312 Ziyaretci Mesajı

1. Tuğçe merhaba nasılsın ben Freddy hatırladın mı? Siteden ayrılalı uzun yıllar yoldu ama eski dizilere vefam sürüyor. Facebook'ta eski yerli diziler ve filmler adlı sayfamdayım. Seni ve yorumlarını da orada görmeyi çok isterim. Görüşmek üzere :-)

www.facebook.com/Eskidiziler
  2. Mustafa Üstündağ ve Burçin Terzioğlunu aynı dizide görmek istiyoruz. #mustafaveburcinyeniden #merhamet iki etiketle de aynı anda bizlere destek olur musunuz?Desteğinizi bekliyoruz sesimizi duyurmamız lazım :)
  3. selam müsaitseniz birşey isteyebılırmıyım?
  4. mutlu yillar :)
  5. facebooktan sizinle arkadaş olmak istiyorum bu arada adım ruzgar yanlış anlamayın. tugçe hanım
  6. Tugcecim basin sagolsun.Allah rahmet eylesin...inan cok üzüldüm su an böyle durumlarda ne diyecegimi bilemiyorum kilitlenip kaliyorumcok zor bir durum tabiki...
    Tekrra basiniz sagolsun...atlattigina cok sevindi,tabiki annen sende hep özelddir orasi ayri konu... bir yerde hayattda devam ediyor...ölümler,dogumlar ,yasam vb...öyle yadaq böyle devam ediyor acisiyla...benimde bu yaz anneannem vefat etti...bayramdan bir kac hafta önce...ama dedigim gibi iste hayat devam ediyor...
    Allah hepimize saglik,sihat ve en önemlisi hayirli,güzel hayatlar nasip etsin...hayat devam ediyor derken iste dedigim gibi aynen devam ediyor yazin anne annemi kayb ettik ama gecen hafta da kardesimin nisani oldu...mesbur yani bir nevi ertelemistik ama ne yapacaksin iste hayat devam ettigi icin bir yerden baslamak gerekiyor...
    Her seyin hayirlisi...okulunda da basarilar ins.baslik a gelince bende pek yazmiyorum artik sadece haftadan haftaya:)zaten eski kaoslu günler yok artik baslik issi ada oldu:)
  7. Vaaayyy Tugcecim,ortagum! nasil olayim sagolasin cok iyiyim,sen nasilsin? aylar yok,yok sanirim yillar oldu:) görüsmeyeli ya:-(eee nasil gidiyor iyi misin?
  8. Merhaba...

Seni #"Hülya Avşar Soyal Gurup" sayfasının üyesi olarak Hülya Avşar başlığına davet ediyorum...

Sizlerin paylaşımları, yorumları ve özel çalışmaları ile sayfanın daha aktif ve renkli hale geleceğini umuyorum. :)
    Katkılarınızı en kısa sürede bekliyoruz.... :)
  9. Arkadaşlar Ebru Cündübeyoğlu fanları olarak sizleride sitemize bekleriz :img-wink:

http://ebrucundubeyoglu.benimforum.biz/
  10. doğum günün kutlu olsun
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 312
Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
**Tugce** hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
10-02-1990 (29)
**Tugce** hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Favori Diziniz:
huzur.sokağı
Sakarya-fırat
Kurtlar.vadisi..pusu
leyla ile mecnun.
İlgi Alanlarınız:
dizilerı-Fenerbahçe,Tarih,bilgisayar-
Biyografiniz:
Allahın yarattıgı bır kulum ıste

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
7 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,229 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.45
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
22
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
312
En yeni mesaj
05-09-15 11:55
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
03-05-15 17:36
Tavsiye Puanı
0

172 Arkadaşlar

1. !NTİK4M 
    Durum:

Set Görevlisi

!NTİK4M
  2. #Ayçiçeği# 
    Durum:

Oyuncu

#Ayçiçeği#
  3. #Güliz 
    Durum:

Oyuncu

#Güliz
  4. ماريبيل* 
    Durum:

Set Görevlisi

ماريبيل*
  5. €daa*... 
    Durum:

Figüran

€daa*...
  6. >>miray<< 
    Durum:

Yönetmen

>>miray<<
  7. (EDAHARUN) 
    Durum:

Figüran

(EDAHARUN)
  8. *KaYrA*GKN* 
    Durum:

Set Görevlisi

• *KaYrA*GKN* - MSN üzeri Mesaj gönder
    *KaYrA*GKN*
  9. *melis*:: 
    Durum:

Oyuncu

*melis*::
  10. *Rock* 
    Durum:

Figüran

*Rock*
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 172
Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.