2735 Ziyaretci Mesajı

1. ay onu ben de gördüm de hiç sanmıyorum o ihtimali çünkü klausun bi yanı vampir,vampirler çocuk sahibi olamazlar ayrıca hayleyin doğum lekesini görüp klaus new orleansta bir kurt adam soyundan bahsetti,klausun baba tarafı kurt,hiç karşılaşmamış mbüyük ihtimal klaus ile hayley aynı soydan geliyolar bence ona işaret o
  2. iyiyim canım :) bildiğin gibi ben de ya,aynen devam
    tumblre genelde jomodan haber ya da foto gelmiş mi diye uğruyorum ben de ara-sıra
    başlık mod onaylı aynen insanın yorum yapası gelmiyor,zaten dizi cozuttu şimdi spin off işi çıktı ondan da tek güvencem joseph :) öyle bilindik şeyler
  3. gülçin öldün mü?kaldın mı? nerelerdesin sen???
  4. kesinliklşe aynı fikirdeyim Yoksa normal canım Klaus gibi birini birilerinin sevmesi herkes sever adam çok sevilecek biri haha.ama onun seviceği kişi için basit biri olmaz ki Caroline olan bu ilginç şeylerine alışmışız.Joseph Klaus un bu yanlaırnı istemiş ama Damon gibi yapma diye masaya yumruğunuda atmış düşünsene Joseph olmasaydı aptal aşık gibi ortalarda gezinicekti Klaus hiç çekemezdim klaus un en sevdiğim huyu zaten kendinden ödün vermeyişi.hayırlısı olsun artık.iki dizi hakkındada.
  5. hukuk düşünüyorum ama tam kesin değil hiç bir şey kesin değil hatta seneye olay biticek ben halakarar aşamasındayım.o kadar yoğunsun yani.allah yardımcın olsun.bensınav haftalarımda bukadar yoğun olmuyorumdur herhalde :))
    evet haklısın ama Klaroline bitmedi falan diyordu birde Camille dizide yer alıcak normal bir karakter hani aşk açısından birşey söylemedi bildiğim kadarıyla.sadece diziye büyücü falan lazım büyücülerimiz var Cmaillede normal tarafı canlandırıcak öyle basit bir kızı enden sevsin ki Klaroline çok erinden gelmedi mi sencede.bir anda bitirmezler julie nin sosyopsikopatlığına rağmen.Joseph cidden aşıyor o kadar harika ki bir de pek bir giyiniksizdi bu bölüm haha.
  6. önemli dğeil canım ne zaman uygunsan yaz.
    umarımen yakın zamanda düzelir iş yerindeki durumlar.:)
    4*18 i beğenmiştim ben Klaus faktörüyle ben umutluyum dediğim gibi ya adam döktürüyor oynamıyor yaşatıyoru rahatlıkla diyebileceğim biri.açıkcası The originals ı izlemeyerek bunu kaybetmeyi istemiyorum.Julie yüzünden tedirginim ben ama Klaroline ye de inancım var hala hatice dedi az önce derinden geliyorlar diye bencede öyle hele bu bölüm ki halleri olcak bunlar ya dedirtti.
    ben Lise deyim daha.bitiricem 1 seneye bu yüzden üni de rahatlarım diye planlar yapıyordum.
  7. Survivor dakilerde yaşam belirtisi vardı sende bu aralar onuda görememiştik.sen ne iş yapıyorsun? biz öğrenci milletinden daha yoğun mesleklerde varmış halbuki bir öğrenciolarak bitince okul ne rahat olucak hayat kafasındaydım ben :))
    ben dediğim gibi öğrenciyim daha ne olsun.Sen de mi? Leyla zaten üzgün bu konu için oda boykot ediyor.evet seviyesizliği vardı bende bu bölümü hiç mi hiç beğenmedim ama hala ümidim var benim.yeni dizi için...
  8. hey Gülçin cnaım yaşıyor musun hala? yoksun ortalarda gerçi Leyla ile kulaklarını çınlatıyoruz ama yazıyım dedim.iyisin dimi? biz pek iyi dğeilizde 4*16 dan sonra...
  9. Gülçiiin özlemişim seni ya evet o bakışlar nedir abi hele dün twitterda yazdıklarını gördüm öldürürücek bu adam ben sonunda ahha Tylerın yapma amacı belli bir Klaustan intikam almak istiyor , bir de Carolinenin de Klaustan nefret etmediğini anladı Tylerla paylaştığından daha çok şey paylaştı Caroline ve Klaus tabi yusuf yusuf oldu bizim çakma alfa Tylerdan o kadar nefret ediyorum ki anlatamam sana yani melezlerle ne yapabilecek ki Klausun onları öldürmesi 1 saniyesini almaz yani Melezler Klausun sevilmesinde işe yaradığını Tylera da ayaprsak o karakterinde sevileceğini zannediyorlar ama yanılıyorlar ya
  10. Orda kavga ediyorlardı sanırım promo da ve Klaroline vardıııı Tyler sorunu ne cidden merak ediyorum
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 2735
Sayfa 1/274 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/274 123451151101 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
3 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,937 (0.03%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.61
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
7
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
2735
En yeni mesaj
11-04-13 11:19
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
10-12-18 10:41
Tavsiye Puanı
1
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.