6 Ziyaretci Mesajı

1. Merhaba. Mesajınızı daha yeni gördüğümden yardımcı olamadım kusura bakmayın. Ama arkadaşlar yardımcı olmuş bende Ishqbaaz’ın altyazılı halini bahsedilen facebook grubundan izledim ayrıca güncel halini de takip ediyorum orjinal dilde yarım yamalak anlayarak. Yeni başladıysanız tadını çıkarta çıkarta izleyin o bölümlerin tadı bir başka :)
  2. Merhaba , İshqbaaz'in cevirileri Facebookta Loklytellyturk grubunda cevriliyor. Oradan bulabilirsin.
  3. Alicim sen misin?
  4. Güzel vakit geçirmenize sevindim. Formalite evlilik ve sonra aşık olma zaten klişedir ama hep sevilen bir klişe olmuştur. Ben de kullandım ama kendimce yazdım tabii.

Hikayeyi okuyanların çoğu Muratçıydı zaten.:) Ama ben Ala yı dizilerdeki sinir olduğum kadın tiplemelerine tepki olarak yazmıştım. SBA da da Aslı da beni hayal kırıklığına uğrattı.Gerçi bu bölüm Ferhat ın kütüklüğüyle de olsa eski haline döndü sonunda.:)

Özel mesajımın arkadaşlarıma açık olması gerek.

Güzel sözleriniz için tekrar teşekkürler, sevgiler..
  5. Merhaba..Hikayeyi okumak için bu kadar çaba sarf etmeniz beni utandırdı, teşekkürler..Umarım vaktinize değer, hoşlanırsınız. Sevgiler..
  6. Merhaba..Zarif sözleriniz için teşekkürler. Evet yıllar önce öyle bir amatörce denemem olmuştu. Sağolsunlar arkadaşlarım da sevdiler.Tabii buradan silindi. Ama Bizim Hikayelerimiz sitesinde devamlı kalacaktı. Ben de uzun süredir bakamadım. Ama sanırım eski hikayeleri aldıkları arşiv gibi bir bölüm var, kütüphane diyorlardı galiba. Orada olması gerek.Okursanız umarım devamını da seversiniz. Sevgiler..
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 6 of 6
hekim61 hakkında

Temel Bilgiler

hekim61 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
İstanbul

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
143 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.17
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
6
En yeni mesaj
03-12-18 20:47
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 4

Genel Bilgiler
Son Aktivite
15-03-19 00:12
Tavsiye Puanı
0

2 Arkadaşlar

1. lavinya 
    Durum:

Süper Moderatör

lavinya
  2. Saba 
    Durum:

Emektar

Saba
Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2
No results to display...

04-10-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.