1511 Ziyaretci Mesajı

1. Rep için teşekkürler :))
  2. Sağolasın rep için..:)
    Sefer'e ne diyim bilemedim.Yaptığı o kadar ergen triplerinden sonra bu da o benzemiş sanki.Sema alzheimer,farkında değil sanırım.Tamam nikahta terk etti gitti ama kadın acı çekiyor sen gelmiş dalga geçiyorsun,görürsün sana neler edicem daha diyorsun??
  3. Teşekkürler,Ayşegül'e çok benzettim.O zaman Mete'dir yaralanan.Keşke bu önemli anı fragmana koymasalardı..Mete'yi sevmiyorum ama fragmandan öğrenmeseydik öleceğini.
    Ölüp ölmediği de kesin değil sanki ama..
  4. Ayhh o ilan-ı aşk sahnesi... Benim için de çok özeldir. Nerede o Sefer nerede bu Sefer... Daphne konusunda da zaten hepimiz hemfikiriz. Gerçekten hiçbir mantığı yok dizide bir yer edindirme çabalarının. Hem canlandırdığı ezik ve pasif karakterle Sema'nın hem oyuncunun rol kabiliyetiyle Emel'in yanından geçemez. Dizinin bütünü itibariyle muazzam bir iş çıkaran Ethem bey niyeyse Sefer ve Sema konusunda hep klişeye başvuruyor, ne yapacağını bilemiyor.
  5. Kesinlikle... Sefer'de yalnızca derin bir acı hissediyorum ama Sema'ya olan aşkını artık maalesef ben de hissedemiyorum. Geçen sezon Ayşegül ve Poyraz'dan bile çok severdim Sema ve Sefer'i. Ama şimdi tam tersi... Sefer'in Sema'ya her fırsatta el kaldırmasını ve silah çekmesini hiç sevmiyorum mesela. Sevdiği kadının tek tel saçını alıp koklayan o naif adam mı Sefer yoksa ''Bana bunu nasıl yaparsın ulan!'' diye Sema'ya el kaldıran adam mı? Bilmiyorum düzelir mi bu durum. Düzelse dahi o büyünün bozulduğunu düşünüyorum ben çoktan Bir de zorla diziye yamamaya çabalanan Daphne var, kesinlikle izlediğim en en en gereksiz karakterlerden biri...
  6. Aynen..
    Sefer'e aşk yakıştı,adam acayip seviyor Sema'yı derken,Sema sanırım kendi içindeki vicdan muhasebesi ve Sefer için Sefer'den vazgeçişi ile gönlümüze taht kurmaya aday..Sema'nın meyve tabağı yollayan adamlara yaptıklarına bayıldım bi de..Tam Semalık bi heraketti.Bi de Sema hasta ama hastalığına dair bi gelgit göremiyoruz nedense,unutmaları azaldı mı nedir.?
  7. Nice seneler :)
  8. Rep için teşekkür ederim :)
  9. Rep için teşekkürler :)
  10. Teşekkürler rep için.. :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 1511
Sayfa 1/152 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/152 123451151101 ... SonSon
atalan hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
10-12
atalan hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İZMİR

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,125 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.73
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1511
En yeni mesaj
21-01-16 13:30
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Beğenilen Mesaj
Genel Bilgiler
Son Aktivite
10-11-17 00:40
Tavsiye Puanı
0

313 Arkadaşlar

1. !KaVaKyeLLeRi! 
    Durum:

Figüran

!KaVaKyeLLeRi!
  2. #Sultan# 
    Durum:

Figüran

#Sultan#
  3. >EsRa< 
    Durum:

Yönetmen

>EsRa<
  4. <EyD@ 
    Durum:

Yönetmen

<EyD@
  5. "Dy" 
    Durum:

Figüran

"Dy"
  6. (.:NuR:.) 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

(.:NuR:.)
  7. **johnny** 
    Durum:

Yönetmen

**johnny**
  8. *Esra_Yalın* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Esra_Yalın*
  9. *Mervos* 
    Durum:

Yönetmen

*Mervos*
  10. *sma* 
    Durum:

Yönetmen

*sma*
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 313
Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.