19 Ziyaretci Mesajı

1. Şaşırmadım aslında Hatırla Gönül'e şans vereceklerini düşünüyordum öyle de oldu. Hayırlısı olsun.
  2. Dediğiniz çıktı STAR Önce Çilek Kokusu dizisini bitirme kararı almış.
  3. Cinayet'in aslında reytingi iyiydi ama yine daha iyi olabilir düşüncesiyle yerinden edilmişti. Cinayet 5-6 reyting alırken Kanal D bu hamlesiyle Küçük Ağa ile 10 hatta 14 reytingleri alır hale geldi. Yani cinayeti yerinden etmekle ulaşmak istedikleri hedefe ulaştılar ama işte olan orta reyting alan cinayete oldu. Aslında o PT2 den devam etmeyi hak ettiği gibi dizi AB grubuna hitap ettiği için zaten PT2 de olması gerekirken devam ettirmemek çok hatalı olmuştu. Neyse yapabilecek birşey yok.

Tekrardan teşekkürler.
  4. Aynen öyle. İnsan sevdiği dizi konusunda hassas olabiliyor ama kanalların ticari bir kurum olduğunu hatırlatarak en azından daha reel düşünülmesi gerektiğini anlatıyorsun. Cinayet döneminde aynı hassasiyeti göstermiştim bende -ki şu dönem yayınlanan dizilerin reytinglerine bakınca hala o diziye haksızlık edildiğini savunuyorum- sonrasında yazdıklarını ve reytinglerle ilgili tahminlerini de keyifle takip etmeye başladım.
  5. Teşekkür ederim.
    Genel de taraf tutarak yorum yapmayı tercih ederiz. Farklı düşüncelere de saygı duymaya bile tahamülümüz yoktur. Sizin farklı seslere ve beğenmenize bende sevindim.
  6. Geçen sene Cinayet dizisinin başlığında yorumlaşmıştık. O dönem biraz sinir olsam da, ondan sonra yorumlarını severek takip etmeye başldım. Dönmene sevindim. :
  7. Teşekkürler.
  8. Anladım.Çok güzel söylüyorsunuz,forumun amacı sapmamalı dediğiniz gibi.
    Yorumlarınızı okumak çok güzel,daha çok yorumlarda buluşmak dileğiyle o vakit..
  9. Sizin için demedim zaten fakat farklı anlayıp yanlış anlayan var.
    Bu site de farklı yoruma, görüşe tahamülü olamayan var.
    Forum denilen olgunun temeli paylaşım, tartışma ,fikir v.s dir.
    Buna bu sitede tahamülü olamayan kişiler var. Onlar için söylemiştim.
  10. Yok ben sizi yanlış anlamıyorum asla.Forumda karşılıklı fikirlerimizi söylüyoruz,tartışıyoruz,bilgi alışverişinde bulunuyoruz sadece.Bunda ego falan göremiyorum ben.:)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 19
Sayfa 1/2 12 SonSon
Sayfa 1/2 12 SonSon
Relax 35 hakkında

Temel Bilgiler

Relax 35 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İzmir
Meslek:
Ceo

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
11 (0.00%)
Günlük konu
0.01
Mesaj adeti
Mesaj adeti
819 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.39
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
19
En yeni mesaj
04-11-15 18:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
11-04-17 15:54
Tavsiye Puanı
0

2 Arkadaşlar

1. katre08 
    Durum:

Set Görevlisi

katre08
  2. onur29 
    Durum:

Yönetmen

onur29
Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.