:)) aklıma daha sonra gelenlerle beraber sayfaya da yazdım senin soruna cevaben:))
    3. sezonu yaparlar umarım, dizinin beni sürekli ters köşe yapmasını çok seviyorum:))
  9. ya ben olayı başka yorumlamıştım önce ama sonra teorim yattı bu durumla beraber...
    jamie, şef jackson ve ames lesley adams'ın can damarı olan projesini baltalayıp seçimlerde richmond'un önünden çekilmesini sağlamayı planlamışlar ames'in adamı kızılderili kemiklerini inşaat sahasına yerleştirmiş bu şekilde kemikler ortaya çıkınca kızılderililer hak iddia edecek ve proje yatacakmış... lesley adams'ın tüm kozu bu liman projesiymiş kemiklerin ortaya çıkmasıyla tek kozunu kaybedecek ve yarışta üstünlük böylece richmond'a geçecekmiş yani jamie'nin planı buymuş... ames plana uymuş çünkü karısının şirketinden başka bir şirket kurup onu büyütüp terry'le gitmeyi planlıyormuş ve richmond'un projelerinde iş vermeyi vaadetmiş jamie, ames'in işine gelmiş.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 627
Sayfa 1/63 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/63 123451151 ... SonSon
Lost_Mystery hakkında

Temel Bilgiler

Lost_Mystery hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
LOST
Favori Diziniz:
LOST!
Meslek:
Öğrenci
İlgi Alanlarınız:
Spor,Müzik
Biyografiniz:
Dont hate the player,hate the game

Dont tell me what ı cant do

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
3 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,410 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.34
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
627
En yeni mesaj
26-03-15 20:02
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
13-10-15 18:56
Tavsiye Puanı
1

53 Arkadaşlar

1. #Ayçiçeği# 
    Durum:

Oyuncu

#Ayçiçeği#
  2. (NihalBehlül) 
    Durum:

Set Görevlisi

(NihalBehlül)
  3. **johnny** 
    Durum:

Yönetmen

**johnny**
  4. *_Asİ PєRi_* 
    Durum:

Set Görevlisi

*_Asİ PєRi_*
  5. ...!zeynuş!... 
    Durum:

Yönetmen

...!zeynuş!...
  6. alfonso_ofelia 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

alfonso_ofelia
  7. ametis 
    Durum:

Figüran

ametis
  8. ASİ_YILLAR 
    Durum:

Yönetmen

ASİ_YILLAR
  9. aviş_gizem 
    Durum:

Oyuncu

aviş_gizem
  10. aylin_a.r.ş 
    Durum:

Yönetmen

aylin_a.r.ş
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 53
Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.