35 Ziyaretci Mesajı

1. dizinin konusunun anlaşılmadığı konusunda bende seninle hem fikirim cemal i salt kötü yazmış olmasalardı biraz daha yumuşak olsaydı belki durum farklı olabilirdi mesela ben de cemal e üzülüyorum asu yu gerçekten çok sevmiş o da yurtta büyümüş kimsesi yok üstelik hırsızlık işinde hepsi varken hapis yatan cemal olmuş üstelik onu da sevdiği kadın asu ihbar etmiş ama bundan haberi bile yok tek suçlu demir zannediyor
    demir in yanında canından çok sevdiği kızı can yoldaşı arkadaşı hatta artık candan bile var durumu ne kadar zor olursa olsun cemal in kimsesi yok ne bileyim biraz iyi niyetli olsa cemalle de eskisi gibi kardeş olmalarını isterim
  2. Rica ederim canım doğruya doğru yani ama symylmz in dediği gibi öykünün kişiliği demir i yabancı olarak gördüğü için öyle değişik görünüyor olabilir şartlar farklıydı yani ama cemal konusunda katılıyorum biz demir i çok seviyoruz diye ondan başkasını baba olarak göremiyoruz halbuki cemal için de empati kurmamız gerekiyor ama ben sadece ikinci bir asu vakası olmasın istiyorum bu kez olayları daha farklı işlemeleri gerekiyor
  3. Merhaba, rahatsız ettim kusura bakmayın. Farklı dizilerle ilgili son olarak da Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili yorumlarınızı okudum. Oldukça iyi bir bakış açınız ve düzgün de bir ifadeniz... Düzenli bir şekilde, bir sitede Bir Zamanlar Çukurova dizisini, her hafta bölüm bölüm yorumlamak istemez misiniz? :d
  4. Hımm bir litre gözyaşı hariç izlemiyorum diğerlerini blg ye de ara ara bakıyorum düzenli takip etmiyorum ama forumu takip ederim
    Tek düzenli takip ettiğim kızım ve muhteşem ikili bakalım nereye kadr gider o da ☺☺
  5. Haaa anladım iyi yaaa sevindim birşey olmamasına ☺☺ ben birtek kızım da görüyorum başka forumda da var mısınız?
  6. Tabiki sizin düşünceniz saygı duyarım kesinlikle ama mesela doktor ihsan olsaydı demir öyle yapmazdı demir in sıkıntısı murat çünkü murat insanları parası ile etkilemeye çalışan biri demirle ilk tanıştığı gün candan in evinde demir için söylediklerini hatırlayalım bu yüzden demir de hatta öykü bile hoşlanmıyor murattan üslup hatası var muratta bende hoşlanmıyorum ondan tabi herkesin görüşü ayrıdır saygı duyarım
  7. İyi geceler,
    Beğeniniz için teşekkür ederim.Sevgilerimle:)
  8. İyi akşamlar,
    Beğeniniz için teşekkür ederim.Sevgilerimle:)
  9. merhaba. bana verdiğiniz rep'i ve yazdığınız notu yeni fark ettim, çok ama çok teşekkür ederim. İnanır mısınız ben de sizin yorumlarınızı takip ediyorum hem de geçen sezon Vatanım Sensin'den beri :) Yıldız-Yakup'la ilgili yazdıklarınızı çok büyük keyifle okuyordum :) O nedenle yazdıklarınız beni bir kat daha mutlu etti :) Çok teşekkürler sevgiler
  10. Ben de sizin yorumlarınızı severek okuyordum/okuyorum. Teşekkür ederim. :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 35
Sayfa 1/4 1234 SonSon
Sayfa 1/4 1234 SonSon
bhr94 hakkında

Temel Bilgiler

bhr94 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul
Favori Diziniz:
Friends