32 Ziyaretci Mesajı

1. Ablacığım iyi akşamlar.Nasılsın özledim seni.. Özelden de yazamadım sana ama aklımdasın unutma.. Öpüyorum..
  2. Teşekkür ederim ablacığım :) Bütün dileklerine amiin diyorum.Bugün başlığa uğramam çook zor işim çok evde :) Yorumlarsan okurum yorumlarını.Sevgiler :)
  3. Merhabalar :) Annenin anneler gününü kutluyorum. Benim annem memlekete gitti, yemek işi bana kaldı maalesef.Annene söyler misin arada sırada beni de akşam yemeğine davet etsin. Selamlar ablacığım.
  4. Kıyamam sana ablacığım... Kolay gelsin.. İş her zaman önce gelir tabi.Acelesi yok.İzleyince yorumlaşırız nasıl olsa canın sağolsun :) İyi geceler ablacım..
  5. Merhaba saykos .Bu aksam diziyi izlemeyi ve sayfaya yazmayı unutma bekliyoruzz seni . öpüyorum ablacigim :))
  6. Selaam.Ben de seni alıntılayıp durdum bugün sapık gibi :) Kaynatırdık güler eğlenirdik filan da keşke müsait olsam :) Başka sefere artık forumdaşım.İyi geceler:)
  7. Kimi dusunuyordun akina?
  8. Hahhahha yanlış anlama huyum hep olmuştur maalesef :) Ben de yardırdım, şimdilik gidiyorum.Çocuklardan kaçabilirsem yine gelirim, öpüyorum ablam :)
  9. Tamam, ben de son kez yazayım da geldiğinde okursun o zaman :) Yine gel fırsatın olursa kaç :)
  10. Ay dur hatlar karıştı ayol :) Sen benden sonra yorum yazdığına göre sana ayrı bir sayfa açabilirim ablacım :) O zaman şimdi bekleee :) Annem beni terlikle kovalamaya başlamadan yazayım :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 32
Sayfa 1/4 1234 SonSon
Sayfa 1/4 1234 SonSon
Saykos hakkında

Temel Bilgiler

Saykos hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İzmir
Meslek:
Klinik psikolog

Signatürü

<span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
451 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.49
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
32
En yeni mesaj
15-05-19 22:15
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
407
  • Aldığı Beğeni: 504

Genel Bilgiler
Son Aktivite
Dün 22:24
Tavsiye Puanı
0

3 Arkadaşlar

1. ays* 
    Durum:

Oyuncu

ays*
  2. Selin 
    Durum:

Moderatör

Selin
  3. yedel 
    Durum:

Figüran

yedel
Arkadaşlar gösterme 1 to 3 of 3

18-01-19

02-10-18

02-08-18

Sayfa 1/14 1234511 ... SonSon

20-05-19

19-05-19

18-05-19

15-05-19

13-05-19

Sayfa 1/14 1234511 ... SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.