655 Ziyaretci Mesajı

1. şansa bak ya ! evet ilyasin tek falsosu o hareketi oldu umarim tekrarlamaz ne olursa olsun bunu yapmamaliydi . aman canim ne savunmasi seviyorsan ilyas /esrayi seviyorsun iyi ki de senin için öyle bizim gibi izlerken offffffffff demiyorsun ve zevk aliyorsun ne güzel :)
  2. hadi ya bak çok sevindim haluk ve eceye bayiliyorum ben babacandiri yeni izlemeye başladim başka bir dizinizn özetinden sikildim kanal zaplarken haluk ve ece sahnelerine denk geldim ve tabi bölumleri izlemeye başladim .
    mazher /reyha/nezih de harikaydi .
    esra ve ilyasi en başindan yanliş yazdilar bence mesela aşkıari daha başlamamiş olsaydi ve bayan oyuncumuz ve karakter daha güçlu olsaydi belki herkes bu ikiliyi severdi
  3. Aman ya Rabbim tam da sana ZTde rep vermişken bu mesajı görmek cok bi manidar pek bir dejavu ah nasıl hoş bir rastlandı bilsen :))) buluşalım ZTde aslında. Cok bi yorum yapasim var o başlığa. Nasılsın canım?
  4. Rica ederim Aylanil , cok memnun oldum tekrar..

Yergök aşk başlığını senin yorumları düzenli takip ederdim,.pek yorum yazmazdım ama..Kaynanatör hamiyet ve o'nun korkunç planları ,Havva'ya yaptığı haksızlıklar deli ederdi beni..

Ahh benim deee ,AylinSoner unutulur mu? ama senarist tarumar etti güzelim aşkı,bizi de yıktı resmen travma yaşattı bize,bu aşkın asıklarına..

Çalıkuşu benim cok sevdiğim,başucu kitabımdır diziye de bayıldımmm resmen ama su gereksiz ,sinir bozucu karakterlere daha az yer verseler artık..
  5. arkadaşlık teklifimi kabul ettiğin için cok teşekkür ederim Aylanil ,cok memnun oldum sevgilerimle, Gül..
  6. Rica ederim sevgili Aylanil ,yorumlarını 'yer gök aşk'başlığında da cok beğenerek okurdum..

cidden bazı insanlar duygularını belli etmiyorlar ya yapı olarak böyledirler, ya da de otoriteyi kaybetmek istemedikleri için ama bi şekilde o sevgi gözlere yansır ve ordan konuşur :) kacarı yok yani :)
  7. Bana anlatmak istediğini, o anda hissettiklerini verebildikten sonra inan farkına bile varmadım, seve seve okudum :)
  8. Sevgili aylanil dün gece ben çıkmıştım ama sen Çalıkuşu forumunda döktürmüşsün. Zevkle okudum yorumlarını... Yüreğine sağlık :)
  9. Ah canım ya! Hayat guzel ama cok da telasli su sıralar. Saglık sıhhat yerinde cok şükür aylanilcim! Sen nasılsın? Hakikaten ozlettik birbirimizi yaa

10. Buradan da kutluyayım yaşını.))) Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı,keyifli,huzurlu güzel yaşlara inşallah. Çok öptüm
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 655
Sayfa 1/66 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/66 123451151 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
2 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,316 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.33
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
655
En yeni mesaj
03-12-15 03:53
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
8
  • Aldığı Beğeni: 33

Genel Bilgiler
Son Aktivite
24-05-19 16:17
Tavsiye Puanı
0
No results to display...

19-12-18

18-12-18

11-12-18

09-06-18

04-06-18

03-06-18

01-06-18

31-05-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.