35 Ziyaretci Mesajı

1. Rica ederim
  2. İyi akşamlar sayfaya yazdığım bilgiler Necdet Sakaoğlu, Çağatay Uluçay ve Yılmaz Öztuna kaynaklarından idi üç kitabın pdfsi nette bulunmakta linklerini vereyim bakarsınız
    http://turuz.com/book/title/Bu+Mulku...Sakaoghlu-588s
    http://turuz.com/book/title/Bu+Mulku...cdet+Sakaoghlu
    http://turuz.com/book/title/Padishah...chay-1992-313s
  3. Teşekkür ederim :) Mustafa'dan vazgeçemem, o imzamda bâkî kalacak
  4. Çok teşekkür ederim beni bir dertten kurtardınız
  5. Aynı düşünmemiz ne güzeeel :))
  6. Sevmek zorunda değiliz zaten. İşin komik yani diziyi sevmek zorunda da değil kimse. Herkes üslubuna dikkat etmeli :)
  7. Üstümüze alınmayıp ne yapalım ki kaç kişi yorum yazıyor sanki oraya? Tamam Farya'yı beğeniyor olabilir o şahsiyet. Ama böyle kırıcı bir üslupla "hayırdır, ne oldu, ne değişti" gibisinden hesap soramaz yani. Farya'yı çok beğeniyorsa o da her hafta gelip burada Farya'yı övebilir engelleyecek değiliz neticede. Dizi bitsin diye dua edenler zaten yorum yazmıyor, isyanı kime anlamadım.

Teşekkür ederim düşünceleriniz için :)
  8. Ben de çok keyif aldım, teşekkür ederim :)) diziyi izleyen üç beş kişi kaldık. Final çok yakın gibi duruyor. Kalan bölümlerin tadını çıkarmaya bakalım en iyisi. Olan oldu artık :)
  9. Estağfrullah, bu konuda ben de çok doluyum. Çünkü çok umutlu ve hevesliyim Kösem'in dizisi için. Kösem hakkında çok şey okumuştum, okuduklarımı izlemek çok güzel olacaktı. Ancak izleyemedik istediğimiz gibi :) İlk Muhteşem Yüzyıl'ı en çok sırtlayan oyunculardı. Efsane bir kadroydu. Aynısı Kösem'in ilk sezonu için de geçerli. Oyuncular kötü senaryoyu en iyi şekilde oynamaya çalıştı, Beren hariç. Aynısı yine bu sezon için de geçerli. Aslında bu 6 sezonun birbirinden bir farkı yok inanın :) Bu sene evet Atike'yi oynayan Ece kötü bir oyuncu. Ama Nurbanu'yu oynayan Merve Boluğur iyi bir oyuncu muydu da o zamanlar dizi rekor kırıyordu? Oyunculardan beğenmediğim isimler var bu sezon ancak bütün kadroyu yerden yere vurmak hoş değil. :)
  10. Dizi kesinlikle kalitesiz değil ve bu kadar eleştiriyi hak etmiyor doğru. Ama bizlerin de sabrı tükendi artık. Bu sene herkes tepkisini koydu ve çoğu kişi izlemeyi bıraktı. Çünkü Senaryo bizleri tatmin etmiyor. Ancak senaryo sorunu sadece Kösem'de değil ilk Muhteşem Yüzyıl'da da vardı. Muhteşem Yüzyıl'da elle tutulur ne izledik ki 140 bölümde? Evet efsane bir kadroydu. Ama senaryo olarak benim için hicbir zaman efsane değildi. Bugün Farya'dan bıktık diyen bizler, o dönemlerde 30 küsür bölüm Prenses İzabella veya Firuze Hatun izledik. Şehzade Mustafa idam edilecek diye 4 koca sezon boyunca doldurma bölümler izledik. O zamanlar kimsenin sesi çıkmadı, rating yüksekti çünkü. Kösem'de de farklı bir senaryo yok. Ancak rating düşük olduğu için, düşene bir tekme de bizler vuruyoruz Kösem'ın en büyük sorunu devam dizisi olması. Yoksa bu dizi her şekilde kendini kabul ettirirdi. Tıpkı ilk Muhteşem Yüzyıl'ın rating rekorları kırması gibi. :) Yazık oldu emeklerine.
Görülen Ziyaretci mesajı 21 to 30 of 35
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
bhr94 hakkında

Temel Bilgiler

bhr94 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul
Favori Diziniz:
Friends
İlgi Alanlarınız:
Edebiyat \ Tarih

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
346 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.41
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
35
En yeni mesaj
02-03-19 13:46
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
104
  • Aldığı Beğeni: 323

Genel Bilgiler
Son Aktivite
Dün 22:08
Tavsiye Puanı
0

11 Arkadaşlar

1. cagla dgn 
    Durum:

Figüran

cagla dgn
  2. cemre288 
    Durum:

Oyuncu

cemre288
  3. ce_pelin 
    Durum:

Oyuncu

ce_pelin
  4. defterdar 
    Durum:

Oyuncu

defterdar
  5. GoodMood 
    Durum:

Figüran

GoodMood
  6. gzmfe111 
    Durum:

Oyuncu

gzmfe111
  7. nemoo 
    Durum:

Figüran

nemoo
  8. ozlem12 
    Durum:

Yönetmen

ozlem12
  9. Rast Gele 
    Durum:

Figüran

Rast Gele
  10. renkliruhsuz 
    Durum:

Cezalı Üye

renkliruhsuz
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 11
Sayfa 1/2 12 SonSon

12-11-18

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

02-10-18

29-09-18

12-09-18

07-09-18

06-09-18

05-09-18

03-09-18

02-09-18

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.