344 Ziyaretci Mesajı

1. Dede düzelecek canım....Zaten dediğin gibi son sahnede gülücükler saçtı bıyık altından:) Kerem ile sahneleri çok güzel olur ama:) Kolye anca Not çıkarsa çıkar ortaya oda bu bölüm yada bir sonraki bölüm ortaya çıkacaktır gelecekteki Zeynep bahsetti zaten biliyor notu falan...

Ne Ak/Mel'i canım aman Allah Korusun benim gül gibi ZeyKer'im var:)
  2. Canım rep için tşk ederim:)
  3. Sağol canım benim zaten kişi sayısı olarak az kaldık bizde detaya ine ina götürüyoruz işi işte:)
    Bu arada repte yazdığın varya Melis tedavi olursa eski Melis olmayacak daha farklı bakacak ve Aksel'ib yaptıklarınıda onaylamayacak Aksel ona çekici geliyor ama itici gelecektir zaten Aksel'de normal biri değil ve Melis'in onu bırakmasına boyun eğemiyecek o yüzden musallat olacağını düşünüyorum yani Melis Barış ile bir ilişkiye başlarsa gizliden Aksel yüzünden bu sefer Melis ayrılamıyacak bence böyle birşey gerekli en azından milletin çenesi kapanır:)
  4. Akmel'i aslında ben yakıştırıyorum.Yani içlerinde ki kötülükleri,fesatlıkları bir tarafa bıraksalar iyi bir çift olabilirler.Ama bu dizinin diğer ikinci çifti belli.Melbar.Ama şöyle bir durumda var.Ozan O. şuan daha ön planda baya sevildi belki zamanla Akmel'i asıl çift yapabilirler.:):):)Aman zeykerden uzak dursunlar da kim kiminle olursa olsun.
  5. Selam canım çoğu kişinin vizesi var sanırım birde tabiki dizideki durumlar sayfadanda soğuttu..Umarım 2.sezona eskisi gibi olur..

Ben buradayım evet Ne Gb'yi nede sayfayı bırakmaya niyetim yok:) Vakit buldukça buradayım yani.Çalıştığım için sayfa açık kalıyor msj öyle yazıyorum akşamları pek gelemiyorum bende artık kör topal gidiyoruz işte.Sahip çıkmak lazım değilmi ama:)Sende fırsat buldukça gel canım..Sayfamızı bırakmayalım.
  6. Hepimiz azıcık sıyırdık canım :)) Bu durumda normal kalmak anormallik olurdu :) Rica ederim..
  7. rica ederim:)) repten tam yazamadim. anlasmalari 39 bölümlükmüs. 39 cekilip bitince yeni anlasma yapilmis o yüzdende, yapimcisi, ve tüm ekibe, oyunculara filan kanald büyük bir parti yapmis. sabaha kadar eglenmisler
  8. hahahah motivasyon di mi
  9. :)) eğlenmişler, gülmüşler. Moral olmuştur.
  10. Ben cidden bundan fazlasını beklemiyorum.. Bize noktalı cümleler veriyorlar ve boşlukları siz doldurun diyorlar:))) Rep için teşekkürler:)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 344
Sayfa 1/35 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/35 1234511 ... SonSon
pink cat hakkında

Temel Bilgiler

pink cat hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Bürsiner Alanya Offical
Favori Diziniz:
GB AFK,MYY,The Vampires Diares,Spartacus,Fringe,Lost,Game of Throns,The Originals,The Walking Dead
Meslek:
Muhasebe
İlgi Alanlarınız:
Keremistlik

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,697 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.62
Albüm
Toplam Albüm
2
Toplam Resim
7
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
344
En yeni mesaj
15-04-14 15:47
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 2

Genel Bilgiler
Son Aktivite
20-03-19 09:40
Tavsiye Puanı
0

47 Arkadaşlar

1. < péri > 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

< péri >
  2. **yaseminci** 
    Durum:

Yönetmen

**yaseminci**
  3. aborjine 
    Durum:

Cezalı Üye

aborjine
  4. adigezgi 
    Durum:

Figüran

adigezgi
  5. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  6. asi guzel 
    Durum:

Moderatör

asi guzel
  7. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  8. ayka 
    Durum:

Yönetmen

ayka
  9. aşka_aşık_11 
    Durum:

Figüran

aşka_aşık_11
  10. babyyy2 
    Durum:

Oyuncu

babyyy2
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 47
Sayfa 1/5 12345 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.