376 Ziyaretci Mesajı

1. Kısa ve tek cümle mesaj yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyalım.
  2. Orası öyle maalesef haklısınız.. :/
  3. Hüseyin&Melek'i ben de seviyorum. Zeynep'i bazen anlıyorum ama genelde ben de kızıyorum yaptıklarına... Dizideki her olay/karakter ilgimi çekiyor bir şekilde ama diziyi Hülya karakteri için izliyorum diyebilirim. :)
  4. Ben çok sevdim diziyi. Özellikle Hülya karakteri her şeyiyle harika bence, her bölüm bu bölüm ne yapacak acaba diye bekliyorum. :) Genel olarak karakterler güzel aslında Zeynep'i çok sevmedim ben de ama takılmıyorum pek ona
  5. Rica ederim :)
  6. Alıntı rosalinda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dizi hangi gün oluyor ben hep tekrarlarına denk geliyorum
    Hayat Şarkısı Salı günleri yayınlanıyor :)
  7. yakutun bu bölüm ki halini nasıl sevmem tabiki ismaili ve yakutuda seviyorum ikisi nasılda mahçup canım

hemşire hanım derken tanıyormuyuz
  8. duyduuummm...duyuyoruummm ...

osmanım kanatımın resmini gördüm tanıtımda ...ne kadar zayıflamış diye düşündüm...konu bilindik...izlemeyi düşünmüyorum...kapılıp gitmedikten sonra tadı yok...kapılmama imkan yok...babam ve iş ve de diyaliz zaten canıma okuyordu 2 hafta önce iş arkadaşım buzda kayıp düştü sol kolu iki yerden kırdı ameliyat oldu ben de işte yalnız kaldım.benim sevgili ablamda eşi ve çocuklarıyla erzuruma kayak yapmaya gitti hepten yalnız kaldımmm...çoook dertliyim çoookk...

sen ne yapıyorsun nasılsın...hayat nasıl gidiyor ? hangi dizileri izliyorsun ,ya da dizi izliyor musun ?
    benim hiç kaçırmadan ,pür dikkat tüm sosyal medya haberleri dahil izlediğim kiralık aşk var.ömer iplikçi (barış arduç ) timurdan sonra gönlümü fena çaldı.karakteri ve sevgisi ile.
    bir de DİRİLİŞ ERTUĞRUL um var ama bu sene çok izleyemedim onu ...inadına aşkımı da bitirdiler
  9. ve canım , hayır izlemiyorum urfalıyı...belki onu da sevip kaybetmekten korktuğum için kendimi bu şekilde koruyorum, bilemiyorum.bir çocuk sevdim sonrası bülent inal istediğim gibi bir rolle dönmedi ekrana.bekliyorum haala.ve ona şimdi de Alican albayrak ve gonca sarıyıldız ' ı kattım...diğer yarım dizisinin zeynep ve poyrazı...sevimli şeyler...
  10. sf gibisi bir daha gelmez zaten.mümkün değil ...ben beklemiyorum artık.bu akşam başlayan diriliş'e de bakmadım ama twitter da bayağı beğenilmiş.yaz sezonunda günün stresinden kurtulurum umuduyla başladığım diğer yarım dizisinin bana böyle saracağına , her bir karakterini sevmekle birlikte zeynep ve poyraz karakterlerine hayran kalacağıma ve bu kadar çok sevebileceğime ihtimal veremezdim...tam istediğim gibi , atarlı , heyecanlı , deli dolu ,eğlenceli bir çifttiler...çok sevdim...ve yine çok çabuk kaybettim...kaderim oldu artık sevip kaybetmek.ama babamın hastalığıyla ve diyalizde geçen zorlu saatlere daha kolay dayanmamı sağlayan bir 23 hafta yaşadım bu dizi sayesinde.ağlatsa da ara sıra çokca güldüm...eğlendim...yeniden aşka aşık oldum desem yalan olmaz.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 376
Sayfa 1/38 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/38 1234511 ... SonSon
rosalinda26 hakkında

Temel Bilgiler

rosalinda26 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Eskişehir

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
755 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.24
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
376
En yeni mesaj
26-04-16 11:44
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
12-10-16 00:20
Tavsiye Puanı
0

27 Arkadaşlar

1. ***MELTEM*** 
    Durum:

Yönetmen

***MELTEM***
  2. ..DiziKolik.. 
    Durum:

Oyuncu

..DiziKolik..
  3. aysin 
    Durum:

Oyuncu

aysin
  4. Bahar61 
    Durum:

Yönetmen

Bahar61
  5. besnilim 
    Durum:

Figüran

besnilim
  6. buket_semra 
    Durum:

Set Görevlisi

buket_semra
  7. canan98 
    Durum:

Set Görevlisi

canan98
  8. Cer0m&BurQim 
    Durum:

Oyuncu

Cer0m&BurQim
  9. Ceren Oktay 
    Durum:

Oyuncu

Ceren Oktay
  10. deren1970 
    Durum:

Yönetmen

deren1970
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 27
Sayfa 1/3 123 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.