275 Ziyaretci Mesajı

1. Yıllllaar sonra bir selam vereyim. :) Buraları unuttum, hiç girmez oldum. Zaten sitenin eski hali de gitmiş girmeyeli. Sen de terk etmişsin sanırım ama bir ara girersen, yaz bana. Aslında ara ara aklıma geliyorsun ama girip de yazamadım bir türlü. Çok yıl oldu yahu. Nasılsın, neler yapıyorsun? Bir girer de görürsün umarım bu mesajı. :) Artık giymişsindir beyaz formanı. :))
  2. :))))) Kendimi minyon sanıyordum ben zaten, baktım Kamran öpücük atıyor hemen kaptım avatar yaptım:)))) Ben de çok seviyorum avatarımı:) Çok teşekkür ediyorum:) Sevgiler.
  3. Çoook teşekkür ederim :))) master yapan birisine rastlayınca çok sevindim açıkcası :) Bizim bitirme tezi biraz ağır geçiyor, fabrikayla ortaklaşa gidince yorucu oluyor özellikle, ama tabii ki master teziyle kıyaslayamam :) Daha geçen gün hocalarımdan biriyle konuşuyorduk Yüksek Teknoloji'yi düşünüyorum ben de master için, masterda tezlerin zorluğundan bahsediyorduk :) Kolay gelsin tekrar :)
  4. İzmir Ekonomi'deyim bu arada :)
  5. Master yapmıyorum son sınıf bitirme tezi henüz :) 2 farklı tez değil de, 2 farklı konu olduğu için bir de yurtdışında bir simulasyon yarışmasına yolladık bu dönemkini, ikinci dönemki simulasyon üzerine değil, farklı bir konuda olduğu için. Yani biri tamamlandı bu dönem, ikincisine bir iki hafta içerisinde yine başlayacağız. Fabrikalarla çalıştığımız için, onların problemleri doğrultusunda çalışıyoruz aslında :) Ama master da düşünüyorum konusu açılmışken, sen master yapıyorsun o zaman? Ben ondan bu savunma olaylarını bilmiyorum demek ki :))
  6. Ben de çok sevindim :) Ben teşekkür ederim :) İnşallah harika bir notla atlatırsınz kazasız belasız :) Bittikten sonra ne kadar rahatlayacağını tahmin edemezsin, ikinci dönem ayrı bir teze başlıycam ben ama önümde 5 haftalık bir tatil var şimdi, tez ve finaller bitince müthiş bir rahatlama oluyor, sık dişini yani hepsine değiyor :)
  7. Şimdi jetonum düştü acaba dedim ... Avatarımı beğendiğini söyledin bir yorumunda...aldım sayfasından ta ne zaman ama sen mi yapmıştın yoksam he ?
  8. Aaa kolay gelsin :) savunma diyince bana değişik geldi hukuk mu dedim hemen :)) Jürimiz oluyor bizim jüri de geçen haftaydı, güzel bir biçimde bitirdik hepsini bu dönem bakalım :) Darısı başına, kolay gelsin tekrar :))
  9. Sınavım bugündü canım tezi teslim ettik geçen hafta, bugün son sınavım oydu :) Yanılıyorsam kusuruma bakma hukuk okuyorsun sanırım? Ben endüstri mühendisliğindeyim de, yanıldıysam pardon :)
  10. Yaaa sahiden mi?? Ben de şuan nasıl sevindim :))) Sana da kolay gelsin canım, bitti neyse ki, haftalardır uğraş uğraş bitmiyordu, ne zor şeymiş yahu, valla kendi yorgunluğumu biliyorum o yüzden boool bolol sabır, ve kolaylık diliyorum ben de :) başarılarr!! :)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 275
Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon
prenses19 hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
05-03
prenses19 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara
Favori Diziniz:
KIRIK KANATLAR
HATIRLA SEVGİLİ
Meslek:
hacettepe üniversitesi master öğrencisi
İlgi Alanlarınız:
edward... edward... edward... e bir de twilight:)

Signatürü

"Ben seni seviyorum. Ben seni sevmeyi de seviyorum."
KAMRAN...

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
16 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
5,720 (0.06%)
Günlük Ortalama Mesajlar
1.20
Albüm
Toplam Albüm
2
Toplam Resim
49
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
275
En yeni mesaj
30-09-16 01:44
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
21-06-14 00:32
Tavsiye Puanı
2
Web Sitesi
http://www.bellaandedward.com/

237 Arkadaşlar

1. #Ayçiçeği# 
    Durum:

Oyuncu

#Ayçiçeği#
  2. #whatever# 
    Durum:

Figüran

#whatever#
  3. >EsRa< 
    Durum:

Yönetmen

>EsRa<
  4. < péri > 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

< péri >
  5. <EyD@ 
    Durum:

Yönetmen

<EyD@
  6. **merve-ekin** 
    Durum:

Figüran

**merve-ekin**
  7. *eceee* 
    Durum:

Oyuncu

*eceee*
  8. *IremCullen* 
    Durum:

Figüran

*IremCullen*
  9. *melis*:: 
    Durum:

Oyuncu

*melis*::
  10. *petek 
    Durum:

Oyuncu

*petek
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 237
Sayfa 1/24 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.