Yasemin68 ile ozenc-can arasındaki sohbet

3 Ziyaretci Mesajı

1. Kokudan vazgeçmesi mi yoksa pislik birine aynı dilden yanıt vermek mi? Fabri olayının şu anki durumu büyük ihtimalle izleyici tepkisinden sonra yazıldı. Sanem akıllı bir kızdı. Aptal aşık yaptılar. Yine versin kokuyu ama sözleşmeyi okusun, hisseleri kendine alsın, Can'a verdirsin, kokuda küçük bir oynama yapsın ve hayvanlar üzerinde deney yapan şirketi haklayacak bir yol bulsun. Senaristler bu detayları düşünmüyor, sadece yazıyor ve tepki gelince başka bir saçma nedenle sözde hatayı düzeltiyor. Sonra da izleyicinin aa bak bunun için öyle olmuş demesini bekliyorlar.

Ben akıllı kızımı özledim. sevimli çocukluklarını özledim, şımarık ve düşüncesiz halinden sıkıldım. Ayakları yere bassın yine.

frg. daki spor sahnelerine güldüm ama ben kocama, kocam bana yapsa kıyamet kopar. Güvensizliğin azarını daha yeni yedi bu kız, ne ara unuttu? Yazsınlar yine o sahneleri, sonra toparlanıp uzaklaşan ve sana güveniyorum diyen bir Sanem yazsınlar. Herkesin gönlü olsun... üfff baksana ne dertliyim, yaz yaz bitmiyor.
  2. Evet. olabilir sevgili Yasemin. Ama Sanem Can'ı kurtarmayı seçerken kokusundan vazgeçmek zorundaydı.
  3. :) Rica ederim.
    Büyümenin sancıları diyelim ikili için
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 3 of 3

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.