86 Ziyaretci Mesajı

1. merhaba nebile'ciğim...inanır mısın yeni fark ettim duvarıma yazdıklarını...aynen öyle şansına yaşıyoruz...nerede insanlık...adalet ve ahlak...maalesef dizilerden bin beter gerçekler((Allah iyilerle karşılaştırsın hepimizi...
  2. Olsun, ben de pay sahibi sayılırım:) Kendimi coşturayım derken sizi de coşturdum belki diye düşündüm :) İnce fikirli biri olmaktan vazgeçmiyorum işte :) Bölümü izledim sayılır boşver :) Teşekkür ederim inşallah başarılı olurum bu sınavlarda :)
  3. Ben bölümden pek bir şey anlayamadım güzelim ya.Çocuk rahat vermedi, bazı sahneleri kaçırdım.Kendimi suçlu hissettim sen öyle deyince.Ben sebep oldum yükselmenize.Üzgünüm..
  4. canım çalıştığım için sabah programı falan izleyemiyorum haliyle...ama konu enteresan olduğundan...haberlere falan konu olmuştu yazdıklarım:)))yalnız hangi programdı hatırlamıyorum gerçekten:)))...
  5. Aynı mesajı iki kez göndermişim sorry :) Çok yükseldim hem de acayip.İnşallah senin de dediğin gibi aşklı meşkli bir bölüm olur ablacım :) Şimdiden iyi seyirler..
  6. Nebile ablacım beni yarı yolda bıraktın. Yorumuma ilave yaptım sen de varsın okursun :) Şaka yapıyorum ya, ben gırgırına takılıyorum öyle, maksat gülmek eğlenmek.Bu akşam bol bol paylaşım yapalım sayfada Hercai kızları neymiş görsünler.
  7. Nebileceğim, yorumuma azatla ilgili ilaveler yaptım.Okumayı unutmayasın :)
  8. Rica ederim canım ne demek :) Utanma... şımar ama... bugün senin gününn <3
  9. Rica ederim tatlım. Yeni olasılıklar derken ne demek istediğini anladım :)) Hayırlı kısmetler diliyorum ablam :) Bugün başlığa yazabilir miyim bilemiyorum.Ders çalışıyorum, oğlan da pek huysuz bugün.. Rabbim yardımcım olsun.. Sevgiler doğum günü kızı :))
  10. Sevgili taptaze arkadaşım, mutlulukla tazelendiğin bir yaş olsun dilerim, yeni yaşında her şey gönlünce olsun, doğum günün kutlu olsun <3
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 86
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
193 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.06
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
86
En yeni mesaj
28-05-19 22:24
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
1,613
  • Aldığı Beğeni: 471

Genel Bilgiler
Son Aktivite
06-06-19 15:06
Tavsiye Puanı
0
No results to display...
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

01-06-19

31-05-19

30-05-19

24-05-19

23-05-19

22-05-19

21-05-19

20-05-19

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.