25 Ziyaretci Mesajı

1. Nasıl bir mantıkla olurdu bana açıklarmısın önce tıp eğitim almış ama doğumla ilgili bilgisi yok nasıl bir mantıkla yazılabilirdi mecbur kalırsam başka çarem yoksa eğer doğum yapmış bir insandan yardım isterdim doğum esnasında neler yapılabileceğini söylerdi işte erkana kızdığınız için konuyu bu şekilde yorumluyorsunuz bende kızıyorum ama tıptada bu var değilmi ebe hemşire var ve erkan da bunu yazmış işte o yönden bakmış konuya bende kızıyorum erkana ratingler ortada düştü ben diyorum ki bence böyle doğru olmuş çünkü ebe hemşire değilim dedi nazar o yüzden böyle diyorum ben
  2. Nazar da diyor ki ben ebe hemşire değilim bilmiyorum dedi ne yapılabilir başka?
  3. Peki Nefes ne yaptı?Nazara dönüp birşeyler yap doğum başlıyor dedimi dedi demi izledik bunu nazar
    ne dedi ben ebe hemşire değilim bilmiyordum dedi o an Nefes başka ne yapabilirdi ki?bana bunu
    açıklamasını yapın tmm tıp bilgisi var diye tercih edelim de kız ben ebe hemşire değilim diyo nasıl
    güvenecem ona ben?Nefes başka ne yapabilirdi bu durumda?
  4. başıma gelse bende hemşire isterdim ama ama ebe hemşire doğumdan anlayan hemşire isterdim
    nazar gibi ebe hemşire olmayan doğumu yaptıramıcak ebe istemezdim siz sanıyorsun ki hemşire sağlık
    bilgisi var sağlıkla ilgili herşeyi işte doğumuda yapar kalp hastalığına da bakar ben örnek verdim size ama
    anlamıyorsunuz benim teyzemin gelini ebe hemşireydi doğum yaptırırdı başka bölümlere baktığını görmedim
    sadece doğum bölümüne bakıyor şuan doğuma girmiyor baş hemşire oldu annemin akrabası var oda kardiyoloji
    bölümünde yani kalp hastalıkları bölümünde hemşire onunda bir kere bile doğuma girdiğini duymadım ben diyorum ki hemşire diye
    sağlığın her kolunu bilemez diyorum nazarın hemşire olduğu bölüm farklıymış ki ebe hemşire değilim bilmiyorum dedi eğer nazar doğum yaptırsaydı bu seferde nazar doğum hemşiresimi neden o doğum yaptırdı diye yorumlar olacaktı nefesin parmağı kırıldığında yapılmıştı işte nazar doktormu kırıktan ne anlarda o baktı diye yorumlar oldu neyse uzatmıyım ben anlatmak istediğimi anlatamıyorum susmam en iyisi iyi geceler
  5. sizler öyle düşünebilirsiniz ben kendi düşüncemi söyledim o kadar bana mantıklı geldi ben olaya ebe hemşire ve diğer branşlardaki hemşireleri bildiğim için yorumum böyle siz istediğinizi düşünün
  6. yok ben kırılmadım size ama bende anlatamıyorum size ya yada anlamakmı istemiyorsunuz anlamadım önce bende size şunu diyim o zaman ben hemşire ama doğumla ilgisi olmayan bir kızında yardım edeceğinin mantıklı olmayacağını düşünüyorum bu bir ikincisi ben nazar ben ebe hemşire değilim dediği için bölümde nefeste daha önce doğum yaptığı için yardım etmesi iyi oldu diye düşünüyorum nazardan daha çok bilgili demiyorum ben anlatabildim inşAllah
  7. Ben nefes daha bilgili demedim büyük harfle yazayım anlatamıyorum ben sanki nefesi daha bilgili demişim gibi anlıyorsunuz o yüzden büyük yazıyorum NEFES DAHA ÖNCE DOĞUM YAPTIĞI İÇİN nefes durumu daha iyi biliyor dedim Nazarında doğumla ilgili tıp bilgisi yokmuş diyorum ki ben branşlar ayrıdır doğum ebesi kardiyolojide çalışan hemşire ayrıdır bunu bilmemenizide ben anlamıyorum kusura bakmayın
  8. anlaşmamış önemli değil görüş alışverişi yapıyoruz ve bence her kadın doğum yaptırabilir burda evet nazar
    hemşire ama bilmiyor o eğitimi almamış ne yapılabilirdi nefes yanınızda hemşire var ve diyor ki ben bunun
    eğitimini almadım yapamam diyor ne yaparsınız bana bunu söylermisiniz bi
  9. Verdiğin bütün repler için çok teşekkürler
  10. Ben nefes doğum hemşiresi dedim mi ? yorumumda ve profilinize yazdığım mesajda nefes doğum hemşiresi gibi bir cümle geçtimi geçmedimi değilmi nazar hemşire neden doğuma yardım etmedi denildi yorumlarda bende bölümü izleyince nazar ben ebe hemşire değilim bilmiyorum deyince bu doğru dedim bakın yorum yaparken birşeyleri araştırmak bilmek gerek hemşire her bölümde ayrı çalışır kardiyoloji bölümünde veya diğer bölümlerde ayrı çalışıyor iki tane örnek verdim biri annemin akrabası kardiyoloji bölümünde hemşire teyzemin gelinide ebe hemşireydi burdan örnek verdim nazarın branşıda doğum ebe hemşire değilmiş demi öyle söyledi dizide nefese gelince nefes zorlu şartlar altında doğum yapmış biri nasıl doğum yapılacağını biliyordu başka çaresi yoktu yardım etti çokta güzel yardım etti doğuma nefesin yardım etmesi çok güzeldi nazar bilmiyordu hapishanede isyan çıkmış başka ne olabilirdi?sizde bana bunu açıklarmısınız
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 25
Sayfa 1/3 123 SonSon
Sayfa 1/3 123 SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
847 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.22
Albüm
Toplam Albüm
2
Toplam Resim
0
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
25
En yeni mesaj
01-03-19 18:16
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
998
  • Aldığı Beğeni: 947

Genel Bilgiler
Son Aktivite
01-05-19 19:34
Tavsiye Puanı
0

18-12-18

30-10-18

Sayfa 1/10 12345 ... SonSon

09-02-19

28-01-19

27-01-19

26-01-19

25-01-19

17-01-19

23-12-18

17-12-18

16-12-18

10-12-18

08-12-18

07-12-18

06-12-18

Sayfa 1/10 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.