426 Ziyaretci Mesajı

1. Mesajını aldım güzelim sorun yok. Müsait olduğum ilk fırsatta cevap yazacağım. Tebrik ediyorum seni ablacigim :))selam ve sevgiler ..
  2. Günaydın.. Sen beni mi takip ediyorsun bakıyım ablacığım.. Şaka yapıyorum, beğenin için teşekkür ediyorum.Dur özelden yazayım sana :)) Bekle :))
  3. Canlı ben de izleyemeyeceğim. De sürpriz bir şey olursa o sahnelere bakarım sonradan:) Aybüke'!nin dizisini Osiş2im de izler kesin. Bir bakarız geyiğini yaparız. Yabancı dizilerin forumluk durumu olmuyor pek. Yani Amerikan dizilerinin:)
  4. Ahhahaha yok ayol biz ve yakın çevremiz için fenomendir kendisi. Lakabı uzaylı:))) Yaz dizileri için Allah kerim diyorum ama valla yerli diziye hayır desek daha iyi sanki:)
  5. Teşekkür ederim , evet gördümm yorumunu demin, hemencecik beğeniverdim :) Benim duvarım herkese açık :) Müsait olunca sana özelden yazarım :)
  6. Aklına gelmişken foruma yazmaya unutma , bak takip edicem ona göre.Çok haklısın.. Diziyi bırakmak o kadar zor değil, asıl zor olan arkadaşlarına veda etmek :) Allah bozmasın arkadaşlığınızı :) Benim de iki hafta sonra finallerim yaklaşıyor , çalışmak yerine forumda geziyorum yuh bana :) Başarılar diliyorum :)
  7. Merhabalar beğenin için teşekkür ederim : ) Geçen gün laflamıştık biraz, söz vermemiştim ama sayfaya gelmeye çalışacağım demiştim :) İzlemediğin bir dizi hakkında yazmak çok zor ama :) Bence Kuzgun bu sezon final yapsın.Seneye çok güzel bir dizi bulalım hep beraber o sayfaya doluşalım, çok isterim :)
  8. Karşılıklı samimi oldukları bir sahne olmadı bölüm 14:) Ben de yeni sezonda birkaç bölümden fazla dayanacağına inanmıyorum. Dila'yı öldürüp başka kız getirirlerse olabilir:) O da Burcu-Barış uyumunu yakalar mı bilmem. Ama KuzDil o kadar olmadı ki, Kuzgun nasıl başkasına aşık oldu demem valla:)))
  9. Valla ama bizi anlayan yok:) Misler gibi Kuzdil’imiz öldü:) Kuzgun’umuzun yaraları dermansız kaldı. Bayıldığımız Dila meğer hiç yokmuş:) Bize ne olacak bizeee?:)
  10. Valla Kara Sevda'da kız başkasıyla evliydi hep. Hepi topu bir gece beraber oldular diye biliyorum:) Sahneyi izler miyiz bilemiyorum ama bir çiftleşme olur sanıyorum:) Bebeğim iyi bir olasılık yok ki zaten kendimizi kötüye hazırlayalım. Ya o onu kandırıyor ya bu buna ihanet ediyor:) Dila'nın sonunda keskin bir seçim yapmak zorunda olması iyi en azından daha da stres yapmayız Kuzgun'u kandırıyor diye:))) Dila'nın suçlu babasını dışarı çıkarmak istemesi, bunun için bu kadar uğraşması, hainlikle aile ismini temizleyeceğini sanması zaten bana çok ters. Dila'yı sevmem zor. Bari katlanılmaz bulmayayım:))) İhanet ederse acı çekmesini izlerim sadece. Kuzgun'un ona bedel ödetmesini. Aşk meşk istemem öyle bir durumda:)))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 426
Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
Frances hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
12-03-1997 (22)
Frances hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İzmir
Favori Diziniz:
Elveda Rumeli,Gossip Girl, A Gentleman's Dignity, The Legends Of The Blue Sea, Goblin
Meslek:
Hukukçu

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,126 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.33
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
15
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
426
En yeni mesaj
16-06-19 13:31
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
345
  • Aldığı Beğeni: 293

Genel Bilgiler
Son Aktivite
25-06-19 01:25
Tavsiye Puanı
2

46 Arkadaşlar

1. €kİn 
    Durum:

Set Görevlisi

€kİn
  2. aheste79 
    Durum:

Figüran

aheste79
  3. ahueda 
    Durum:

Yönetmen

ahueda
  4. Blue Butterfly 
    Durum:

Yönetmen

• Blue Butterfly - MSN üzeri Mesaj gönder
    • Blue Butterfly - AİM üzeri Mesaj gönder
    • Blue Butterfly - YAHOO üzeri Mesaj gönder
    Blue Butterfly
  5. bşra 
    Durum:

Figüran

bşra
  6. cadi_ipek 
    Durum:

Oyuncu

cadi_ipek
  7. ce_pelin 
    Durum:

Oyuncu

ce_pelin
  8. cnbluexo 
    Durum:

Set Görevlisi

cnbluexo
  9. deren1970 
    Durum:

Yönetmen

deren1970
  10. ece_lutus 
    Durum:

Yönetmen

ece_lutus
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 46
Sayfa 1/5 12345 SonSon

08-03-18

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

30-05-19

24-05-19

23-05-19

22-05-19

18-05-19

17-05-19

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.