14 Ziyaretci Mesajı

1. Vaktimize yazık ya, 5 dk yoktu defne Ömer sahnesinin. Hala inatla nihan izliyoruz.
  2. Canım sorma frangmanı izledikten sonra kudurdum resmen zorla Levent'i aşık edecekler 2 bölümdür zevk alamıyorum çok yavan geçiyor bu bölümden de umutlu değilim
  3. Hayatım selam valla ne özet nede başka şey hiçbişeyden haberim yok 1 haftadır uğramıyorum iyi mi
  4. gülten olmasa kafası kesik tavuk gibi dolanacağım :) nerden bulursun bu tabirleri bilmemki, bi sel gider kum kalır dersin, aklımda tam 5 sene kalır, şimdide bu, aklımı biraz rahat bırak Dilek... :) öpüyorum canım....
  5. ay ay, hem duvar hem dedikodu mekanı, siz bilmiyorsunuz tabi, biraz karıştırın serler sırlar kabak gibi ortaya bu duvarda çıkıyor. :)) dur bakıyım burası kimin duvarı, Dileğinmiş... şiiişt Dilek, kahveler orta olsun, hiç kahvesiz dedikodu olurmu?? eee kimi kaynatıyoruz. Özgü olsun bence hemen sağda onu gördüm, ya nerde bu hatun? oğlan kök söktürüyor olmalı. Özgü hu hu...
  6. Merhaba Ardabatu, ben iyiyim şükürler olsun. Sizde iyi gözüküyorsunuz:)
    Bu forumda çok acemi kaldım:) bi' iki kez dirdiğimde burayı görmüştüm ama nasıl yazılacağını hiç merak etmemiştim. İlk denemede de yanıldım işte. Çalıkuşu'ndan öğrendiğime göre "duvar" deniliyormuş. Devamlı forumda takılanlar için güzel bişey aslında.
  7. Mirim bizim zamanımızda yoktu bu duvar, aramıza duvar mı ördüler yoksa.:)).......Buna güçleri yetmez. tey teeey :) Dilekçim gördüğün gibi dönüşüme uğradım, valla bizim zamanımızda olmayan birçok şey artık var. Özelliklede forumda yazmak ne demek bilmeyen üyeler çoğalmış, hepsi kavga tantana derdinde. Birinin mesajını alıntılamaya ve aksi fikir bildirmeye gör, hoop üstüne sıçrıyor. Hayır derdin forumda yazışmak değilse ne arıyorsun...

Bunun için biz küllerden yeniden doğalım demiştim. ama zamanlar denk düşmeyecek. neyse elimizden geleni genede yapalım. Kurtlukta düşmeyelim, kuzu zannedip yemesinler bizi :) biz kurtuz KURT...
  8. vee ilk mesajıma bakarsanız, özelliklede sen Gülten, hepinize bir selam etmişim değilmi arkadaşlar... bizler hatırsayan nesildik(forumda), şimdikiler ohoooo.
  9. Bende melul melul kendi sayfama yanıt bekliyorum, sılacım bunu dün bende farkettim, tabi senin çeviklik yok bende, bugün gelip yazacaktım, ama hepiniz aynı acemiliği mutlaka yapıyoruz, ayşa bile bunu yaptı, düşünün artık :) Dilekcim buraya duvar diyorlarmış, yani şu an yazdığım yer senin duvarın, benim duvarıma gelmek için resmime tıklaman gerek. gel bak orda ne duvar dedikoduları bulursun..:)), valla üç aydır burdayım ben bile daha ısınamadım, hiçbirşey bıraktığımız gibi değil. Heleki insanlar çok yamulmuş...öm mi sende bekle :)
  10. Dilek kız Allah iyiliğini versin senin:)) Sen valla unutmuşsun buraları:) Biraz önce bi baktım çalıkuşuna atacağın msjı kendi profiline yazmışsın:)) Ben farkedince kopyalayıp gönderdim haberin olsun:))) Sen ne yapıyorsun bu arada...GÇ demisin? Ben bakmıyorum hiç..Frangmanı öğrenmek istemiyorum çünkü..
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 14
Sayfa 1/2 12 SonSon
Sayfa 1/2 12 SonSon
ardabatuş hakkında

Temel Bilgiler

ardabatuş hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul
Favori Diziniz:
KA
Meslek:
Fnns
İlgi Alanlarınız:
Unutmak

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
40 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.01
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
14
En yeni mesaj
05-03-16 01:09
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
17-10-16 16:00
Tavsiye Puanı
0

2 Arkadaşlar

1. ozguster 
    Durum:

Figüran

ozguster
  2. sılam 
    Durum:

Oyuncu

sılam
Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.