183 Ziyaretci Mesajı

1. Ya bu reytnig olayı çok sıkıntı zaten hep. Diğer insanlar ne izliyor anlamıyorum. Çocuklar Duymasın? Hala?

Kızz valla öyle çok yiyemiyorum ya laf aramızda pahalı

A hadi geçmiş olsun. umarım gönlüne göre gelir sonucun da :)))
  2. Bir dEli Rüzgar'ı izleyenler var baya. Güzel mi ya, akıyor mu? :)))
    Sınav mı? umarım geçip gitmiştir. İyi, güzel geçmiştir hem de :)) Napıyım aynı idare ediyoruz. Antep'e taşındım da ben biraz
  3. En en en sevdiğim Kendal <3 napıyorsun. WhatsApp gruplarındaki her şeyi okuyup cevap yazmayan kişiler gibisin nabbeeeeeeerrrr :*
  4. Valla en guzel sey pratik ve inan bana diziler filmler falan. Sadece dizi izleyerek bile istedigin dili ogrenirsin :) ay acaba kendimize yabanci bir dizi mi bulsak :)
    Hem dil ogreniriz
    Yoksa verem edecek bu siyah beyaz ask bizi
  5. Arapcam yazida iyi degil ama konusmam epey iyi :) 12 senedir onlarla ic iceyim:)
    Ispanyolca ise cok cok az. Ama cevirinin iyi oldugunu arkadasimla izlerken birbirimize ne dedigini soylerek test ettik :)
    Ama almancam iyidir :) ama hicbir almanin bu diziyi izleyecegini sanmiyorum :)))))))))))
  6. mucuk :)
  7. Aynen adam severken bile öldürmek ister gibi ben onu denize atmaya çalışırken sakin olamayabilir ahahahahahah Dizide herkes birden çekip gidiyor cidden çok inandırıcı çünkü. Bknz; Deniz, Yaprak, Ayhan. Sonra da kimse hatırlamıyor onları ahahahah Ferhatın dövmesi de geçiştirildi zaten. Anlamı neydi Sema-Eylem için çok merak ediyorum
  8. Doğru söylüyorsun Ferhat bu konuda üstün yetenekli gibi duruyor. umarım Yaprak da hamile olarak döner de kendini kanıtlamış olur iyice.
    Zaten lanetli olduğundan o söze dayanamıyor onu böyle çağırıp tuzağa düşüreceğim ve eldivenle tutup denize atarım
  9. Valla arkadasim ben artik burada bu dizi icin yazi yazmanin bile bakit kaybi oldugunu dusunuyorum. Sizlerle sohbet cok guzel ama bu ekip bence bunu bile hak etmiyor:)
    Baska yerlerde mi takilsak :)) twitter mesela?
  10. bu jüjü üste para verse alınacak gibi değil ama vardır torpili.. Kerem için parasını toplayıp getirelim iyisinden bir Kerem:)))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 183
Sayfa 1/19 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/19 1234511 ... SonSon
grida hakkında

Temel Bilgiler

grida hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
jüpiter
Favori Diziniz:
Eskiden herşeydi. Şimdilerde hiç birşey
Meslek:
Limitsiz bir gökyüzü hayalinde

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
734 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.19
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
183
En yeni mesaj
08-10-18 18:15
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
541
  • Aldığı Beğeni: 719

Genel Bilgiler
Son Aktivite
14-04-19 01:20
Tavsiye Puanı
0

09-03-18

07-03-18

20-02-18

18-02-18

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon

24-05-18

13-03-18

12-03-18

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.