10 Ziyaretci Mesajı

1. rep için teşekkürler
  2. tam olarak anlamadim hangi sahneden bahsettiginizi hali tasirken hazan sinan geliyor iceri girip hazana gülücük atiyor o sahnemi..o kisim gif calismasi olsa daha güzel olur..donuk resimlede denedim güzel olmadi..
  3. Sunrise adlı kullanıcıya bildir arkadasım ben ona gönderdim
  4. Bakıyorum hemen aynen hepimiz şikayet edelim nasıl böyle bir şey diyebilir sok oldum
  5. Teşekkürler bilmiyordum... yeni yazmaya baslayanlardanim... bu arada çok bozuldum atılan resimleri nedense rahatsız etmiş birilerini
    O yüzden uyarmak istedim..anladim yeni üyesiniz..modlar uyarmadan söylemek istedim..
  6. Resim alintilamak yasak arkadasim..resmin altindaki yaziyi alintilarsan daha iyi olur..uyari almani istemem..
  7. Aynen çünkü yoruldu millet yaghazcılar yüzünden yoksa çoklarda :/ keşke yazsalar,bende normalde çok yazmam ama onların yazılarına dayanamayıp yazıyorum herşeyi Yağıza bağlıyorlar
  8. Arkadaşım ben bu yüzden sürekli aktif tutmaya çalışıyorum ama Yaghazcılar yüzünden kimse yazmak istemiyor herkes o yüzden kaçtı onların üstümüze gelmesinden dolayı :/
  9. merhaba. evet sayfa keyifsiz baya. zaten dizi vasat. bir de bu üsluplar. bu sebepten yazmayı istemiyorum ben de.kurgu hayal ürünü durumlar için insanlara birşeyler anlatmaya çalışmak yorucu.
  10. Artık gerçekten yoruldum özellikle biri Yağız hariç herkesi yerden yere vuruyor birşey diyen yok ama biz onlara cevaben bile vermiyorum artık düşüncemi yazıyorum hemen vay sen niye böyle dedin onlar herşeyi yazsın biz yazmayalım oh ne ala haksızlığa gelemiyorum cevap vermek istemyirum ama sınırları zorluyorlar.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 10
aysun41 hakkında

Temel Bilgiler

aysun41 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Muğla

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
110 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.07
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
10
En yeni mesaj
07-12-17 00:14
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Beğenilen Mesaj
Genel Bilgiler
Son Aktivite
15-06-19 19:05
Tavsiye Puanı
0

6 Arkadaşlar

1. acilar61 
    Durum:

Yönetmen

acilar61
  2. dajavu 
    Durum:

Yönetmen

dajavu
  3. forever92 
    Durum:

Figüran

forever92
  4. Mislina 
    Durum:

Figüran

Mislina
  5. Rosallix 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

Rosallix
  6. serebra 
    Durum:

Yönetmen

serebra
Arkadaşlar gösterme 1 to 6 of 6
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.