152 Ziyaretci Mesajı

1. Guzellik keske yine gelsen :*
  2. tubammmm<3 meleğim benim.. seni çooook seviyorum.:)
  3. Tuba ablam seni seviyorum.Keşke uğrasan.
  4. Selam :))
  5. keske yine ugrasan buraya :)
  6. merhaba tuba abla...:)))
  7. Merhaba Tuba Nasilsin:)?
  8. Merhaba, sizi cok begeniyorum. Sizden daha ii bir kadin oyuncu düsünüyorum, ama gercekten aklima hic bir isim gelmiyor. Umarim ilerki yillardada sizi böyle basarili bir sekilde görürüz.
  9. Merhaba Tuba ablam :)
    Ben Meryem. Senin çok büyük bir hayranınım seni çok ama çok seviyorum.. Çok ama çok özel ve güzelsin.Bitanemsin. dizifilm.com'a üye olduğunu öğrenince sevinçten deliye döndümm.Fanlarını yani bizleri düşünüyor olman, bize bu inceliği yapman, gerçekten Tuba fanlarını çok sevindirdi.Şuan elim ayağım tutmuyo o kadar heyecanlıyım. Eğer saçmalarsam heyecanıma ver.Çünkü böyle bir fırsat yakalamış olmak Tubama mesaj yazıyo olmak bile Aşırı sevindirici.Umarım benim bu mesajımı okursun.Uzaktada olsa sevgimin farkında olman beni çok mutlu eder çünkü.. Bu yüzden sebepsiz seviyoruz biz seni,, manalı bir bakış sıcacık bir gülüş.Aslında sana yazmak istedigim karşılaştığımızda söylemek istediğim o kadar çok şey.! Sormak istediğim o kadar çok sorular varki.. Hangi birinden başlasam bilemiyorum. Zaten yazmaya başlasam hem senin okumaya vaktin ne de benim yazmaya zamanım yetmez.
  10. Asıl sevindiğim konu ise kendine ait bir site açıcak olman.Bunu düşündükçe sevinçten bitiyorum.Bize zaman ayırman,, bizleri düşünmen Çok çok çokk güzeL. En kısa zamanda site kurulur ve biz sana daha yakın oluruz.. Çünkü bu hayatta istediğim en önemli şey. Seni sevmek çok güzel. Meleğimsin sen benim bitanemsin.Her zaman her şeyinle harikasın, aldığın kararlar, içinde olduğun yapımlar, olduğun konum, idolümsün benimm Çok farklısın! Hiç kimselere benzemiyorsun.
    Kendi siteni kurunca,, bizim sevgimizi daha iyi anlıyacksın, yapacaklarımızı daha iyi göreceksin.Biz seni mutlu etmek için elimizden geleni yapıcaz.. yapmakta olduğumuz gibi.O günü sabırsızlıkla bekliyorum.iyiki varsın ve iyiki tanımışım seni.Seni çok seviyorum.Umarım bir yerde hayat bizi karşılaştırır.. Sen her şeyin en iyisine layıksın. Kocaman öpüyorum seni.

Saygı ve Sevgilerimle...
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 152
Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
Tuba Büyüküstün hakkında

Temel Bilgiler

Tuba Büyüküstün hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
11 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.00
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
152
En yeni mesaj
11-12-13 19:48
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
10-08-10 14:22
Tavsiye Puanı
4

1 Arkadaş

1. mum 
    Durum:

DE081017
    Erimeye devam...

mum
Arkadaşlar gösterme 1 to 1 of 1
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.