113 Ziyaretci Mesajı

1. Kullanıcı isminiz mi değişmiş acaba birkaç ay foruma girmedim de daha önce tanışmış olabilir miyiz?
  2. İyi gecelerDoğum günü mesajınız için çok teşekkür ederim aylar sonra ilk kez giriyorum siteye gerçi sıkıntılıymış site anladığım kadarıyla hala da çok geç yükleniyor iyi forumlar
  3. çok teşekkürler :)
  4. Canımcığım inan foruma siteye girmek istemiyorum bu sıkıntılar yüzünden. Ne yorum yazabiliyorsun, ne simgeleri ekleyebiliyorsun, ö.m. atmak zaten başlıca bir kabus. Bazen okumak güzeldir, yaz dizilerinin üçü de kötü, vasat ama ne yaparsın öylesine şimdilik bakmaya devam diyerek kocaman öpüyorum seni (evde internet olsa bu dizilere bakmam aç Kore dizilerini oh misss)))
  5. Ablacım merhaba... site epeydir çok yavaştı zaten ama şimdi de özelden cevap yazmama izin vermiyor :)) dönemedim mesajına bir türlü... güzel haberlerine çok sevindim. Bende de her şey yolunda. Görüşmek dileğiyle öpüyorum çok
  6. Çok teşekkür ederim Yeliz Ablacım :) Sorunsuz iletilmesine sevindim. Sorun değil müsait olduğunda cevaplarsın. Kolay gelsin, kendine iyi bak :)
  7. Merhaba Yeliz Ablacığım :) Mesajına cevap verdim ama görebilecek misin emin değilim. O yüzden buradan da haber vereyim dedim :) Mesajda da yazdım ama buraya da yazayım. Sınavlarımı başarıyla verdim. Artık karşında taze hukuk fakültesi bir genç kız var :)) Eheheh bu yüzden baya rahatladım doğrusu. Bu arada geçmiş boş mesajımda iyi bayramlar dileklerinde bulunmuştum diye hatırlıyorum. Son birkaç aydır site arızalı. Giriş yapıyorum sayfaya yönlendirmiyor, mesaj yazıyorum içi boş çıkıyor. Hayır ban falan da yemedim. Niye böyle anlamadım ama sanırım herkes de bu tür sorunlar var. Neyse lafı fazla uzatmayayım. Selamlar :)
  8. Doğum günü kutlaması için çok teşekkür ederim. Foruma girmediğim için ancak görebildim. İyi akşamlar
  9. Sevgili Yeliz'ciğim
    Benden mi kaynaklı yoksa siteden mi bilemiyorum ama tam 15 dk özel mesaj bölümünde yazmaya çalıştım ıhh olmadı, bu sıcakta forumla da inatlaşmka istemediğim için) buradan selam ve sevgilerimi ileteyim, inşallah pazartesi günü uzun uzun konuşabilmek dileğiyle diyerek aferin benim atom karımcama, senden başkası beklenmezdi zaten. Başarılarının her diam devamı dileğiyle çok öptüm seni
  10. Çok teşekkür ederim
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 113
Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
yedel hakkında

Temel Bilgiler

yedel hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Cennet vatanım
Favori Diziniz:
Asmalı Konak, Asi, Ihlamurlar Altında, Çilek Kokusu, Güneşi Beklerken, Fazilet Hanım ve Kızları

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
306 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.11
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
113
En yeni mesaj
14-07-19 23:02
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
1,318
  • Aldığı Beğeni: 1,085

Genel Bilgiler
Son Aktivite
Bugün 21:48
Tavsiye Puanı
0

9 Arkadaşlar

1. aradaderede 
    Durum:

Set Görevlisi

aradaderede
  2. araszeynepp 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

araszeynepp
  3. ays* 
    Durum:

Oyuncu

ays*
  4. Cemned 
    Durum:

Set Görevlisi

Cemned
  5. elamela 
    Durum:

Figüran

elamela
  6. Frances 
    Durum:

Oyuncu

Frances
  7. gozluklukizzz1 
    Durum:

Set Görevlisi

gozluklukizzz1
  8. nebile 
    Durum:

Figüran

nebile
  9. Saykos 
    Durum:

Figüran

Saykos
Arkadaşlar gösterme 1 to 9 of 9
No results to display...
Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon

19-07-19

12-07-19

01-07-19

30-06-19

28-06-19

20-06-19

31-05-19

30-05-19

Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.