1255 Ziyaretci Mesajı

1. Bildiğim kadarıyla hala devam ediyor dizi 8. mi 9.mu sezonu var bilemem ben hukuk dizilerini oyuncularına göre izlerim yani Park Hyun Shik ve Lee Dong Gun için izlemiştim onlarda kendilerine göre uyarladılar.Biz de sosyal medya çalkalanıyordu nasıl uyarlanacak kim oynayacak hatta karaktere göre oyuncu bile belirlemeye kalkanlar oldu.Bence de bize Abd uymuyor da onların hukuk sistemi farklı bizim farklı artık aklım almıyor.
  2. Rica ederim canım zevkle okuyorum yorumlarını
  3. Keşke ama reklam gelirlerini bahane ederek dizi süreleri maşallah iki film süresi kadar bölüm sayıları hiç böyle olamaz.Kore ve Japon uyarlaması alıyoruz ama bölüm sayılarını örnek alamıyoruz. Ben de 1-2 dizi izleyeyim dedim internetten ama sıkıldım artık o klişelerden bizimkiler hep aynı tarz yapıyor uyarlama yapsa bile. Suits dizisininde uyarlaması yapılacakmış Kore versiyonunu izledim izleyenler internette ayaklanmıştı nasıl olacak diye
  4. Uyarladıkları birçok dizi hüsranla sonuçlandı 1-2 tanesi dışında ama onlarda yakında tıkanır. Artık tembelliğe alıştık orjinal senaryo yazamıyoruz onlar nasıl düşünüyorsa biz de kafa patlatalım birşeyler.Konusunu biliyorsun donörlük akraba arasında oluyor onlarda biz de ise öyle birşey yok yeter ki doku tutsun yakın akrabam Azerbaycandan buldu peki biz bunu nasıl uyarlayacağız mantık dışı organ kaçakçılığı falan diye mi. Mag Dog dizisini duydum canım ama diğer dizileri izlediğim için sıra gelmedi sonra unuttum aldım listeye
  5. Başroldeki oyuncular uyumluydu onca yaş farkına rağmen gerçekte. Uee'nin oyunculuğunu bu dizide beğenmiştim High Society dizisinde beğenmesemde. Bizler bu dizininde uyarlamasını yapacakmışız ocaktan itibaren nasıl yapacaklarsa donör olmak onlarda farklı bizde farklı izlediğim kadarıyla
  6. Tabiki yardımcı oldun o listedeki birkaçını izledim ama izlemediğim çok izlerim artık dün Marriage Contact dizisini bitirdim arıyorum böyle listelerde seçmek çok zor konuyu okuyarakta anlayamıyor insan
  7. KIS ekibinin NIS ekibinden daha akıllı olduğu kesin bıraksalar onları operasyona anında temiz iş.So Ji Sub'un izlediğim her dizisi kaliteliydi ve adam hem yakışıklı hem de çok iyi oyuncu.Ben de teşekkür ederim önerebildiğin aşk konulu Kore dizileri varsa söylersen sevinirim bu aralar dizi sıkıntısı çekiyorum güncel olanları beklerken
  8. Rep için teşekkürler
  9. My Girl dizisinde başroldeki kızın rolü çok yapmacık gelmişti belki o yıllardaki çömezliğindendir bir türlü ilerleyemedim. Familiar Wife 'yi sen belki seversin yorumlara bakarak izlemek istedim beğenen çoktu ama ne bileyim
  10. Ben bazen aşkın olduğu dizilerde aşkı hissedemezsem de bırakabiliyorum My Girl dizisini izleyeyim dedim Familiar Wife falan hissedemedim sıkıldım dizilerden yarım bıraktım halbuki oyuncularını seviyorum onların yerine The Player falan daha iyi geldi geç başladım o diziye onları izliyorum diye ama iki günde yetiştim Player 'a
Görülen Ziyaretci mesajı 41 to 50 of 1255
mehmetlover hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
10-06
mehmetlover hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Favori Diziniz:
Boss & Me,They Kiss Again,Love Now,My Princess.Goong,Playfull Kiss,Personal Taste,Hotel King,The Kin
İlgi Alanlarınız:
bilgisayar müzik dinlemek film izlemek

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
1 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
2,958 (0.03%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.61
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1255
En yeni mesaj
10-06-19 00:31
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
898
  • Aldığı Beğeni: 955

Genel Bilgiler
Son Aktivite
Bugün 15:56
Tavsiye Puanı
0

69 Arkadaşlar

1. (NihalBehlül) 
    Durum:

Set Görevlisi

(NihalBehlül)
  2. *Cemre*Serkan* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Cemre*Serkan*
  3. *Ilayda* 
    Durum:

Figüran

*Ilayda*
  4. --Burçin--- 
    Durum:

Yönetmen

--Burçin---
  5. ahueda 
    Durum:

Yönetmen

ahueda
  6. altnv 
    Durum:

Set Görevlisi

altnv
  7. aslişş 
    Durum:

Figüran

aslişş
  8. aylince 
    Durum:

Yönetmen

aylince
  9. babaocagii 
    Durum:

Yönetmen

babaocagii
  10. Behlul&Nihal<3 
    Durum:

Yönetmen

Behlul&Nihal<3
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 69
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

15-10-18

15-09-18

12-06-18

10-06-18

09-06-18

08-06-18

07-06-18

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.