558 Ziyaretci Mesajı

1. Rep icin tesekkür ederim :)
  2. Niye öyle diyosun litakcığım. Hepimiz aynı ağır dönemden geçtik ki benim atlattığım söylenemez hala modum aynı ahgsdhasgd Utanma geçmişinden. Bir şeyi seneler sonra okuyup hala gülebilmek ayrıcalık bence,bu esprinin kalitesini gösteriyor ki sen çok güzel tanımlamışsın Chanı ''aağzını ayırıp ayaklarıyla oynamak' oğlanın geçmiş işlevi buydu resmen ahsdhsagd Kirli geçmişimizden korkunç anıları hatırlatmak istersen çekinme burdayım at bana da hahah
  3. Gün geldi bu profiller böyle boş kaldı! Olacak iş miydi litakcım jsdgsadhga
    Bizz ki bu sitenin ebesini ağlatmıştık. Bir gün girmeyince içime dert olurdu şimdiyse...
    Şuraya Chan hakkında yaptığın 24-08-10 - 21:27 tarih ve saatli yorumu bırakıp gidiyorum

''Tsunami gibi poposu dalgalanıo bu gifin değişik açısını görmüştüm böle deildi..Yapanında çekeninde gelip profilime ekleyeninde ellerine sağlık ne diyim:p
    Temiz el değmemiş bedenimi kirlenmiş gibi hissettim
    Chan böle şeler yapmasın yaa saf saf oturup ağzını ayırıp ayaklarıyla oynasın yeter <3''
  4. doğum günün kutlu olsunn :)
  5. Pissst iyi ki dogdun:)
  6. Merhaba, haklısın, şansımı denemek istemiştim...
    Yine de cevap için çok teşekkür ederim. : )
  7. aslında geçen yıl ilk bölümlerini izleyip bırakmıştım ben de hannibali çok kasvetli karanlıktı çekimler,diyaloglar da ağır gelmişti baya ama geçen hafta 5.bölümden başladım izlemeye ve aslında çok da orijinal cinayetlerin işlendiğini farkettim..seyir zevki iyiydi yani

jane'i çok seviyorum lisbon'ı seviyorum ikisini bir seviyorum dolayısıyla red john olayının böyle tırt sonlandırılmasına çok takılmadım gerçekten yıllardır işlenen red john hiç tatmin edici şekilde sonlanmadı malesef ama 9.bölümde falandı galiba red john çözüldü sezonun geri kalanı yıllardır beklenen başka bişey üzerine gibiydi(çok da spoiler vermeyim)

fargo'ya başladım iki bölüm izledim..ilk bölüm özellikle çok iyiydi..iyi ki önermişsin:))
  8. Hannibal ve the mentalist'in son sezonunu bitirdim yakın zamanda..şimdi de free! dihe bi animeye başladım yüzücü gençler fln var ama 12 bölümmüş bügün yarın bitiririm onu da:p
    Penny dreadful diye bişey varmış ona bi bakıcam merak ettim..eva green de varnış:)
  9. evet evet cerrahi branşlara göre daha rahat olacağımı düşünüyorum ben de ama nöbet sayıları biraz fazla o açıdan zorlayacak:s
    neeee kdrama ile ilişiğini kestin mi nasıl oldu bu???
    valla lee min ho oynuyo diye bi arkadaşla birbirimizi gaza getirip the heirs izledik..dizi ortalama bişeydi ama elemanlar görsel açıdan baya doyurucuydu:p woo bin'e de ordan takıldım
  10. Pekala. :)
    Siyasi olaylara çok fazla girmiyorlardı ama yine de dönemi iyi yansıtıyordu tabi, güzel diziydi. Seviyordum. :)
    Aslında daha sık dönemsel olaylara girselerdi daha güzel bir dizi olabilirdi. :)

Aslında baya güzel görünüyor Da Vinci's Damons.
    Listeme aldım. :)
    Game of Thrones'u çok beğenerek izliyorum.
    Bu tarz diziler hoşuma gidiyor yani. :)

Foruma geri dönmene sevindim o halde. :)
    Ben üye olalı 8 sene olacak Temmuz'da.
    Üye olduğumdan beri kopamadım.
    Seviyorum buralarda takılmayı.
    Aynı dilden konuşabileceğim birilerinin olması hoşuma gidiyor. :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 558
Sayfa 1/56 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/56 123451151 ... SonSon
litak hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
15-02-1992 (27)
litak hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Çay Dök
Favori Diziniz:
evet o diziyi de izliyorum.
Meslek:
muhtemelen işsiz.
Biyografiniz:
o eski halimden eser yok şimdi...

Signatürü

“Our life is the defined by the death of others”

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
10 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
16,707 (0.17%)
Günlük Ortalama Mesajlar
4.15
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
558
En yeni mesaj
10-06-17 19:15
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
30-06-19 20:52
Tavsiye Puanı
1

164 Arkadaşlar

1. !karbeyaZ! 
    Durum:

Yönetmen

!karbeyaZ!
  2. !NazLı! 
    Durum:

Figüran

!NazLı!
  3. #Ayçiçeği# 
    Durum:

Oyuncu

#Ayçiçeği#
  4. %½crazy½% 
    Durum:

Figüran

%½crazy½%
  5. кιωι 
    Durum:

Set Görevlisi

кιωι
  6. Ľтeuк ‛ 
    Durum:

Figüran

Ľтeuк ‛
  7. "sweetwitch" 
    Durum:

Set Görevlisi

"sweetwitch"
  8. **johnny** 
    Durum:

Yönetmen

**johnny**
  9. **medussa** 
    Durum:

Figüran

**medussa**
  10. **Yaprak** 
    Durum:

Figüran

**Yaprak**
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 164
Sayfa 1/17 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.