204 Ziyaretci Mesajı

1. ay sus sus izliyorum zaten . çok gubidik bi senaryo ve dehşet dublaj.gökhan horzum da nereye kadar.hadi dağhan için izliyorum da başroldeki bay kas ve bayan aslı reloeded gözde çift . esas gız meteylen olsun desek sayfadan sağ çıkamayız :)
    ben güzel köylüyü izlioyorum gülmek için.orda da başrol kız çok vasat ama görmezden geliyorum.Esas oğlan pek şatır.
    Ulan istanbul var.Ona da çok gülüyorum.özellikle karlos var orda tam seyirlik.
    Hayatımda ilk kez bu kadar çok yaz dizisi izliyorum.Geçen sene kışın hiç televizyon açılmadı evde ondansa demek.
  2. oh my gud! benim gibi şifresini bir anda hatırlayan bir fani :) hadi ortak bir dizi izleyelim mi tatlı qıs :)
  3. :)) amanın eski dost ses verdi:)) seni feyste ekledim galiba adımı biliyorsun di mi:)) bari oradan havadisleşelim
  4. üfff..öyle bir sayfanın içine düştüm ki ara ara dizi karakterlerinin avukatlardan biri gibi hissediyorum.. kuzey isimli bir karakter..ben adamı beğenmişim ilk defa popüler olan bir adamı tutmuşum dizide..ama herif gelmiş geçmiş en sevilmeyen ve senaristler tarafından yaratılmış en sevimsiz başrol sanırım..aklıma şu aslı güven aslı efe geyikleri geldi.. ya dizi ama ne laflar ne hakaretler forumda..gerilirsin yani.Zaten ister istemez yaftalanıyosun şucu bucu diye..Çoğu senaristlerden dolayı kuzeyden nefret ediyor..ben de kuzeyi ne hala soktu diye kızıyorum ama terk etmedi sevdası beni:))hele bu adamın önceki dizilerinde ona ne ağır laf sokmuşluklarım, çemkirmelerim dalga geçmelerim vardır..tek tek yedim utanmadan:)). keşke dersler az olaydı da bi dizde bari bulaşaydık..zaten ben de bu gidişle dizi izlemem herhalde..yani anlıyacağın buraları hep aynı be muğlakcığım:))
  5. hatırlamaz mıyım hiç..bir gün olur da dersler azalır,ya da sömestire girersen ve de ortak bir dizi izliuor olursak işte o zaman yazacağımız yorumları alacağımız uyarıları hevesle bekliyor olacağım:)) sorma behzatın yanına savcıdan sonra bi kadın koydular ne idüğü belirsiz..öyle böyle uyuz olmuyorum..
  6. Beni hatirladin mi...o eski kavak yelleri gunlerimizi ..kavak yelleri ile ayni cumle icinde bi ters olcak ama behzat cc yorumlarimizi :)))unuttun mu beni beni beni nikini :) ben is yogunlugu gercekten sadece iki gun dizi izleyebiliyorum...behzatt vee kuzeyguney isimli dizi...tamam vurma yaaa:))))sevgiler eski dost
  7. Açıklama için çok ama çok teşekkür ederim.
    Ben o kısmı algılayamamışım sanırım.
  8. o hale net değil...sanki şule bişeyden dolayı susuyo gibi..memduh başgan behzata bu kanaldan şantajda bulundu..hani ne manyak karıymış gitmiş kardeşini atmış minavlinde bişeyler dediydi...ama bence şule değil..o da bişeyden dolayı susuyo..arıza behzat da tripte adamakıllı neden yaptın nası yaptın şeklinde konuyu bir kez bile irdelemedi..o da kayıtlara geçsin..
    noldu hızlandırılmış behzat yüklemesi mi yaptın :))))
  9. yaaaa hain patron...oysa ki sana pazar günü behzatta kafan karıştıktan sonra pazartesi üstüne cila niyetine izleyiceğin son çok güzel kafa yapıyor dene bak diycektim........:)))))))))çok pis mesajlaşırdık oysa ki...ikinci dönem rahatlamadın mı?
  10. selam..nası gidiyo hayat...behzatı izledin mi dün...
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 204
Sayfa 1/21 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/21 1234511 ... SonSon
muğlak hakkında

Temel Bilgiler

muğlak hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara
Favori Diziniz:
İkinci Bahar,Sıcak Saatler,Çemberimde Gül Oya, Erkekler Ağlamaz...
Meslek:
Öğretmen
İlgi Alanlarınız:
fotoğrafçılık

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
431 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.09
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
204
En yeni mesaj
08-08-14 11:10
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
15-07-19 01:11
Tavsiye Puanı
1

13 Arkadaşlar

1. absolutelycandy 
    Durum:

Yönetmen

absolutelycandy
  2. anything 
    Durum:

Figüran

anything
  3. bengisu_18 
    Durum:

Figüran

bengisu_18
  4. Ezgi&Sercan 
    Durum:

Set Görevlisi

Ezgi&Sercan
  5. forgetmenot 
    Durum:

Yönetmen

forgetmenot
  6. gazili 
    Durum:

Figüran

gazili
  7. hales 
    Durum:

Oyuncu

hales
  8. meryemce84 
    Durum:

Oyuncu

meryemce84
  9. nicktv 
    Durum:

Figüran

nicktv
  10. rain 1907 
    Durum:

Yönetmen

rain 1907
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 13
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.