1156 Ziyaretci Mesajı

1. Mutlu yıllar :)
  2. aynen canım biliyorum öyleymiş :)) kitabı ona göre okuyacağım ben de 60lardayım pek ilerlemedim ama herkes kitabı da diziyi de çok beğeniyor, heyecanlıyım :))
  3. önce kitabı okuyorum canım diziyi kitap bitince izleyeceğim :))
  4. Öyleyse tekrardan hoş geldin:) Ben iyiyim sende de her şey yolundadır umarım
  5. La casa de papeli izledim iste bir bastan sona. Baya sevdim o isi hem karakterler, hikaye hem de sevdigim bir cift oldu :) Doctors 6 bolum kaldi onu da bitirecegim artik :) Bati dizilerini izliyorum zevkle de Kore dizileri bana baya yabanci geldi haha aslinda filmdir animedir izlerim de o taraflara ait isleri ama Kore dizileri sarmadi beni.
  6. Hahah oyle oldu :) Iyiyim pisiyorum Istanbul sicaginda :)) Sen nasilsin :)
    Caliskanim baska bolum de okurum diyorsun :)) Iyi yapiyorsun ben de niyetliyim baska bir bolum daha okumaya bakacagim artik :)

Ben Kadin dizisinden sogudum bile ya haha. Ilk bolumlerine bakmayi dusunuyordum ama vazgectim hikaye baya yavas ilerliyor son bolumlerinde. Sag olsunlar bu forumdaki insanlar da soguttular beni karakterlerden yorumlariyla :)
    Ben Dip'te de 3 bolum disinda ilerleyemedim henuz bakasim gelmedi ona da. Sahsiyeti ben de hikaye ve Eysancim icin bakmistim ama cok vasat ya. Adam cinayetler isliyor sonuc var neden yok sevemedim. Fi nin ilk sezonu bu dizilerden daha surukleyiciydi. Ama ikinci sezonunda biraktim onu da. UfakTefek Cinayetler'de hayal kirikligi oldu benim icin netten takip ediyorum arada. Sen baya iyi izlemissin o diziyi ya 1 hafta da 20 bolum ne yaptin :)
  7. Aynı :) Sen nasılsın sınavların iyi geçmiştir eminim :) Tahmin etmiştim sınavlardan gelemediğini
    Kadın'ı tekrarlarından izledim ama ilk 10 bölüm falan ben de hiç yok :) Bakmaya da üşeniyorum ahah. Ama iyi dizi gerçekten diğer dizileri kısa kısa sahnelerden izlerken bu diziyi ekran başında izliyorum :)
    Şahsiyet hayal kırıklığı 3 bölüm izledim devam etmeyi düşünmüyorum yazın belki, Dip iyi ama ona devam. Ama ikisi de beklentimin altında işler oldu.
    Benim asıl favorim La Casa De Papel ben bu diziye aşık oldum sanırım haha. Bir de bir Profesör <3 var tam benlik Yürüyecek insanlar bitmiyor bende
  8. Yanlış zamanda attım galiba eheh bir şey olmaz özlem giderirsin :) Bugün finaldi Fi değil mi unutmuşum ya :)
  9. Bu klibi sana göndermesem olmaz yeni yapılmış mis gibi klip :)) Hep ağladıkları sahnelerden ama çok hoş :p
    https://www.youtube.com/watch?v=HZJwJuUGBAg
  10. Karabucakla diziyi dibe çektiler iyice seyirci de kaçtı zaten iyice o andan sonra. Makbule yazmaya devam etse ben netten izlemeye geçecektim zaten gerçekten sabrımın sonundaydım artık 24 sonu 25 ve 26. bölümler beni çileden çıkardı baya :)
    Eheh izlersin bence ama sınavların bitince :) Ben de bir ara tekrar izlemek istiyorum ama sanırım kanal vermeden bunu başaramayacağım netten izlemek zor geliyor bana :)
    İntikam'ı izlemiştim az çok, anladım hangi karakteri sevdiğini :)

Bana da o duygu Kore dizilerinde oldu robotlarmış gibi geliyor, dillerini de benimseyemedim pek izleyesim gelmedi o yüzden, konuları da bizim ülkenin dokusuyla çok uyumlu o yüzden habire uyarlayıp duruyorlar, kaliteli başı sonu baştan tasarlanmış diziler olsalar da içine çekmiyor beni ittire kaktıra Doctors'u izliyorum işte. Bitireceğim onu kararlıyım :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 1156
Sayfa 1/116 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/116 123451151101 ... SonSon
hknmrtd hakkında

Temel Bilgiler

hknmrtd hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul
Favori Diziniz:
poyraz karayel , kalp atışı

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
605 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.25
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1156
En yeni mesaj
01-01-19 14:21
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
99
  • Aldığı Beğeni: 45

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-04-19 22:50
Tavsiye Puanı
0

12 Arkadaşlar

1. Aynur 
    Durum:

Editör

Aynur
  2. cemre288 
    Durum:

Oyuncu

cemre288
  3. chaylack 
    Durum:

Asistan

chaylack
  4. fracture 
    Durum:

Süper Moderatör

fracture
  5. i.toraman 
    Durum:

Oyuncu

i.toraman
  6. karaşimşekkk 
    Durum:

Yönetmen

karaşimşekkk
  7. lazuli 
    Durum:

Yönetmen

lazuli
  8. Rafadan 
    Durum:

Oyuncu

Rafadan
  9. resistance 
    Durum:

Figüran

resistance
  10. Timber 
    Durum:

Figüran

Timber
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 12
Sayfa 1/2 12 SonSon

19-10-18

20-02-18

19-10-18

21-07-18

15-02-18

09-02-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.