9 Ziyaretci Mesajı

1. Merhaba, elimi birakma icin yazi yazmak istiyorum ama system yazdirmiyo.... sizde problem yasiyormusunuz siteyle?
  2. Günaydın,sanal olsa bile bir sevda hikayesine bağlılığımız, yarım kalmamızın hüznü neden bunca rahatsız ediyor insanları hiç anlamıyorum, rep veremedim yine, bu arada şahane bir şekilde içimden geçenlere tercüman olmaya devam ediyorsunuz,var olun sevgiler:))
  3. Merhaba,rep veremedim ama yazdığınız yorumun her kelimesine ayrı ayrı katıldığımı belitmek isterim.Bu nasıl bir aymazlıktır aklım almıyor.Dizisini böylesine sahiplenen bir kitleye reva görülenler kabul edilemez.Kendilerini böylesine yüceltenlere yapılan bu vefasızlığın ve hadsizliğin elbette bir karşılığı olacak, o günün gelmesini sabırla bekleyeceğim.Çok çok üzgün,kırgın ve de kızgınım.Ama ilahi adalete inancım tam ve de bunun yanında gereken duruşu da kendi adıma sergileyeceğim.Devam ettiği müddetçe her cuma taglara katılacak ve masalımızı unutmaya unutturmaya çalışanlara inatla direneceğm.Çok uzattım kusuruma bakmayın.Çokça sevgiler:)
  4. Rep veremedim,çok güzel ifade etmişsiniz siz de sağlıcakla kalın:)
  5. Bilgi için çok teşekkür ederim
  6. Bilgi için çok teşekkürler
  7. KAnalin yeni actigi internet kanali o uygulama. O kanal izlensin diye cok izlenen dizilerin hepsinin yeni bölümlerini cekmisler internet kanalina. Internet kanalina reklam elde edebilme amacli. Kanali tutturmak icin bitirdikleri isi kullaniyorlar yani :/
  8. Aslında ben çok acemiyim forum da �� Yazdığınızı Yen'i gördüm�� Çok iyi bir izleyici ve forum okuyucusuyum, ama kendimi uzun uzun ifade edemiyorum...ama sizin le genelde hep aynı fikirde oluyorum ve yazdıklarınızı beğeniyorum...işin özeti cevap yazmama sebebim forumu kullanmayı bilmememdir... sevgiler��
  9. 'Benim ayrı kalalım' ım için mi yazdın )
    Ben işin geyiğindeyim, ciddi yazmadım yani:))
    Bende çok zor dizi bulan biriyim. Asi'den sonra bu. Katlanıyoruz bakalım nereye kadar )
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 9 of 9
Titanyum hakkında

Temel Bilgiler

Titanyum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
358 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.28
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
9
En yeni mesaj
01-10-19 16:43
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
12
  • Aldığı Beğeni: 23

Genel Bilgiler
Son Aktivite
05-10-19 13:30
Tavsiye Puanı
0

1 Arkadaş

1. şahmat 
    Durum:

Figüran

şahmat
Arkadaşlar gösterme 1 to 1 of 1

20-02-18

10-02-18

• 13:30 - Silinmiş İletiler

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.