3556 Ziyaretci Mesajı

1. S.lak model sitenin yeni halini bir turlu çözemedim.Mesajini gorur gormez yazdiydim, ancak anladim ki gonderememisim.still alive kuzuu.:)))
  2. Bu arada yildiz tilbe sarkilari albumunde mabel matiz'in soyledigi şarkinin gerek sozleri inanilmaz gerek yorum yikiliyor.Bir de Ceylan Ertem'in ki gercek olamiyacak kadar guzel.Bir de Zerrin Ozer var soz soylemeye kim cüret edebilir??Tatil modundayizz.Bir de su 11 12 ve13 haziran idari izinli olma durumu harika olur.Hadi dualarimizi birlestirip hizlandiralim,ates uretelim.Imza;yakinda toteme şamana bağliyabilecek hayat yorgunu,okul vurgunu forget:))
  3. Kevsercim insallah sana gonderebilirim cevabimi.Ses 1 2 deneme.Sukur idare ediyoruz.Tatil yaklasiyor nese doluyor icimiz.
  4. Neyseki ben seninkinin baslamasina 40 dakika kala yakaladim.Dogum gunun kutlu olsun.Mutlu ol senelerce.Gamsizlik forever:)))
  5. Tabii bir kac senedir nilufer belediyesi aciyor.Bu arada komik bir sey diyeyim.Fotografcilik kursu actilar 16sinda basliyor.Gitmeyi tabii isterim.Ama 2 kucuk sorunumuz var.Birincisi kurs parali.I'm broke hatta flat broke.2. sorun da muhtemelen makina isteyecekler o da bende yok:))))Ben dusunup dusunup halaa guluyorum.Martilarin Efendisine gidecektim vizyondan kalkmiş galiba.Aci Tatli Eksi izlenecek nokta.Durum net.Bu arada evet Ayla'yi izledim sevdim ve yorumumu da doşendim.Arz ederim.Take care bu arada 2018 nesesiyle gelmis olsun sana.Inan baska hersey boş.Gamsizlik forever olmali.Yakinda ikimiz de bir yaş daha alicaz ya ondan diyorum.Ogrenilebilir diyorum ben.:))Her seyi insan isterse sonradan ogrenebilir.:))Umidi yitirmemek gerek.
  6. Bunadigim kanitlandi.Affet.Ben de bu hatun illa cevap yazardi ne oldu ki diyorum bir de kendi kendime utanmadan.(:Sinema Izleme bicimleri kursuna mi gidiyorsun??hayirli olsun.Hobi faaliyet iyidir delirmemek icin.:))Sherlocku bilmem de Aci Tatli Eksi filmi son izledigim Turk filmleri icinde(Aslinda Kore uyarlamasi herhalde ama ısırmıyor,konuyu yedirmisler,gerçi kizin hastaligi seyirciye çoook geç bildiriliyor bence)OYUNCULUKLAR anlaminda çoooooook basarili.Allah bu Buğra beyi bir boydan eksik bırakmis.Kivanç,Kenan ne ki arkadaşim???Adamda uluslararasi yetenek var.Ozge hanim da gerek vucudu gerek yuzu hele oyunculuguyla gercek bir yüzaki.Her ikisine de helal olsun.Baris-Elćin ikilisi diyorlar ya 'hikaye'.Özge-Buğra ikili oyunculukta da alemleri ötturmuşler.Her ikisini tekrar tebrik eder senin de 2018 gelmeden kendine bir ödul verip bu filme muhakkak gitmeni dilerim,salık veririm ve hatta seni zorlarim:)))))
  7. Bu cuma Bursa 38 olucakmış.Bayram sonu da çok zorladı.Kaçalım bu şehirden.En buyuk şikayetim sıcaktan.Sen nasılsın??Canım arkadaşım.
  8. Geç olsun guç olmasin.:))Sevgiyle muhabbetle hep beraber inşallah.Çok teşekkur ederim.Binlerce kalp ve öpücük.(yaş buyudukce 18 yaşa donme emareleri.:)))))
  9. Bilgisayari tamir olmuş şanslı dunyali merhaba:)))
  10. No sweat yahu.ne gam.kalbinde oldugumu biliyorum.en musait zamanda iletişicez insallah .uzun uzun hasbihal edicegiz.2017de daha az yalniz olucağiz :)))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 3556
Sayfa 1/356 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/356 123451151101 ... SonSon
kevserr hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
19-01-1974 (45)
kevserr hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
VİCDAN
Favori Diziniz:
Kalbim 4 Mevsim, Vicdan Bıçak Sırtı, Yeditepe İstanbul, Leyla ile Mecnun, House MD, Fringe, Revenge,

Signatürü

http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic35717_7.gif

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.17
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
3556
En yeni mesaj
06-12-18 13:02
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
09-08-19 16:03
Tavsiye Puanı
0

61 Arkadaşlar

1. #göçebe# 
    Durum:

Figüran

#göçebe#
  2. *tamara* 
    Durum:

Yönetmen

*tamara*
  3. Ane-An 
    Durum:

Oyuncu

Ane-An
  4. angel78 
    Durum:

Oyuncu

angel78
  5. arkaskklar 
    Durum:

Figüran

arkaskklar
  6. arte 
    Durum:

Yönetmen

arte
  7. ARZUM 1 
    Durum:

Figüran

ARZUM 1
  8. ASLI GUVEN 
    Durum:

Set Görevlisi

ASLI GUVEN
  9. b-im 
    Durum:

Yönetmen

b-im
  10. Bahar61 
    Durum:

Yönetmen

Bahar61
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 61
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.