532 Ziyaretci Mesajı

1. Evet ya.. Soğanı bol diziydi bak:)) Keşke.. Eskilere özlem daha başka şimdilerde..
  2. Evet evet.. Yadigar Gökçe'nin adıydı sanırım. O kalmış aklımda.. Keyifli, bol sofralı bir işti:)) Evet haklısın.. Şiddet ve entrika dışında diğer işlerin adı yok gibi.. Aile Hikayesi evet güzel ama o da uyarlama olduğu için tam olarak izlemek içimden gelmedi.. Arada bir iki bakıp çıkıyorum.. Uyarlama olan her işe takığım artık:))
  3. Joker hayranı olduğunu biliyorum.. Filmine de gider şimdi. Bakalım karşılaştırma yapacak mı:)) TRT'nin bu sene işleri ve kurdukları kastlar da fena değil aslında. Yani özgünlük ve ilişkiler bakımından diyorum. Çok kötü işler var şu an ya.. Çıldırmak üzereyim. Koptum iyice.. Nasıl izliyor millet bunları diye diye sinirleniyorum açıkçası. Binnur'u ben de severim ama farklı çalışmalarda göreyim onu.. Star'da Uğur Yücel ile olan işi güzeldi mesela.. Caner Cindoruk ve Gökçe Bahadır ile olan iş. Yadigar mıydı adı.. Hatırlamıyorum şimdi. Çok sevimli bir kadrosu vardı..
  4. TRT'de Vuslat var.. Onu izliyorum ben bu sıralar. Tamamen özgün hikaye bulunca vay be bizim senaristlerden de var mıymış böyle diye diye izledim. Gayet başarılı.. Ama ben iki saat dizi kaldıracak bünyede biri değilim artık onu çözdüm.. Ondan netten atlaya atlaya izliyorum desem yeridir.. Gökhanın karakteri hikaye için yetersiz bana kalırsa. Yani o gri karakter istese bile bir zevki yok. O oynama açısından zevk duyuyor ama hissedilecek bir hikayesi yok. Bu karakter gelene kadar ben ona tvde ne gri karakterler bulurum.. Hem bana kalırsa gri karakterden çok direkt kötü karakter oynamalı. Gri karakter devri de kapandı bence.. O eskidenmiş gibi geliyor.
  5. Hikayeyi sevmedikten sonra o boşluğu tamamlamadıkça karakteri sevmem mümkün değil ne yazık ki... Neyse Gökhan başka yerde sevdirir bana karakterlerini nasılsa:)) Zaten maddiyat yüzündendir.. Boş geçirmek istememiştir dönemi. Aytaç da döner sonra yine MF ve türevlerine:))) Uyarlama olmaması tercihim.. Uyarlamaların ömrü kısa.
  6. Evet ya gördüm.. Üzüldüm. Neredeyse bitecek bir işe gelmiş.. Neyse geçici gözüyle bakıyorum. Yusuf da sevdiğim bir diziyi uyarlama aşamasındaymış galiba.. Bunlar iflah olmaz ya.. Bıktım uyarlamalarından:)) Gökhan'ın işine de bakmadım hiç.. Bana göre bir dizi değil. Tadım yok o yüzden..
  7. Sorma.. Neyse bakalım Mart ayı içerisinde birincisini atlatayım da gerisine bakarım artık:)) Sabır.. Hepimize sabır:))
  8. Olur tabii.. Evin küçük oğlu:)) Ben de tez izleme raporu hazırlıyorum.. Genelde böyle zamanlarda takılıyoruz zaten doğru değil mi:)) İnsan oturup dizi izlemiyor ki.. Onun yerine film aç izle daha iyi bence..
  9. Gerçekçi geliyordu ya.. Diyorum ya zengini de zengindi.. Süs bebek değildi hiçbiri.. Samimiydi.. Diyalogları güzeldi.. Şimdiki işler hep diyalogsuz.. İstanbullu Gelin var biraz eski dizi mantığında çalışan.. Fakat o da iki saatlik dizilerin kurbanı.. O yüzden keyifli gelmiyor.. Açıkçası ben Netflix modundayım.. Türk işlerini bırakalı çok oldu.. Ben eski dizi başlıklarında takılıyoruz, ötesi var mı:)) Artık gökhanın dedesi ile ninesi olur onlar ya.. Hatta dur mehmet babası olsun, çetin de dedesi.. Nasıl:))
  10. İşte bu yüzden diyorum, bu tarz ilişkiler böyle samimiyet kurulmadan sadece iş modunda giderse, ileride yine bir arada bir işte yer alabilirler.. Yani partner olmasalar bile ortak bir yerde karşılaşabilirler.. Oyunun açılışında Gökhanın olması açıkçası benim çok hoşuma gitti.. Bu gerçekten başarılı olduklarının bir göstergesiydi.. O yüzden içim rahat sevgili daemon:)) Tabii canım.. Aile seti görmemiş onlar:)) Zaten artık hiçbir şeye inanmıyorum.. Benim için önemli olan kamera önü.. Kamera önü demek, kamera arkası demek benim için açıkçası.. Evet.. Senaristler bayağı yaralıymış bu konuda.. Nasıl zorladılarsa artık.. Kendi kafalarındaki senaryo bile değişmiş anlaşılan.. Zaten bakıyorsun.. İlk sezon ile ikinci sezon arasındaki çizgiyi hissediyorsun.. Fakat yine de izleten oyuncular vardı.. Dizi asaletini kaybetmedi.. Aşk konusunda büyüyü kaybetse de.. Evet.. Hayat, olabilir her şey..
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 532
Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon
daemon hakkında

Temel Bilgiler

daemon hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
2 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
4,211 (0.04%)
Günlük Ortalama Mesajlar
1.26
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
532
En yeni mesaj
28-04-19 21:14
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
222
  • Aldığı Beğeni: 185

Genel Bilgiler
Son Aktivite
Bugün 07:42
Tavsiye Puanı
0

30 Arkadaşlar

1. >DOLUNAY< 
    Durum:

Oyuncu

>DOLUNAY<
  2. AsLıGüven~ 
    Durum:

Set Görevlisi

AsLıGüven~
  3. aybanur 
    Durum:

Yönetmen

aybanur
  4. Aynur 
    Durum:

Editör

Aynur
  5. beren89 
    Durum:

Figüran

beren89
  6. betüsüm 
    Durum:

Oyuncu

betüsüm
  7. bisibisi 
    Durum:

Set Görevlisi

bisibisi
  8. Burcu_Aksu 
    Durum:

Figüran

Burcu_Aksu
  9. cemre288 
    Durum:

Oyuncu

cemre288
  10. Dream 
    Durum:

Figüran

Dream
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 30
Sayfa 1/3 123 SonSon

15-10-18

13-10-18

20-02-18

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

16-05-19

06-05-19

22-04-19

18-04-19

16-04-19

15-04-19

07-04-19

27-03-19

23-03-19

16-03-19

10-02-19

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.