20815 Ziyaretci Mesajı

1. bende de pek değişiklik yok gülüm.ara sıra giriyorum siteye.yabancı dizilere filmlere bakıyorum.yerli dizi izleyemiyorum artık ben de.nerde o eski diziler!Sitenin yeni hali de yabancılaştırdı iyice zaten.avlu'yu izlemiyorum ama Ertan'ın girdiğinden haberdarım.doğru dürüst bir internet dizisinde oynasa da izlesem keşke.3 saatlik dizilere katlanamıyorum.
    Öpüyorum gülüm kendine iyi bak.arada görüşelim!
  2. Neredesin sen kumrim?!
  3. Aa bak o iyiymiş.. Bakayım ben de o zaman.. Ben orada Ebru'yu oynayan Aslı Yılmaz'ı çok severim.. Fakat kendini bu tür ekran işlerinden uzak tuttu, akademik hayata adadı.. İyi bir hoca olduğunu duyuyorum.. Geçen sene oyunu vardı ama gidemedim.. Özlenenlerden..
  4. Evet yanıltmazlar ama onlarda da uzayanlar can sıkıcı.. Orada da ciddi sektör sıkıntısı mevcut. En iyisi filmler bana göre. İki üç saatte bitiyor.. Temiz iş:)) Hayat Türküsü'nü ben de bulamıyorum. Ben de arşiv vardı ama kim bilir nerede. Bir yerlerde olsa keşke.. Allah'tan Yedi Numara var. O olmasaydı nette ne yapardık..
  5. :))) Onu bırak her gün girdiğimde değişmiş buluyorum kendisini. Ayak uydurmak hâk getire.. Evet ama düzenli izlemiyorum. Yorum yapacak kadar bir iki geçtiğim Kadın dizisi var. Bir de eski dizilerim.. Yeni bir şey pek yok yani. Yalnız yabancılarda la casa de papel bitti onu izledim en son. Belki bu yaz stoklu bir yabancı dizi daha izleyebilirim.
  6. :))) Yok canın ne özrü, estağfurullah.. Evet bir garip oldu site.. Arkadaş listemdeki herkesin ne yaptığını görmekten tut da bildirilere kadar.. Modern zamana ayak uydurmak istemişler ama her daim alışkanlıklarımızdan kopamıyoruz biz:)) Arada gel ama özletme kendini.. Sevgiler efenim..
  7. Selam :) Aklıma geldi site birden bakayım dedim :)

İyisindir umarım, her şey yolundadır..KPSS'de bol şans şimdiden :)
  8. Evet.. Burak Aksak ile olan dostluğu sürüyor.. Kitaplardan sonra şimdi de bu iş.. Kadroda Binnur Kaya ve Nergis Öztürk falan da var.. Buna daha çok sevindim ben de:)) Partner konusunda hemfikirim.. Bilemem film Bana Masal Anlatma gibi olursa partner de benim için önemli değil.. Sonuçta Burak Aksak hep farklı şeyler anlatır.. Onun için durumlar daha önemli karakterlerden çok.. Göreceğiz.. Adı Efsane'de ana kadro çıkınca bir şey kalmadı zaten.. Pek bakmadım ilk bölümleri izlemiştim ben de.. Bir Kalp Atışı'na başladım o da Yusuf Pirhasan için.. Fena gitmiyor ama biliyorum bozacak:)) Ondan sadece birkaç şeye bakıyorum, bir yerde bırakırım gibi duruyor.. Engin'i bekliyorum yine bu sezon gelecek.. Umarım bu sefer dişine göre bir şey olur, çıldıracağım yoksa:)) Uraz'ın dizisi ne olacak acaba.. Yarışma, film tamam bir de dizi vardı.. İptal mi oldu ki..
  9. Adı Efsane'ye ara ara bakıyorum, gerçekten gelecek vadeden oyuncular var. Cem Yiğit Üzümoğlu'nu ben de çok beğendim, ama sanırım favorim Baran Bölükbaşı orada. onun dışında ara ara baktığım Vatanım Sensin var bir de, Boran Kuzum sağolsun :) bazen hikayenin kaydığı noktalara kızsam da, kaliteli bir iş olduğunu düşünüyorum, kadro da sağlam, zevk veriyor izlemesi.
  10. ben de çok bakmadım diziye. bu tarz diziler bana insanların hassas noktalarına basarak duyar kasıp bundan prim yapmaya çalışıyormuş gibi geliyor, hoşlanmıyorum. ama Tolga'yı izledim. rolünü başarılı canlandırıyor tabi, ama fikrim değişmedi. komutan olarak gözüm alışmadı hiç, olmamış ya. sanırım Tolga tercihlerinde rolün kalitesinden çok işin popülaritesine önem veriyor gibi geliyor bana. önce Kötü Çocuk, sonra da bu.

13 Reasons Why izledim ben, izlemeye değer diye düşünüyorum, farklı bir iş. onun dışında nostalji yapıyorum bu ara, That 70s Show izliyorum.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 20815
*Rose* hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
28-01-1992 (27)
*Rose* hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
TARDIS/221B Baker Street
Favori Diziniz:
Eski Hikaye
Diğer Yarım
Sherlock
Doctor Who
Psych
Meslek:
Öğrenci
İlgi Alanlarınız:
Edebiyat, sinema, tiyatro, müzik...
Biyografiniz:
En iyi yüreğiyle görebilir insan, gözler asıl görülmesi gerekeni göremez...

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
4 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
5,380 (0.06%)
Günlük Ortalama Mesajlar
1.11
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
20815
En yeni mesaj
02-05-19 10:13
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 4

Genel Bilgiler
Son Aktivite
01-05-19 15:15
Tavsiye Puanı
0

196 Arkadaşlar

1. ιвσ♥єzgι 
    Durum:

Set Görevlisi

ιвσ♥єzgι
  2. >EsRa< 
    Durum:

Yönetmen

>EsRa<
  3. "KaRtAnEsİ" 
    Durum:

Oyuncu

"KaRtAnEsİ"
  4. (ÖZ)gü+lem 
    Durum:

Figüran

(ÖZ)gü+lem
  5. *ece* 
    Durum:

Oyuncu

*ece*
  6. *Esra_Yalın* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Esra_Yalın*
  7. *misket* 
    Durum:

Oyuncu

*misket*
  8. *Nesli*91 
    Durum:

Yönetmen

*Nesli*91
  9. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  10. *tamara* 
    Durum:

Yönetmen

*tamara*
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 196
Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.