319 Ziyaretci Mesajı

1. Asıl ben teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Harika noktalara değiniyorsunuz; keyifle okuyorum. :)
  2. Yaaaa bir tanesin sen :) Ne diyeceğimi bilemiyorum şu anda... Birkaç cümle ile bile kalbime dokunmayı başarıyorsun. Asıl özel olan sensin :) Çok çok çok teşekkür ederim sana canım benim :)
  3. Aaa inanmıyorummm. Ben geçen haftanın özetini de okumamıştım. Bu özeti son bölüm özeti sandım. Kafa kalmamış bende demek ki. Çok sağol canım uyardığın için. Hemen bir düzeltme yazayım kendi yorumumun altına. Hay kafama... Çok çok teşekkür ederim canım benim tekrardan... İyi ki uyardın...
  4. ay bu Meryemin ödeme merakı beni çileden çıkartıyor..afedersin de kendini satsa o borcu yine ödeyemez bu seme kız..senaristin amacı ne acaba bu konuyu bu kadar ısrarla dile getiriyor...günde 40 -50 lira kazanacak onu zaten yine Savaşgilden kazanacak hahaha böylece borç ödeyecek... :) :)
  5. haha. Affetmek zor, senin için imkansız görünüyor. Ama şöyle bir kendine gelse ve Oktay'a ağzının payını verse, ben yumuşarım kesin.. Rep için teşekkürler. Dizi düşerse bu güzel , nezih, saygılı ortam da gidecek. Hiç istemiyorum.. O yüzden senarist aklını başına alsın diyorum:))
  6. rep için de yorum için de teşekkürler..
  7. Canım benim hem rep için, hem de orada yazdığın güzel düşüncelerin ve moralin için sonsuz teşekkürler ediyorum. Anlaşılmak, bunu hissetmek çok güzel bir şey, çok güzel bir duygu gerçekten... Söylediklerinde de çok haklısın. Burası da bir sokak, herkesin, her duygu ve düşünceden insanın geçtiği bir sokak... Ne kadar güzel tanımlamışsın. Birkaç cümle ile ne çok şey anlatmışsın... Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum sana:) Güzel yüreğine, sözlerine, anlayışına, empatine sağlık :)
  8. repin çin teşekkürler Hülya'cığım:)) hayallerim tuz buz oldu valla dizi için
  9. rep için teşekkürler. Sevgiler..
  10. Önemli değil.İyi geceler diliyorum.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 319
Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
ban68 hakkında

Temel Bilgiler

ban68 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul

Signatürü

Hayat bir gündür. O da bugündür.

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,369 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.40
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
319
En yeni mesaj
29-11-17 12:51
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
01-02-19 19:04
Tavsiye Puanı
0

26 Arkadaşlar

1. alfonso_ofelia 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

alfonso_ofelia
  2. ArShi 
    Durum:

Figüran

ArShi
  3. aynurhay 
    Durum:

Oyuncu

aynurhay
  4. Bahar61 
    Durum:

Yönetmen

Bahar61
  5. Bl1 
    Durum:

Figüran

Bl1
  6. burcu 1905 
    Durum:

Set Görevlisi

burcu 1905
  7. CuSeyda 
    Durum:

Figüran

CuSeyda
  8. dame_chocolate 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

dame_chocolate
  9. deren1970 
    Durum:

Yönetmen

deren1970
  10. ezzzgi 
    Durum:

Figüran

ezzzgi
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 26
Sayfa 1/3 123 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.