735 Ziyaretci Mesajı

1. Didem aşk olsun unuturmuyum hiç,nickini görür görmez tanıdım hemde :):)
  2. yeni tanışmışız gibi devam edelim bence
  3. ya şu an baya utandım üzülerek söylüyorum hatırlayamadım ya.
  4. nice yıllara :)
  5. doğum günün kutlu olsun nice senelere:)
  6. İyiyim canım, biraz uzaklaştım hayattan filan yeniden ısınma turları atıyorum...

Dream High'ı izleyip de Sam Dong ve Taecyeon arasında kalmayana rastlamak zordur. Ki ben Taec'e Cinderella's Sister'da hastacık kalmıştım. Bu dizide etkisinden çıkmakta zorlandım. Senaristler karakterleri iyi yazdıkları ve oyuncular da iyi oynadıkları için belli bi süre sonra Sam Dong'u istedim ama Taec'den vazgeçmedim. Jin Gook'u bıraktım ama Taec'i asla...

Sevgilerimle...
  7. İyi bayramlar :))))
  8. Genelde erkek karakterleri sevip, onlarda takılı kaldığım için öyle aman aman bayan karakter sevmiyorum gördüğün gibi Belki şuan için hatırlamadığım birkaç kişi daha vardır ama bi elin parnak sayısını geçmez

Ben genelde işlenen aşka bakıyorum. Karakterlerin karakterleri de önem arzediyor tabüsü. Erkeklerde cool, karizma, zeki, aynı zamanda çocuksu olabilecek türdeki karakterleri seviyorum. Kim Joo Won, Hwang Tae Kyung buna örnektir. Kadınlarda ise cıvıl cıvıl, safımsı, aynı zamanda gururlu ve kendinden emin, mantıklı karakterleri seviyorum. Eun Jo'm belki cıvıl cıvıl değildi ama ayakları yere sağlam basan ve mantığını kullanan bi insandı. Ju Yoo Rin'i ise ayrı kefede tutarım. Hem cıvıl cıvıl, hem mantıklı, hem aşık vs. bi karakter idi.

Böyle işte karakter kritiği yaptık sayende, thanks donseingim :))
  9. 3) Gu Mi Ho; Shin Min Ah'ı severim ben de ama Gu Mi Ho olarak ayrı severim hatta nomu nomu nomu severim :) Diziyi bana sevdiren, izlettiren oyuncudur. Dae Woong'un şekerliliği ile Gu Mi Ho'nun saflık derecesindeki iyi niyetinin birleşmesinden ötürü çok keyif alarak izlediydim diziyi. Ama Gumiho'yu daha bi çok severim

4) Park Gae In; Personal Taste'yi bana sevdiren, Lee Min Ho'ya katlanmama yardımcı olan karakterdir. En çok ''Sevdiğim insanla buluşmaya giderken kıyafetlerime özen göstermezdim. Ne kadar çabuk yanına gidersem O'nu o kadar çok görme fırsatım olur diye düşünürdüm.'' sözlerine hastacıkım :) Kalbimi 12'den vurmuştur o sözleriyle :))
  10. Saydığın ve de anlattığın bazı dizi ve karakterleri bilmiyorum. O sebepten yorumcuk yapamıyorum Ben gurursuz unnielere katlanamıyorum. Misal Oh Ha Ni. Kız kabusumdur resmen. Aşkına inancım tamdı ama davranışlarıyla ayaklar altına aldı resmen.! O sebepten sevmem kendisini (:

Sevdiklerimi sıralarsam eğer;

1) Eun Jo (Cinderella's Sister) ; Bu kız kesinlikle favorimdir. Hem Moon'a olan sevgim hem de karakterin karanlıktan aydınlığa çıkış sürecinin iyi işlenmiş olmasıyla unutamadığım karakterlerin en başındadır. Öyle böyle değil yani çok severim bu karakteri. :)

2) Han Ji Eun/ Ju Yoo Rin; Bu ikisini ayrı hayal edemiyorum ben. Full House ve My Girl ilk izlediklerimden oldukları için herhalde yerleri özeldir benim için. İkisinin güzelliği, kıpır kıpır oluşları, aşık oluşları ama gururdan da taviz vermeyen hallerine hayranım. Sanırım Ju Yoo Rin bi adım daha öndedir
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 735
Sayfa 1/74 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/74 123451151 ... SonSon
Deedm hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
18-07-1993 (26)
Deedm hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara
Favori Diziniz:
Leyla ile Mecnun
Secret Garden
Greatest Love
Tree With Deep Roots
My Girlfriend is a Gumiho
Chuck
Meslek:
Öğrenci
İlgi Alanlarınız:
Dizi-film izlemek, internette takılmak, matematik, zeka oyunları, yemek yemek

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
181 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.05
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
735
En yeni mesaj
27-01-16 18:05
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
11-09-19 17:25
Tavsiye Puanı
0

29 Arkadaşlar

1. Apple101 
    Durum:

Oyuncu

Apple101
  2. badger 
    Durum:

Yönetmen

badger
  3. bornforthis 
    Durum:

Oyuncu

bornforthis
  4. cakiroglu 
    Durum:

Figüran

• cakiroglu - MSN üzeri Mesaj gönder
    cakiroglu
  5. çarşı_903 
    Durum:

Oyuncu

çarşı_903
  6. cenup 
    Durum:

Emektar

cenup
  7. citlembbikk 
    Durum:

Figüran

citlembbikk
  8. cizenyo 
    Durum:

Figüran

cizenyo
  9. dontspeak 
    Durum:

Yönetmen

dontspeak
  10. edbel_vamu 
    Durum:

Figüran

edbel_vamu
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 29
Sayfa 1/3 123 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.