82 Ziyaretci Mesajı

1. yaa yok cnm zamanım olmuyo Valla eh tabi arada sırada yapıyorum mesela kullandığım imza bana ait biraz ilerletmişim dimi:)
    neyse ozaman seni şimdi oyalamıyım ben sen işlerini hallet tamamiyle sonra senin yeni profilden konuşuruz:)
  2. Kesimlikle bende yanındayım inşallah öyle olur canım neyse sıkmayalım canımızı..herhalde 24.bölümde kesicek kaadr saçma bi kanal değildir atv dimi değildir

Neyse canım gel biraz senden benden havadan sudan kaonuşalın nasılsın şuan neyapıyosun?
  3. Evet tatlım bende ondan kaptım sayılır kabul ettim seni bu arada :)
    Yalnız 24.bölüm vardı bugün vermediler hayretlere düştüm bi fikrin varmı ne oluyor yaa?
    en güzel bölümde ksmiş olamazlar dimi çok sinirlerim bozuldu!!
  4. Tabikise izlemz olurmuyum avatarım imzam tekrarlara göre gidiyor zaten sanki o günleri yeniden yaşıyorum :):)
    bölüm yorumlarına hergün olan bölümü yorumlamak için giriyorum :)):
    Açıkcası çook mutluyum ama bir tek onun değil elveda rumelininde tekrarları çıktı çifte mutluluk yaşıyorum valla bu arada senide görüyorum er bölüm yorumlarında çook mutlu oluyorum..
    Oruç iyi gidiyoda sahura kalkmak zor oluyor benim için eh biraz uykucuyumda ee sen nasılsın ayy böyle ard arda sıraladım ama özlemişim seni gerçekten nasılsın..??
  5. en sonki magazinsel skandalından dolayı artık birşey hissetmiyorum kendisine.Elveda Rumeli'de canlandırdığı karakter beni alakadar eden.:)
    Elveda Rumeli ile ilgili bilmediğin merak ettiğin herbirşeyi sorabilirsin.Benim için cevaplaması zevk)
  6. Dimitri karakteri seviliyordu oyuncunun oyunculuğundan dolayı.
    Berrak bilmiyorum hepsiyle iyimiydi.Ama Filiz'le yakın arkadaş olduklarını biliyorum.Öyleydi diyeyim.Dizi bittikten sonra hiçbir Elveda Rumeli oyuncusuyla görmedim Berraki, olsa görürdük malum magazinsel yönüyle meşhur.
  7. Ama Dimitriyi kim oynarsa kötü olacaktı.Oyuncunun farklı olması birşey değiştirmeyecektir.
    Hepsi birbiriyle sıkı fıkı olmasaydı bu kadar inandırıcı bir dizi olmazdı.Ama yinede partnerlerin sürekli birbirleriyle sahneleri olduğundan onlar iyi anlaşıyordur.Mesala Tolga Berrak,Erdal Ö.Sebnem S.,Filiz Ertan zaten önceden kankalar ve iyi anlaşıyorlar.Filiz ve Berrak'ta iyi arkadaştılar.Şimdi bilmiyorum görüşüyorlar mi?Mesala Filiz Ertan-Ertan Tolgahan-Filiz Tolgahan'ı dizi bittikten sonrada magazinlerde gördük.Hala görüşüyorlar..
  8. Kuzum sen Ertan-Erman Saban'ın kardeş olduğunu bilmiyormuydun.Hatta Ertan Saban(Alex)Elveda Rumeli'nin Makedon'ya cast sorumlusudur.Ve Filiz Ahmet'in Zarife rolünü oynaması için o önermiştir.Meryem,Dilaver,Dimitri gibi karakterleri canlandıran oyuncularıda o ayarlamıştir:))
  9. Maalesef canım ya. Bende de yok
  10. onemli degil daha bitmedi
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 82
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
selena98 hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
30-12-1991 (27)
selena98 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Norveç
Yaşadığınız Şehir:
Beyaz Gelincik MrymMstf
Favori Diziniz:
BEYAZ GELINCIK,Elveda Rumeli,Asi,Hatirla Sevgili,FG,OBGZK
Meslek:
Universite Ôgrencisi
İlgi Alanlarınız:
Beyaz Gelincik (Mehmet Gunsur, Tulin Ozen)
Biyografiniz:
Mehmet Gunsur hayraniii :D
Tuba ve Beren hastasii :D
Beyaz Gelincik ve ELVEDA RUMELI Tiryakisii

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
965 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.25
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
82
En yeni mesaj
04-08-11 17:55
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
12-03-12 21:47
Tavsiye Puanı
2

31 Arkadaşlar

1. -beyzaa- 
    Durum:

Oyuncu

-beyzaa-
  2. A.Konak 
    Durum:

Yönetici

A.Konak
  3. abusra 
    Durum:

Yönetmen

abusra
  4. Alexia 
    Durum:

Süper Yönetici

Alexia
  5. angel78 
    Durum:

Oyuncu

angel78
  6. ayselsan 
    Durum:

Emektar

ayselsan
  7. ÇAKIL85 
    Durum:

Emektar

ÇAKIL85
  8. Cer0m&BurQim 
    Durum:

Oyuncu

Cer0m&BurQim
  9. chada 
    Durum:

Set Görevlisi

• chada - MSN üzeri Mesaj gönder
    • chada - AİM üzeri Mesaj gönder
    • chada - YAHOO üzeri Mesaj gönder
    chada
  10. dadakiz 
    Durum:

Figüran

dadakiz
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 31
Sayfa 1/4 1234 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.