429 Ziyaretci Mesajı

1. Fragmanı tv de gördüm ve o kadar haklısın ki resmen dumur oldum. Yurtta kaldığını bilmiyordum kusura bakma. Benim kızım da yurtta kalıyor ,seni anlayabiliyorum tatlım.Canlı balıktan ben de korkuyorum ,canlıyken dokunamam bile :)) Saçma gelmedi merak etme. Benim Tatlı Yalanımı izledim demin aklım orada kaldı.Yarın belki son kez kuzgun başlığına yazmaya çalışırım.Ben de çok öpüyorum ablacım ,iyi geceler..
  2. Tamam canım müsait olduğun zaman cevaplarsın dert etme
  3. Geldi ablacım geldi merak etme sorun yok :) Ah ah senle benim bu duyarlı ,ince fikirli kişiliğimizin sonu ne olacak bilmiyorum :) Meslektaş bulmana sevindim, darısı benim başıma :) Kızım 16 , büyük oğlum 9 ve küçük oğlum üç buçuk yaşında.Unutmadan tatlım, verdiğin beğeniler için teşekkür ediyorum. Kuzgun 'un ikinci tanıtımının çıkmasını merakla bekliyorum. Büyük yıkıldım, büyük te sevinirim inşallah. Teşekkür ederim, stajında sana da başarılar dilerim. Balık tavsiyemi unutmayasın.. Sevgiler :)
  4. Mesajını aldım güzelim sorun yok. Müsait olduğum ilk fırsatta cevap yazacağım. Tebrik ediyorum seni ablacigim :))selam ve sevgiler ..
  5. Günaydın.. Sen beni mi takip ediyorsun bakıyım ablacığım.. Şaka yapıyorum, beğenin için teşekkür ediyorum.Dur özelden yazayım sana :)) Bekle :))
  6. Canlı ben de izleyemeyeceğim. De sürpriz bir şey olursa o sahnelere bakarım sonradan:) Aybüke'!nin dizisini Osiş2im de izler kesin. Bir bakarız geyiğini yaparız. Yabancı dizilerin forumluk durumu olmuyor pek. Yani Amerikan dizilerinin:)
  7. Ahhahaha yok ayol biz ve yakın çevremiz için fenomendir kendisi. Lakabı uzaylı:))) Yaz dizileri için Allah kerim diyorum ama valla yerli diziye hayır desek daha iyi sanki:)
  8. Teşekkür ederim , evet gördümm yorumunu demin, hemencecik beğeniverdim :) Benim duvarım herkese açık :) Müsait olunca sana özelden yazarım :)
  9. Aklına gelmişken foruma yazmaya unutma , bak takip edicem ona göre.Çok haklısın.. Diziyi bırakmak o kadar zor değil, asıl zor olan arkadaşlarına veda etmek :) Allah bozmasın arkadaşlığınızı :) Benim de iki hafta sonra finallerim yaklaşıyor , çalışmak yerine forumda geziyorum yuh bana :) Başarılar diliyorum :)
  10. Merhabalar beğenin için teşekkür ederim : ) Geçen gün laflamıştık biraz, söz vermemiştim ama sayfaya gelmeye çalışacağım demiştim :) İzlemediğin bir dizi hakkında yazmak çok zor ama :) Bence Kuzgun bu sezon final yapsın.Seneye çok güzel bir dizi bulalım hep beraber o sayfaya doluşalım, çok isterim :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 429
Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
Frances hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
12-03-1997 (22)
Frances hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İzmir
Favori Diziniz:
Elveda Rumeli,Gossip Girl, A Gentleman's Dignity, The Legends Of The Blue Sea, Goblin
Meslek:
Hukukçu

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,142 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.33
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
15
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
429
En yeni mesaj
06-09-19 00:00
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
381
  • Aldığı Beğeni: 327

Genel Bilgiler
Son Aktivite
03-10-19 22:46
Tavsiye Puanı
2

46 Arkadaşlar

1. €kİn 
    Durum:

Set Görevlisi

€kİn
  2. aheste79 
    Durum:

Figüran

aheste79
  3. ahueda 
    Durum:

Yönetmen

ahueda
  4. Blue Butterfly 
    Durum:

Yönetmen

• Blue Butterfly - MSN üzeri Mesaj gönder
    • Blue Butterfly - AİM üzeri Mesaj gönder
    • Blue Butterfly - YAHOO üzeri Mesaj gönder
    Blue Butterfly
  5. bşra 
    Durum:

Figüran

bşra
  6. cadi_ipek 
    Durum:

Oyuncu

cadi_ipek
  7. ce_pelin 
    Durum:

Oyuncu

ce_pelin
  8. cnbluexo 
    Durum:

Set Görevlisi

cnbluexo
  9. deren1970 
    Durum:

Yönetmen

deren1970
  10. ece_lutus 
    Durum:

Yönetmen

ece_lutus
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 46
Sayfa 1/5 12345 SonSon

08-03-18

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

16-09-19

08-09-19

06-09-19

05-09-19

02-09-19

30-08-19

28-08-19

30-05-19

24-05-19

23-05-19

22-05-19

18-05-19

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.