98 Ziyaretci Mesajı

1. Merhaba canım,diziye şarkıcı Melih Görgün ve UBdeki Tuğçe ve en az 3 kişi daha girecek,çıkanlar ise Berna,Efsun Demir Arzu Aykut Başak Mine ...Şenol da ilk bir ay olmayacakmış dizide.
  2. Merhaba canım,haberin var mı bilmiyorum ama DYden Demir-Efsun da çıktı,beraberinde de maşallah pek çok kişiyi götürmüşler:))
  3. doğum günün kutlu olsun nice senelere:)
  4. Deniz geri gelse en azından bir baba-kız hikayesi ya da kardeşlerin hikayesi diziyi bir nebze canlandırır tabi yeni partner de gelir ama iyi oyuncu olmalı,şu dizinin senaryosundaki aksaklıklar birr yana mıy mıyı oyuncuları da izleyiciyi sinir ediyor,Arzu facia resmen Demirle Efsun da hem başrol hem facia Allah izleyiciye sabır,senariste yapımcıya akıl fikir versin
  5. Güneşle Koray da ayrı bir alemler belli ki havaya girmişler sonra da istekleri kabul edilmeyince bir nevi kovulmuşlar Şimdi de hobi niyetine tiyatro yapıyorlar ,aslında 7 temmuzda sezon finali yapacaktı DY sonra Cantuğ geçenlerde twittera 29 Haziran yazdığına göre demek ki bir hafta erken yapacak buna da şükür,hangi karakter nasıl değişir dizi daha ne kadar saçmalar bilmiyorum ama Melih saflıkta son noktada bence,bundan fazlası UBdeki İlkayın erkek versiyonu olur,bunu da kimse kaldıramaz
  6. Dilacım,iyi olmana çok sevindim,gerçekten bu sezon çok boş ve sıkıcı geçti,son haftalar biraz toparlandı derken yine başa saracak gibi,ben de bir ara bırakmıştım şimdi de her gün izlemiyorum kısaca bu dizi iflah olmaz,sezon finali bir değişklik olmazsa 29 Haziranmış ,inşallah izler ve güzel yorumlarını paylaşırsın görüşmek üzere..
  7. Merhaba ,uzun zamandır foruma yazmıyorsun inşallah iyisindir sevgiler....
  8. Dila cım merhaba.. Kalp kalbe karşı demişler.:) Sen de epeydir yazmamışsın, yorumunu gördüğüme sevindim..

Dizide Mustafa gelmeden önce 1532 tarihi yazdı, yani ancak 1.5 yıl geçti.. Tabii tarihler bilinmeyince.. Hem kimse o kadar yaşlı değil ki..

Mustafa nın sesi ve konuşma tarzı konusunda bir tek kılıç kuşanma sahnesinde tereddütüm oldu.. Daha sert bir konuşma bekledim gibi.. Ama sonra düşündüm, 17 yaşında birini oynuyor ve bu rol zamanla oturacak zaten..

Harem kurulur da babanın cariyelerinden olmazdı herhalde, başka kızlar gelmeliydi. Neyse o kadar ayrıntı aramıyorum ama kızlar berbattı.. Zaten o kavgalar saçmalık.. Haremin nezaketi, terbiyesi hiç yok zaten bu dizide..

Mustafa nın hikayesi hazin, evet.. Umarım güzel anlatılır..

Dila cım, umarm hep gelirsin. Bu başlığın tarihle ilgisi olanların yorumuna ihtiyacı var.. Sevgiler..
  9. Aynen katılıyorum sırf Pelinin evden kaçtığı haftanın bölümlerinden sahneler vardı,bizden yaklaşık 10-11 bölüm öndeler.Düğün sahnesi 18 ocakta çekildi diye biliyorum:d
  10. Merhaba canım,bugün Beyaz tvde bir programda DYnin kamera arkası varmış :d
    http://tvarsivi.com/player.php?y=451...-05%2014:00:00
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 98
Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
dilaa hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
05-08-1986 (33)
dilaa hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara
Meslek:
malesef muhasebe-işletme
İlgi Alanlarınız:
pasta kek börek tatlı turta yapmak bunların bi genel adı olucaktı hıh unlu mamüller

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
2 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,260 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.46
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
98
En yeni mesaj
10-09-12 13:52
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
11-03-13 23:41
Tavsiye Puanı
0

23 Arkadaşlar

1. ***MELTEM*** 
    Durum:

Yönetmen

***MELTEM***
  2. aliyeaynalar 
    Durum:

Yönetmen

aliyeaynalar
  3. aycn 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

aycn
  4. canom_61 
    Durum:

Figüran

canom_61
  5. eLifim98 
    Durum:

Cezalı Üye

eLifim98
  6. fairy_dreams 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

fairy_dreams
  7. HtCeee 
    Durum:

Yönetmen

HtCeee
  8. kolpo 
    Durum:

Set Görevlisi

kolpo
  9. mahrem 
    Durum:

Figüran

• mahrem - MSN üzeri Mesaj gönder
    mahrem
  10. Müge 
    Durum:

Emektar

Müge
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 23
Sayfa 1/3 123 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.