3990 Ziyaretci Mesajı

1. Rep için teşekkürler :)
  2. Hooop! Naber? :)
  3. Profilimden mesaj silmişsin. Neden? Bazen geç dönebiliyorum mesajlara, telefondan giriyorum. Silmeseydin keşke.
  4. Evet beğendim. Keyifliydi bence, tefeci hariç. Dün gece bölüm yorumu yaptım, sakallara baya söylendim, az önce de Zeynep&Poyraz yorumu yaptım.
    Esma&Tarık bölümüydü ama Zeynep&Poyraz'ın olan kısacık sahneleri de güzeldi. Çok şekerlerdi her zamanki gibi. Onlar nasıl her geçen gün yeniden seviyorlarsa birbirlerine, ben de öyle seviyorum onları. :)
    Sen?
  5. Sen de bendensin O bölüm ben de yerimde duramadım. Bir de Poyraz'ınki gibi ufak şeyleri daha çok seviyorum, daha samimi geliyor bana. Bu da güzel de işte, izleyince bakacağım. Esma&Tarık sevenler havaya uçtu tabii
    Evet öyleydi de uzaktan çekim vardı ya videoda, orada görünmüyorlardı. Ya biz göremedik ya da o anlık yoklar, sonradan geliyorlar. Umarım bu sefer de onlar için ayrılık çanları çalmıyordur. Neyse bölümden sonra konuşuruz bunları. Keyifli seyirler canım :)
  6. Neden? Ne anlamda? Senin de ilgin benim gibi Zeynep&Poyraz'da, ondan mı?
    Umarım onlar için de güzel bir bölüm olur. Görünmüyorlar Tarık'ın yanında.
  7. Biri şu;
    https://twitter.com/tarik_mona/statu...28109398855680

Diğerini de dizinin resmi Twitter hesabında bulabilirsin. :)
  8. Olur belki. Pek umudum olmasa da istiyorum Dudaktan öpücük istemiyorum ben, yani olmasa da olur. Onu ancak Zeynep yapar zaten. Poyraz yanaktan öpüp şaşırtsın istiyorum. Zeynep buna bile şaşırır :)
    Video verdiler 2 tane. Tarık şarkı söylüyor Esma'ya. Benim tek derdim Poyraz'ın imajı şu an. Nasıl izleyeceğim bölümü bakalım.
  9. Özet ve resimler geldi. Resimler süper. Poyraz'a çok güldüm. Orada Zeynep'e sarılmazsa ayıp olur, coşmuş çocuk. Çok şekerler ya
    *Poyraz'ın yeni imajını beğenmedim ben.

2.fragman gelmedi, gelmeyecek herhalde.
  10. Benimkine de düştü ama ufacık. Yeni birleştiler, hemen ayırmazlar herhalde canım.
    Bence de saçma. Hep beraber eğlensinler işte ne güzel sahneler çıkar.
    2.fragman da gelmedi ki bir şey anlayalım.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 3990
Sayfa 1/399 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/399 123451151101 ... SonSon
93simge93 hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
07-10-1993 (25)
93simge93 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
BS ♥
Meslek:
Öğrenci.
İlgi Alanlarınız:
Edebiyat ..

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
3,040 (0.03%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.75
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
3990
En yeni mesaj
16-07-15 01:15
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
02-10-16 13:38
Tavsiye Puanı
1
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.