19 Ziyaretci Mesajı

1. Yandık !! Timur Savcı Burak Sağyaşar ile beraber Şu Çılgın Türkleri dizi yapıyormuş.
  2. Evet unutmuşum onu :) 2. sezonda harem tayfasından yüz güldüren biri yoktu.
  3. Çok sağol yazdıkların için. Arada girip okuyorum ama açıkçası negatif yazacak Bile enerjim yok. Bazı şeylerden aşırı rahatsız olmaya görmeye bile tahammül edememeye başladım. Mesela; çeşmioğluvari. Anladın. :)))
  4. Ordaki Murad hiç değilse ergenler gibi kıytırık bir prensesin peşinde kosmuyor . Kösem hemen hemen herkesin istediği gibi . Bütçesi kısıtlı belli ama senaryo çok iyi .
    Cihan Ünal oyunculugu çok etkileyici . Kadere bak Myy Kösem de oynamak da nasipmis .
    Kösem evlatlarını kayırıyor , iktidar hırsından yanıp tutuşuyor , kirli ittifaklar peşinde Kösem gibi Kösem beee :)
  5. Neymiş Farya sayesinde yurtdışındaki seyirci sayısı artmış. Farya'yı savunacaklar diye iyice saçmaladilar .
    Ben de artık bıraktım diziyi .
    80'lerde yayınlanan 4.Murad dizisini izledin mi ? İzlemediysen tavsiye ederim . Kösem sahneleri çok iyi . Eski ama My Kösem'e bin basar .
  6. voov efsane yazmış

kurguya karşı değiliz ama faryayı sevmiyoruz yazmış
  7. Arkadaşlık teklifin için teşekkürler. :)
  8. Teşekkürler canım. İyi geceler. :)
  9. Beren'in çoğu sahnesinde performansı kötüydü . 10.bölümde safiye sultana meydan okuduğundaki korkunç oyunculugu , osman doğduğunda Halime nin dilruba nın ondan daha iyi yıkılması , fahriye sultan'ın hainligini öğrendiği zaman tepki verememesi , 12.bölümde ahmedin seni görmek istemiyorum dediğinde yine bir tepki verememesi , aldığı en şaşırtıcı haberde en şok anda gözlerine ifade konduramaması yani kısaca gayet berbat bir oyunculuk sergiledi . Hele o kardeşinin başında ne yapmaya çalıştığını hiç anlayamicam . Bunun yanında zerre ağırlık karizma gösteriş yok . Kösem için tercih edilecek en son isim . Dizideki tüm sultanları kösem düşün hepsi olur ama beren olmaz olamaz .
  10. Ilk sezon daha mı güzeldi ne . Kösem'in asıl Kösem olduğu yıllar böyle olmamalıydı . Dizi çok yanlış başladı .
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 19
Sayfa 1/2 12 SonSon
Sayfa 1/2 12 SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
514 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.42
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
19
En yeni mesaj
13-11-17 21:55
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 2

Genel Bilgiler
Son Aktivite
20-01-19 14:57
Tavsiye Puanı
0

19 Arkadaşlar

1. ank_bet 
    Durum:

Figüran

ank_bet
  2. bayüye 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

bayüye
  3. bengin 
    Durum:

Figüran

bengin
  4. ce_pelin 
    Durum:

Oyuncu

ce_pelin
  5. defterdar 
    Durum:

Oyuncu

defterdar
  6. Edizela 
    Durum:

Figüran

Edizela
  7. fanatik20 
    Durum:

Figüran

fanatik20
  8. GoodMood 
    Durum:

Figüran

GoodMood
  9. gzmfe111 
    Durum:

Oyuncu

gzmfe111
  10. Lyanna 
    Durum:

Figüran

Lyanna
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 19
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...

27-02-18

18-02-18

02-02-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.