1336 Ziyaretci Mesajı

1. slm hemsom:))) ben geldim ;sen yoksun:))ben iyim suaralar baya yogunum .sen nasilsin?
    evet izliyorum:)))
  2. Cansel elcin gercekten proje secimi ve partner secimleri nedeniyle buyuk talihsizlik yasadi insallah gecmiste yasadigi partner secimi yanlisini yeni projesinde tekrarlamaz gul eger ki tekrar ederse artik donusu cok zor olur canim ..
    Gul Karadayi Formuna gel birlikte yorum yapariz ara sirada olsa ugra yaa .. Gorusuruz canim optummm
  3. Gunesi beklerken izlemiyorum ama calikusuna gore bence daha kaliteli seyirciyi ekrana bagliyor calikusunda bolum bittimi gelecek bolumu sabirsizlikla beklemiyorsun cunku merak etmiyin gunesi beklerken dizisiyle tam tersi bi durum cunku merakla yeni bolumu bekliyor haftaya iple cekiyorsun
    pazartesi benim icin karadayi gunudur Cancazim turgut ben hic sevmiyorum ama ekran karsisinda onun oyunculuk yetenegine hayranim Yurdaer beyin o kadar guzel oynuyorki onun gercekten turgut oldugunu cirkef kotu biri oldugunu dusunuyorum sinir oluyorum
    evet duydum yeni bi projeden soz ediyorlar nejat isler , cansel elcin behzat uygurlu bi polisiye diziden ama twitterda menejeri canselin twit atti yok cansel elcin boyle projede diye ...! artik bilemiyecem olsaydi menejeri aciklardi ama eger olursa dizi tarihinde en uyumsuz cift olarak tarihe gecer meltem cumbul ve cansel elcin..
  4. Gunaydin tatlim bi denecik kardesim benim ...
    - Evet sonunda site duzeldi 4 ay gibi uzun bi sure sonra eksi haline dondu ... Bende senin gibi sitenin yuzunden giremiyordum siteye ancak hafta 3 gune bi giriyor cikiyordum simdi duzeldi artik cok memnunum ...Gul Calikusu kitabini getirmistim yillar once turkiyeden benim bas ucu kitabimdirdefalarca okudum benimde en sevdigim kitapdir calikusu .. hayalimde ki feride karekteri ekrana tam yansidamadiklari kitabin orjinalini ozunde bozup senaryolastirdiklarinda bambaska birsey ortaya cikiyor bu yuzden hayalimde karekteri bozulmamasi icin ben klasik edebiyat urunlerini senaryolasip ekrana getirmelerine karsiyim bozuyorlar cunku mesela yaprak dokumu ask-i memnu gibi .. izlemiyorum calikusunun oyunculari populer gorunuste uyumlu bence efsane olacak cift degiller cift hissi uyandirmiyor bende burak ve fahriye o sicakligi veremiyorlar ekran karsisindakilere ..
  5. Merhaba ,
    az farkla kacirmisim seni
    ayy tatil bu yil burnumdan geldi ama artik iyiyim canim tesekkurler .. bende karadayiyi izliyorum diger dizileri izlemiyorum ay iki dizi izliyorsun demek gunesi beklerken ve calikusunu guzel ben seyretmiyom seyredersem baglaniyorum o da olmuyor bizim burayi biliyorsun yogunlugu .. site duzeldi goruselim artik ozledim eski gunleri ...Optummmm Iyi Aksamlar .. :)
  6. tadlum bi denem giss gardassim hos geldin sefalar getirdin
    ayy vala cok ozlemisim Gul . evet ben yeni geldim turkiyeden 3 hafta oluyor ama geldim hic sorma iki hafta hasta yattim ne oldugunu anlamadim donuste yani tatil bana yaramadi .. sen yegenim nasilsiniz, Gul bende Karadayi izliyorum ama sitenin yavasligi olduruyor beni sinirden . 1-2 yorum atiyorum dizi basligina o kadar zaten cok girmiyorum biraz kenan basligina cansel basligina calisma atiyorum tabii siteyi acmak mumkun olursa .. seni cok ozledim canim goruselim optummm :)
  7. Ablammmm, kıymetlim
    Seni de Güneşi beklerken başlığında görmek çok çok güzel. Ben de senin güzel yorumlarını okuyabileceğim için çok şanslıyım. Görüşmek, yorumlarla paslaşmak dileğiyle. Sevgiler
  8. Can Dostuma ..

9. Rep ve guzel yorumun icin tesekkur ederim canim .Unuttunmu Calikusu dizisi hakkindayeniden cekilmesi gerektigini soylemis Cansel bu role cok uygun olacagini soylemistik taa gonulcelen daha yeni proje asamasindaydi .. Ben ozlemi severim cok guzel agliyor feridede anadoluda yasaminin buyuk bolumden aglayarak geciriyor Canselle cok cok uyumlu ve projede gormek istiyorum ..Insallah gerceklesir calikusu daki kamran icinde baska oyuncu secilmis neyse baska projede olur Cansel -Ozlem .. cok istiyorum ..
  10. uyyyy Benim , Gisss gardassim , dostum , can yoldasim gelmis ve HOS GELDIN Canim kardesim benim ...
    Asla sen unutulmazsin ! Sen unutulacak biri degilsin benim icin .Vazgecilmezimsin ... Unuturmuyum O gunleri ben hic ...! Seninle o gunlerde tanismistik ve dostlugumuz sonsuza kadar baki kalacak ..
    Evet, o asla unutmayacam cunku neler yasamistik sahurlara kadar sitede kalisimiz basliktaki yorumlar paylasimlar ve en onemli bir butun olusumuz
    Karadayiyi izliyorum hemde cok siki bi takipcisiyim. ay yazik kara ailesinin basina gelmeyen kalmadi Gul yaa ..
    Yogun demi izin var tabii . bende cok yogunum parttime isi girdim annemi Gonderecez bu ayin 26 sinda bende ve kardeslerim temmuzda Turkiyeye gidecez bayrami orada gecirecez . ay cenme duser seni gorunce unuttum canim Sen nasilsin ???
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 1336
Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon
(EDAHARUN) hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
23-10
(EDAHARUN) hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Belçika
Yaşadığınız Şehir:
tuba byktn & birce akalay
Favori Diziniz:
yer gok ask,asi,
adini feriha koydum
gonulçelen
unutulmaz
İlgi Alanlarınız:
SPOR YAPMAK, YÜZMEK, SINEMA, MUZIK

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
524 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.15
Albüm
Toplam Albüm
3
Toplam Resim
32
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1336
En yeni mesaj
08-11-13 02:13
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 2

Genel Bilgiler
Son Aktivite
02-02-17 01:53
Tavsiye Puanı
0

111 Arkadaşlar

1. **Tugce** 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

**Tugce**
  2. **yaseminci** 
    Durum:

Yönetmen

**yaseminci**
  3. *sma* 
    Durum:

Yönetmen

*sma*
  4. 09Eylülüm09 
    Durum:

Oyuncu

09Eylülüm09
  5. 93simge93 
    Durum:

Yönetmen

93simge93
  6. ::Lové's:: 
    Durum:

Yönetmen

::Lové's::
  7. alfonso_ofelia 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

alfonso_ofelia
  8. aLiDerya 
    Durum:

Figüran

aLiDerya
  9. aliyeaynalar 
    Durum:

Yönetmen

aliyeaynalar
  10. arkaskklar 
    Durum:

Figüran

arkaskklar
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 111
Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.