4561 Ziyaretci Mesajı

1. İki bölüm önce Pelin'in Sinan'a para vermek için Sinan ve Bülent'i evine çağırdığı bölümde masada yemek yerlerken Rüzgar konusu geçti. Sinan Rüzgar benim için çok yakın çok özel gibi bir şeyler söyledi. Bülent de Sinan'ın kankası dedi Rüzgar için sonra Pelin ben kankasının sen olduğunu düşünüyordum gibi bir şey söylediğinde Sinan da zaten o Bülent Rüzgar farklı dedi yine bu konuşmanın üstüne çoğumuz kız olduğunu çıkardık.
  2. Esraaaaaaaa.♥
  3. Bu bölüm Nedret Halanın kara para işinin bir ayağı olduğunun mesajı verildi bence.. Tayyar Dündar Vakfının ikini büyük destekçisi Nedret Hala ve kocasının samimi arkadaşıyımış.. Rep için teşekkürler bu arada
  4. doğru anlamışım demekki. evet beklemediğim için sordum zaten ve kıymet vermesem umursamaz ve sormazdım başlıktaki diğerlerine yaptığım gibi. herkesin bir yazım tarzı vardır ben de böyle yazıyorum ve başlığa yazmaya başladığımdan beri tarzım bu. önceden problem olmayan şey şimdi problem oluyosa sorun nerde acaba? neyse zaten ben de 7/24 giremiyorum haftada 1 yada 2 kere girebiliyorum anca. başlıktaki hiçbişey benim umrumda olmaz kimseyi de takmam takacağım çok az kişi var onların da bir kaçından bu tarz tepkiler geliyo bi süredir benim üzüleceğim tek şey bu olur. girmezsem de bunun yüzünden girmem ancak.
  5. Ama işte ben incelikli düşünüyorum ya başlığın çoğu bu inceliği hak etmiyor. Çünkü karşı tarafın incelikten haberi yok..

Dalga geçen yorumlar diyorsun ya bu durum her kesimde var. Beğenenlerden de dalga geçenler var, beğenmeyenlerden de dalga geçenler var, farklı farklı aşkları destekleyenlerden de dalga geçenler var. Maalesef bu başlık bir türlü sağlıklı iletişimi öğrenemedi.. Hangi üslupla fikir tartışılacağını öğrenemedi..

Ben sana yazdığım yorumumu kaldırdım.. Sonuçta zaten öyle bir yorumu yazmak isteyeceğim birisi değilsin sen.. Hem konuyla ilgili birbirimizi artık anladığımızı da düşünüyorum.
  6. Ben sana şunu da söyleyeyim isteyen diziyi sabahtan akşama öve de bilir. İsteyen istediği kadar pembe gözlükle baka da bilir. Ben kimseye niye pembe gözlükle bakıyorsun diye laf atmıyorum. Benim beğenmediğim sahneleri başkaları beğenebilir. Ben başkalarının beğenisine saygı duyuyorsam benim de eleştirilerime saygı duyulması gerekir. Benim bildiğim bu başlık diziyi yorumlama başlığı, dizinin sadece iyi yönlerini anlatma başlığı değil.. Şu an diziyi eleştiren arkadaşların bir çoğu ben de dahil zamanında bu diziyle ilgili çok güzel yorumlar da yaptı.. O zaman iyiydik hoştuk, eleştirince kötü olduk.. Ben o zaman da samimi duygularımla yorum yapıyordum, şimdi de.. Bu dizi bana ne hissettiriyorsa onu ifade ediyorum.. Ama evet artık pek yorum yapmıyorum zaten.. Bunun sebeplerinden bir tanesi dizinin artık yorumlamaya bile pek değer olmadığını düşünmem. Diğeri de hala diziyi seven arkadaşlar var, eleştiri yapınca üzülüyorlar diye neyse deyip yorum yapmamam. Ama bazen dayanamayıp yapıyorum.
  7. Bana yazdın diye düşünmedim zaten, genel anlamda diziyi izlemeyip de yorum yapanları kast ettiğini düşündüm. Ben de izlemeyip yorum yapanlardan biri olduğum için dayanamadım cevap yazdım.. Senden hiç beklemediğim için belki.. Böyle bir yorum yapmayı beklediğim kişilerden biri yazsa umursamayabilirdim.

Hani yeter artık demişsin ya işte ben de öyle bir an yaşadım. Çünkü KPA başlığında yapılan eleştirileri hazmedememe gibi bir durum var. Kendi düşüncesinden farklı yorumları hazmedememe gibi bir durum var. Eleştiri yapıyoruz diye haftalardır bu başlıkta bize laf atılıyor. İsteniliyor ki hep güllük gülistanlık yorumlar olsun, eleştiri falan yapılmasın dizi hep övülsün dursun..
  8. Aynen kuslu daha iyi ya buranin havasi kacti ben hilalgumus1 ismim sadece hilal loooo senin hangisi?
  9. Yaaanii burda gibiyim cano pek ugramiyorum buraya artik malum baslik cok sönük ve bunaltici
    Ama kuslu sitede aktifim baya sen napiyoon
  10. twitter nickim ayisigi canım
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 4561
Sayfa 1/457 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/457 123451151101 ... SonSon
__P0SiiTiiV hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
13-11
__P0SiiTiiV hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
GALATASARAY

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,598 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.41
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
4561
En yeni mesaj
25-04-16 11:02
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-12-16 16:19
Tavsiye Puanı
0

151 Arkadaşlar

1. &sedef&özcan& 
    Durum:

Yönetmen

&sedef&özcan&
  2. >>miray<< 
    Durum:

Yönetmen

>>miray<<
  3. *Cemre*Serkan* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Cemre*Serkan*
  4. *Esra_Yalın* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Esra_Yalın*
  5. *PapatyaM* 
    Durum:

Oyuncu

*PapatyaM*
  6. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  7. *sma* 
    Durum:

Yönetmen

*sma*
  8. *tamara* 
    Durum:

Yönetmen

*tamara*
  9. -aylin 
    Durum:

Figüran

-aylin
  10. -bulut- 
    Durum:

Figüran

-bulut-
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 151
Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.