10 Ziyaretci Mesajı

1. bizim apartmanin hemen yakinlarinda patlama oldu canim twetirde olay anin hemen sonrasini cektim cok korktu apartmanimiz cukecek sandik
  2. Yorumunu okudum da, ne patlamasi?
  3. dah kesin degil yarin beli olacakmış bölümü yetiştiriyorlar cok zorlaniyorlar ondan
  4. kesin degil yarin beli olacak bölümu yetiştirmekte zorlanıyorlar ondan malesef
  5. Neden yokmus ki dizi bu hafta?
  6. bilmem kuşlu daki adınız ne belki takip ediyuzuzdur benim 21 Nesrin
  7. Bizde galiba takip ediyoruz birbirimizi kuşluda:)@graydoors ben...
  8. bu savcı da bişey var suhan la cesur el ele tutusunca bi bakisi vardi kiskandi sanki bence suhana takacam bu savci benden soylemesi cesur ve suhan evlenmeden önce daha cok sahneleri ve daha romantik sahneleri vardi evlendiler onlarin ask dolu sahnelerine hasret kaldim
  9. Seyi hatirla Nurhan hanimla Tahsin in evledigi gece yanan tankeri dusun... belki o gemide tablolar vardi, ve gemileri yaktilar tablolari aldilar ve sonrasinda onlari Tahsin satmadi... burda bence konular baglanacak bir sekilde, ben bu Banunun babasini da pek sevmiyorum, guvenmiyorum... kizi bu adam yuzunden intihar etmis, o da simdi Cesura mi yardim ediyo... gecmiste guclu bir milletvekilimis...
  10. Son yazdigin yorumu okudum da, o Mitat olayini aslinda bende dusundum.... bunlarin hepsi askerden arkadasdi, ayni grupdan.... bence Tahsin, Mitat, Polis Muduru o zamanlardan cetelesmeye basladi ve Hasana kurulan oyun icinde hepsi vardi... Sanat satmak kacakcilik oyle kolay isler degil.... hepsinin bir rol oynamis olmasi lazim... ve belki sonunda aslinda Tahsin de o sevete konamadi ve baskasi Tahsinden tablolari aldi...
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 10
21nesrin hakkında

Temel Bilgiler

21nesrin hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
376 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.35
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
10
En yeni mesaj
14-04-17 20:41
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Beğenilen Mesaj
Genel Bilgiler
Son Aktivite
12-11-19 19:52
Tavsiye Puanı
0

2 Arkadaşlar

1. SuCa 
    Durum:

Set Görevlisi

SuCa
  2. zuhal 21 
    Durum:

Figüran

zuhal 21
Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2
No results to display...

12-11-19

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.