47 Ziyaretci Mesajı

1. uyandıııııııııııııııııı :)
    garip garip cümleler kuruyor henüz dediklerini anlayamıyoruz ama iyi çok iyi :) Akşam yanında bende kalacağım o zamana kadar iyice kendine gelmiş olur ve onun cümlelerini yazacağım size. Gerçi eşi odaya pc bile sokturmuyor dayanaz açtırır diye ama ben telefondan girip yazacağım.
    Şu günlerde onu seven herkes gibi yanımızda olduğunuz ve onun sayesinde bana/bize güç verdiğiniz için binlerce teşekkürler.
  2. yorumunu okudum, ve bu kadar aciklayici ve yürekten paylasmis oldugun düsüncelerin icin tesekkürler...
  3. herkese merhaba.
    Fragmanı izlemek için girdim girmişken durum bildireyim istedim. Teyzem gayet iyi yarın sabah 9 gibi uyandırılacak.Öğleden sonra durumu hakkında bilgi veririm.Eğer sakin bir anı yakalarsam onun ağzından bile yazabilirim. :) Doktorların söylediğine göre ameliyat çok başarılı geçmiş ve tümör tamamen temizlenmiş. Göz sinirlerinde hasar olmamış gibi ama yarın uyanınca daha net birşey söyleyebilirlermiş. Herşey beklendiği gibi olsada en az 15 gün hastanede kalacak ve gözlerini bir ay kadar tedavi anları dışında kullanmayacak. O sebeple uzun bir süre onun söylediklerini benim parmaklarımdan okuyacaksınız.

Yarın teyzemle beraber burda olmak umuduyla hepinize sevgiler.
  4. Merhaba sevgili pebbles,
    evet dün akşam uğradım foruma, ama uyuyakalmışım bilgisayarın karşısında, okuyamadım son 3 gündür yapılan yorumları. Aslında pek okumaya da niyetim yok diyebilirim. Ancak eminim ki yine de Feriha'nın yaranamadığı izleyiciler olmuştur. Fakat en azından sizin gibi objektif kalabilenleri şaşırtmış olması hoşuma gitti:))
    Açıkçası ben de korkuyorum önümüzdeki bölümden, Feriha kendisi itiraf edemeyecek ve yine gelişmeler onu konuşmaya mecbur bırakacak diye. Aslında bu da tam olarak Feriha'nın suçu veya eksikliği olmayacak, ama izleyiciye yalanlar dönemindeki Feriha'yı hatırlatacak... Ben ise, Feriha'nın özellikle yalanlar konusunda dersini almış olduğunu görüyorum, bunu da Emir'e olan davranışları, eve babasına evliliği açıklamak için gelmiş olmasına dayandırıyorum. Gönül isterdi ki senaryo farklı gelişsin. Bakalım fragman neler getirecek:))
  5. İnşaallah gülüm inşaallah en kısa zamanda düzelir yoksa kimse de sabır kalmadı
    Ben Feriha'yı anlıyordum be gülüm ama getirdikleri bu durum çok abartılı..Ben hala dağevindeyim oradan dönemedim Hele Rıza'yı temizlemek adına 2 güzel laf söyletip o şiddet gördüğü eve dönüşümü bide üstüne gizlenen evlilik bana çok ağır geldi..Şimdi de babaocağına dönüp herşey çok güzelmiş modunda gezen Feriha bana gerçek gelmiyor inandırıcı gelmiyor..Neyse bakalım Feriha evliliğine sahip çıktığı anda ben bu kızı affedeceğim..Yoksa zor gibi geliyor bana...
  6. Bu bölümdeki sahneler daha önce yada evlilikleri bilindikten sonra olsaydı inan ekran karşısında erirdim..Ama şimdi bakıyorum 2 bölümdür mutsuz kızımız babaocağına döner dönmez mutluluktan uçar olmuş bunu yememi beklemsinler ben o eli ittiren,şiddet gördüğü eve bu şekilde dönen Feriha'yı unutamıyorum gülüm..Herşeyin düzelmediğini bilerek tekrar gizli saklı görüşen çiftte ben nasıl şüphe ile yaklaşmayayım?

Tüm hevesimizi de kırdılar artık yazmak bile gelmiyor içimden..Senin ve bir kaç sevdiğim yorumcuları görünce çok sevindim zevkle okudum yorumlarınızı..Ama diğer sevdiğim arkadaşlarımda benim gibi küsüp yazmıyorlar artık buda beni çok üzüyor keşke bir an önce toparlansa da yine şenlense buralar..
  7. teyzemin durumunda bir değişiklik yok uyumaya devam :)) Bir aksilik olmazsa salı günü uyandırılacak.

uyandığında tüm yazdıklarınızı ona da okuyacağım. Ameliyattan önce çok anlattı sizi bana.Ayrıca etrafında bu forumda geçirdiği zamanı anlayacak tek afk hayranı ben olduğum için beni özel olarak görevlendirdi.O yüzden benim için hiç yük değil. Sevincimi ne kadar kişiyle paylaşsam yetmiyor çünkü. Ayrıca kimi kasdetti bilmiyorum ama ameliyattan önceki gün dedi ki söle uyanıcam ve mutlaka kızkulesinde şarap içeceğiz.
    Ancak kendimize gelebildiğimiz için şimdi yazabildim ancak.
    Tüm düşünceleriniz ve duygularınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.
  8. Evet canım son zamanlar yorumlarımızda oldukça benzerlik var, hep sevkle okuyorum yorumlarını ve aynı fikirde oluyorum çoğunlukla da... diziyi aynı gözlerle izliyor olmak çok hoş.. arkadaş olmamız bu yüzden daha çok sevindirdi beni.
    Feriha böyle devam etsin yeter ki.. o böyle oldukça emir dimdik durur sonuna kadar. ama dediğin gibi Rıza konusunda adımlar bekliyorum artık ferihadan, hep öyle sessizce oturup dinleyecek mi. dönüşünün bir sebebi olmalı.. o zaman yine bizim kızımız olacak:)))
  9. Rica ederim:)) Ferihaciydim, Emirci oldum... simdi Femirciyim... Ve bende hic büyümeyeck olan Ferihanin büyümesine duaciyim:))
  10. Arkadaşlık teklifi için teşekkürler, ben Derya:)))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 47
Sayfa 1/5 12345 SonSon
Sayfa 1/5 12345 SonSon
pebbles G hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
16-02-1980 (39)
pebbles G hakkında
Yaşadığınız Ülke:
ABD
Yaşadığınız Şehir:
PA
Favori Diziniz:
AFK
1K1E
HIMYM
OUAT
Bones
House
Revenge
Meslek:
PhD

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
73 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.03
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
47
En yeni mesaj
28-02-12 12:50
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
02-07-12 22:57
Tavsiye Puanı
0

10 Arkadaşlar

1. aborjine 
    Durum:

Cezalı Üye

aborjine
  2. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  3. buket_semra 
    Durum:

Set Görevlisi

buket_semra
  4. FarAndAway 
    Durum:

Figüran

FarAndAway
  5. kavak___yelleri 
    Durum:

Figüran

kavak___yelleri
  6. lemontree 
    Durum:

Oyuncu

lemontree
  7. MENEKSE 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

MENEKSE
  8. sebebin 
    Durum:

Yönetmen

sebebin
  9. sebnemm 
    Durum:

Figüran

sebnemm
  10. sılam 
    Durum:

Oyuncu

sılam
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 10
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.