zorlu ikili ile Sarel arasındaki sohbet

13 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. <3<3<3<3<3<3 Teşekkürlerin heeeeeeepsine çok teşekkürler <3<3<3 Sevgiler <3<3<3
  2. Ben kavururum kız olsun sıcak sıcak yeriz konakta kutlama helvası gibi olur :)))
  3. Asıl ben teşekkür ederim,yorumlarınızı keyifle takip ediyorum
    Bende ilk tanıtım fragmanlarına ve ilk bölüm fragmanlarına baktım bugün ne kadar güzellermiş bu gün yorumlarda bahsettiniz renkler çekimler ne güzelmiş aslında Yasin Uslu iyi bir görüntü yönetmeydi sonrasında yönetmenlikte de iyi işler çıkarmıştı keşke en azından o kalsaydı ....
  4. Çok teşekkür ederim repler için <3<3<3<3
  5. Çok teşekkür ederim repler için <3<3<3<3
  6. Var mı eksiğim çok güzeldi ve kullanıyordu da şimdilerde hiç duymuyoruz onu (( ama oradaki kal gelmiş Safiye dut yemiş bülbüle döndü Safiş Ferhat Aslan böyle çarpıyor adamı :)))))
  7. Varmı eksiğim cok iyi birde bahçede Safiye ye hadi bakalım demesi var ona da bayılıyoru Çok guzel yazmışsıniz oncesi ve sonrasını:)))))
  8. Tamam Ferhat’ın değişimini izliyoruz falan ama zekası nereye gidiyor anlamıyorum. Bu biraz iyiler salaktır, Ferhat iyi oldukça salak olacak mesajı mı çok pardon :/ Ya da Zeus artık çok bozdu. Gerçekten nerede o eski Ferhat Asla zekası
  9. Aslında sosyal medya baskısı epey etkili oluyor. Oradan da alınan destekle senariste ulaşabiliriz gerçekten. Böyle güzel başlayan bir iş, böyle bir çift bu şekilde heba olmamalı
  10. merhaba artık fazla oldu gerçekten ama o kafadan çıkamamış bence , ben şey düşündüm siz güzel yazan yazar arkadaşlarımız bir ortak metin yazıp kendisine ulaştırılsa eleştirlerimiz çekincelerimiz yani ne oluyor 20 30. bölümde ne yazacak uzaylılar mı kaçıracak ne olacak
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 13
Sayfa 1/2 12 SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.