12 Ziyaretci Mesajı

 1. Medyum Ali Hoca‘nın kim olduğu ve hangi eğitimleri aldığı konusunda pek çok kişinin ortak bir merakı mevcut. Özellikle kendisi hakkında yapılan çok fazla olumlu yorumun oluşturduğu bu izlenim, sadece Türkiye’de değil, dünyanın pek çok ülkesinde de Medyum Ali Hoca‘nın talep görmesine neden oluyor.
 2. Gitar Nedir?Müzik aleti örnekleri sorsak muhtemelen herkes gitar diyerek saymaya başlayacaktır. Evet gitar müzik aletlerinin telli çalgılar sınıfında bulunan bir enstrümandır. Her gencin hayatının bir döneminde çalmayı öğrenmeyi düşlediği ya da öğrenmeye çalıştığı bu enstrüman bir dönem ülkemizde de büyük sükse yapmıştır.
 3. dolandırıcı medyumlar ifşa etmek için kurduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.


  Sahte medyum hocalar neredeyse her alanda kendilerini gerçekten medyumluk yapan ve insanlara yardımcı olan kişilere kıyasla ön plana çıkarmayı başarıyor. Özellikle renkli tanıtımlar, sahte sayfalar ve çok daha fazlasıyla insanları tuzaklarına düşürmeyi başaran bu dolandırıcılar, hem maddi hem de manevi açıdan geri dönüşü olmayan zararlara neden oluyor.
 4. internet geniş bir alan. Gerçek medyum hoca arayışında olan kişiler için de bu alanda zarar kadar faydalar da bulunuyor. Bu site ve buna benzer platformlarda, ister Medyum Ali Gürses, isterseniz Medyum Ali Gürses dışında herhangi bir başka medyum hoca hakkında gerçek yorumları okuyabilirsiniz.
 5. en iyi medyum hocalar çalışmalarının zaman istediğinin farkındadır. Büyü çalışmaları, diğer alem ile irtibata geçerek gerçekleştirilir. Diğer alemde zaman, dünyada olduğundan çok daha farklı akar. Bu nedenle, varlıkların dünyaya etki etmesi de zaman alabilir. Dürüst medyum hocalar, bu durumun bilincinde olduğu için, büyüyü yaptıran kişiye doğruyu söyleyerek, ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda gerçekçi bilgiler verir. Sahte medyumlar ise her çalışmanın hemen gerçekleşebileceğini söyler. Bu durum, büyüyü yaptıran kişilerin umutlarını çalmaktan başka bir şey değildir.
 6. Medyum Şikayet - Güvenilir medyum hocalar, yaptığı işin bilincinde olduğu için bu tarz durumların önüne geçer. Yıllar boyu edinilmiş tecrübeler doğrultusunda, en ufak bir aksaklık bile yaşanırsa müdahil olacak ve zarar görmenizi engelleyecektir.
 7. medyum ali hoca Şu günlerde gerçek bir medyum hoca bulmak neredeyse imkansız hale geldiği için bu sayfayı açmak farz oldu. Kimi parayı aldıktan sonra telefonlara çıkmıyor, kimi kargo ile vadettiği şeyi göndermiyor, kimi gönderse de fotokopi gönderiyor ve daha bunun gibi birçok durum insanları çokça mağdur etmekte
 8. Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), kişinin gerçeği değerlendirmesini bozduğu için daha ciddi ruh hastalıklarını kapsar. Hemen herkesin bildiği "şizofreni", bu grubun en önemli hastalığıdır. Şizofreni en sık rastlanan psikotik bozukluktur.

  Bir diğer psikotik bozukluk ise, “Kısa Reaktif Psikoz”dur. Belirgin psiko-sosyal stresleri takiben ortaya çıkan psikotik belirtiler birkaç saatten iki haftaya kadar uzayabilen bir süreyi geçmiyorsa, bu akut psikotik tabloya "kısa reaktif psikoz" tanısı konabilir. Başlangıç akuttur ama daha önceden ciddi kişilik ve uyum sorunları bulunan kişilerde ortaya çıktığı için kronik bir yapısal bozukluk demek daha doğru olacaktır. Psikotik nöbet sırasındaki davranışlar çoğunlukla garip, anlaşılmaz niteliktedir.
 9. Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar kimler? Sitemize hoşgeldiniz. Bu sitede güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar ifşa edilecektir. Medyumlar özel doğa üstü yeteneklere sahip insanlardır. Medyumluk doğuştan gelen bir yetenek gerektirir. Bu yetenek insanın içinde bir yerlerde saklıdır ve keşfedilmeyi uyandırılmayı bekler. Yeteneğinin farkında olan ya da bir başka medyumdan el alan kişi bu yeteneğini ilim ve bilgide derinleşerek kuvvetlendirir. Medyumlar eski alimlerden ve derin hocalardan kalma el yazması kitapları, havas, vefk, ebced, hüddam, burç ilimlerini okuyarak bilgilerini derinleştirir ve işinde uzman olur. İşte bunlar güvenilir ve gerçek medyumlardır.
 10. Çoğu kişinin dediği gibi sadece izlemeye değil kendini ne dediğini anlamaya çalışarak izlemeye verirsen dil öğrenmede de oldukça faydalı oluyor.Bizde 1.5-2 saat süren diziler onlarda 40-50 dakika hatta bazıları 20şer dakika sürüyor ve upuzun sezonlar boyunca devam ediyor. Ve sıkmıyorlar da. Adamlar emeklerinin karşılığını alıyorlar. Uzun lafın kısası yabancı dizi izlemek güzeldir.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 12
Sayfa 1/2 12 SonSon
Sayfa 1/2 12 SonSon
TRWeb hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
16-10-1987 (31)
TRWeb hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Antalya
Cinsiyet:
Hanımefendi

İstatistik


Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
0
Günlük Ortalama Mesajlar
0
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
12
En yeni mesaj
05-07-19 12:35
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
 • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
05-07-19 14:34
Üyelik tarihi
11-05-19
Tavsiye Puanı
0
No results to display...
No results to display...

Mesajlar:


LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.