#Ayçiçeği# ile esra-19 arasındaki sohbet

17 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. yok canım izlemiyorum o diziye bayılıyorum..:))) .severek izliyorum tabiki ve merakla beklemekteyim ...her karakteri ayrı heyecan verici....ama ben tabiki en çok ömerle elifinkini merak ediyorum..tuba bu dizide başka güzel...bi de rol icabı varlıkklı bi ailenin kızını oynadığı için kıyafetler i müthiş...ne giyse yakışıyor...bayılıyorum tubaya..:)
  2. Bu güvenini boşa çıkarmam inşallah senaristler benimle aynı kafadan gider de Canım sen kara para aşk izliyo musun? Ben Tubayı o diziyle doya doya izliyorum yeni sezonunu iple çekiyorum :)
  3. sana güveniyorum gülhan :))
  4. Bırak şimdi şeyma mutluluktan uçsun aynı şiddette yere çakılacak o meraklanma sen ;D
  5. kiraz mevsimini geç de olsa izledim...ve ayrılcak die beklerken evlilik teklifi aldı iyiimi :))))
  6. Haklısın yurt içi yurt dışı fan sayısı patlama yapmış durumda ee muhteşem kadın hak ediyor :) Ayy bakışların Tubaya benziyosa çook şanslısın sen yah keşke bize de kısmet olsaymış o benzerlik :) Ağırbaşlılığını bende seviyorum evet <3
  7. ahh ahh ona bayılmayan mı var...bazıları beni çok benzetir ona bakışlarımı...bazılarıda alakası yok der...havalara uçuyorum o zaman...çok güzel bi kadın bi de ağırbaşlı ben bauılıyom.. :))
  8. Elbette öyle canım :) Ama Tuba Büyüküstünü sevmek ortak noktamız bende bayılırım ona :)
  9. tabiki değil..herşey senaryo....bu ayrımı yapabilecek kadar aklı başındayız ikimizde..:))
  10. Değilim tabiki de profilime dikkatli bakarsan Aykücü olduğumu anlayabilirsin :) Ama bu arkadaşlığımıza engel olmaz diye umuyordum doğru mudur? :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 17
Sayfa 1/2 12 SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.