50 Ziyaretci Mesajı

1. Merhabalar,

Ishqbaaz başlışında yorumunuzu gördümde. Benim ilgimi çekti konusu ana bölğmlerini bulamıyorum. İngilizce alttazılı yada türkçe altyazılı link gönderebilir misiniz?:)
  2. Hintliler dram,entrika seviyor.Yeni bölümlerde Shivaay Anika yı başkasıyla evlendirmeye çalışıyor.Kalas geldi dünyaya kalas gidecek Shivaay efendi.Reytingleri baya yükseltmiş bu durum.Kumkum yerinde sayıyor ona rağmen reytingleri çok iyi.Sürekli Aliya ve Tanu.Bir de Nikhil gelecek bu hafta.Umarım Kanal7 Ishqbaaz'ı almaz
  3. Bende iyiyim canım teşekkürler.Kumkum dan sonra ilaç gibi gelmişti Ishqbaaz.Tabiki orda sinir bozucu şeyler oluyor.Shivaay tam odun Anika çok şeker taramalı tüfek gibi konuşuyor Shivaay la çok güzel sahneleri var.Ben her zaman orjinalden yanayım.Dublajı hiç sevmiyorum.Ishqbaaz ın dublajı durunca diziden uzak kaldım
  4. Nasılsın? Kumkum da nerelerdesin? Yanlış hatırlamıyorsan Kutsici ydi adın nickini mi değiştirdin?
  5. Kesinlikle canım en kötüsü de o.Oyuncular yoruldu artık bu kısır döngüden.Sürekli dön dolaş aynı şeyler oluyor.Hint halkı seviyor böyle ezilen kadının olduğu senaryoyu.Ben zaten promodan takip ediyorum.Şu an için merak ettiğim şey finali.Nasıl bitirecekleri.

Bepannaah'a başladım ben.Umarım o da Kumkum gibi olmaz.Gerçi Kumkum gibi hiçbir dizi olamaz
  6. Shabbir Sriti bile ilk başladığı zaman ışıl ışıldılar.Aralarındaki uyum,arkadaşlık çok başkaydı.Ettikleri danslar efsanedir.Aralarında uyum ve diyaloglar diziyi çok çekici kılıyordu.Pragya yı ezik Abhi yi salak,gözünün önündeki bile bir türlü göremeyen,her şeyde Pragya yı suçlayan bir adam yaptılar.Tanu Aliya Nikhil in oyunları çok kötüydü.Hangi bölümlerdesin bilmiyorum güncel mi gidiyorsun yoksa alt yazılı mı seyrediyorsun? Zamanla oyuncular da bence bu yavan senaryodan yoruldular eskisi gibi sahneler heyecanlandırmıyor.Pragya sürekli ağlayan bir türlü kendini savunamayan Abhi de korkağın teki oldu.
  7. Rica ederim ne demek :) Ben başlarda gerçekten çok keyif alarak heyecanla seyrediyordum.Şu an gereksiz yere uzatıldığını düşünüyorum.Yoksa çokça yorum yapardım başlıkta görmüşsünüzdür :)
  8. Günaydın.Rica ederim.Bana sorarsınız yanlış diziye bulaşmışssınız :) Sabırlıysanız tabi ki seyredebilirsiniz.Dizi hakkında güncel bilgileri oyuncular hakkındaki bilgileri KumKum Bhagya Ah KalbimTürk SeverLeri diye bir grup var oradan öğrenebilirsin.Ama grup facebook da görünmüyor.Siteyi kuran Zehra Alemdar ona ulaşırsan seni gruba alır.Hem çeviriyi hem promoları hem de oyuncular hakkında geniş bilgi sahibi olursun
  9. http://www.ozee.com/shows/kumkum-bhagya/video buradan seyretmeniz daha iyi olur.Zee Tv her yerden kaldırıyor bölümleri
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 50
Sayfa 1/5 12345 SonSon
Sayfa 1/5 12345 SonSon
YagmuR hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
07-12
YagmuR hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
606 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.18
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
50
En yeni mesaj
29-11-18 03:56
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
16
  • Aldığı Beğeni: 15

Genel Bilgiler
Son Aktivite
14-04-19 00:38
Tavsiye Puanı
0

34 Arkadaşlar

1. anaksanamun 
    Durum:

Set Görevlisi

anaksanamun
  2. axii merve 
    Durum:

Oyuncu

• axii merve - MSN üzeri Mesaj gönder
    axii merve
  3. bengi_edrun 
    Durum:

Set Görevlisi

bengi_edrun
  4. Buse.Bjk 
    Durum:

Yönetmen

Buse.Bjk
  5. büsra003 
    Durum:

Figüran

büsra003
  6. b_u_s69 
    Durum:

Oyuncu

b_u_s69
  7. Chakma Meleq 
    Durum:

Yönetmen

Chakma Meleq
  8. dame_chocolate 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

dame_chocolate
  9. derem 
    Durum:

Figüran

derem
  10. direnc47 
    Durum:

Set Görevlisi

direnc47
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 34
Sayfa 1/4 1234 SonSon
No results to display...

16-08-18

10-08-18

07-08-18

06-08-18

02-08-18

10-06-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.