68 Ziyaretci Mesajı

1. soylencek o kadar sey varki o mikrofonu tutan bildiri yapan ve bastaa yuruyen twitle etraf toplayan yalan twitleri yayan herkesi yargiya hesap verip agir suclarla yargilanmasidir duam bu dakkadan sonra kimsenin coluk cocugu umrumda degil bunu goze almislar olmaliydilar ki keza verilen hasarda onca cocugun hakkina tecavuz edilmis bulunmakta dinine sovulmus bir millet olarak susmiyacagiz bu boyle bilinsin
  2. onlar camiye yapilana polise yapilana sessiz ayyasa yapila sesslidirler çünkü onlar odurlar hacca gitmeyi elstiren en büyük bas olan oyuncu Mujdat Gezenin ogrencisidir falan filan biz izleyici olarak muhtesem izleyip tarihimize yapilan hakarete sessiz kalmos milletiz buna siginip peslerine izleyici toplicaklarini sandilar en buyuk hayran kitlesi olani da aralarina katip ilerlediler nedense Galata lisesi acti onlara kapilarini masonlarin bir koludur orasi zamani 1960'lar sandilar millet susacak bunlar afkurup kuduracak devleti devircekler iyide it surusu bu devlete oy atan %50 'den fazla olan kesim ne saniyonuz ki susuyor cunku siz degil onlar onlar eylem yaparsa mavi marmarada olen cocuklar yardim icin sehit olanlar icin eylem kurallari sinirinda yaparlar bunu...
  3. Canim bir mason oyunu bu en basiti Emek bir mason locasiydi hala giden Mason locasinin izlerini görür ben Tuba'yi güzelligine hayrandim kissisel hiçbirseyine hiç bir Türk sanatçinin hayran olmadim Tuba'ya bu denli bagli kalmam ilk ikizleridir ve kendimce kurdugum hayaldir bu devam edecektir de zaten ama Tuba'nin basliginda olmacak mi bu muamma ben kimseyi vicdanimi imanimi koreterek hala tutkulu kalamam kimse benim gözümü köreltecek kadar özel degil dedigim gibi bir mason oyunu bunlar bir çok bilerek bu oyunun için onlarin derdi 100 yillik bir oyunun büyük parçasi olmak Tuba'nin babasiyla bu konuda hem fikir olmamasini hep dilemistim aptslca anladim ki tamda kiziymis babasinin...
  4. katil,katil katilmak güzeldir hehe:)
  5. merhaba
    avatarınız çok güzel çok tatlı çıkmış tuba
    tuba nezaman ve nerde söyledi bunu?
  6. 26 subatda Gonulcelen cosmasina seni de bekliyoruz :)
    Not:Cansel Elcin basliginda yalniz Murat Turali calismasi ekleyin..Partner yasagi var..
  7. Tubanin Efsane Karakteri Zarifeyle Tuba basliginda cosmaya davetlisiniz..
  8. tabi kii hemen haber veririm :)
  9. bazı sorulara verdiği cevaplar sanki kaçınmış gibi kaçamak cevaplar ben öyle algıladım bilemiyorum rep için teşekkürler...
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 68
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
kanarya535 hakkında

Temel Bilgiler

kanarya535 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
travian s1
Favori Diziniz:
gönülçelen, kurtlar vadisi, asi, ıhlamurlar altında, kurşun yarası
Meslek:
bankacı
İlgi Alanlarınız:
futbol, internet

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
900 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.26
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
68
En yeni mesaj
04-06-13 18:52
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
04-11-16 22:46
Tavsiye Puanı
1

14 Arkadaşlar

1. **yaseminci** 
    Durum:

Yönetmen

**yaseminci**
  2. aLiDerya 
    Durum:

Figüran

aLiDerya
  3. ayka 
    Durum:

Yönetmen

ayka
  4. BOREANAZ 
    Durum:

Yönetmen

BOREANAZ
  5. CerenDuru 
    Durum:

Figüran

CerenDuru
  6. Denizkisi 
    Durum:

Süper Moderatör

Denizkisi
  7. letife 
    Durum:

Set Görevlisi

letife
  8. MA-fan 
    Durum:

Cezalı Üye

MA-fan
  9. marazım 
    Durum:

Figüran

marazım
  10. MuraTubam 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

MuraTubam
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 14
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.