1721 Ziyaretci Mesajı

1. ağlıycam şimdii...

tam yorum yazmak için sayfayı yenilemiştim ki 1 mesajım olduğunu görünce yorumdan vazgeçip buraya geldim...herhalde senden gelecek bir mesaj ,aklıma en son gelecek olan tahminim olurdu.çok şaşırdım...çooook sevindim...günüme neşe kattın...unutulduğumu sanıyordum...

gold üyelik de sana yakışırdı zaten :-) hayırlı olsun canım...belki bunun şerefine bir daha terketmezsin bizi.

eee...neler yaptın bakalım kaybolduğun süre zarfında...nasıl gidiyor hayat...

profilindeki yakışıklıyı görmek yüreğimi hoplattı ...
  2. olsun be pink'cim
    sesini okudum ya o da olur
    iyisindir inşallah, biz de idare ediyoruz işte
    daha sık uğra e mi?
    sevgiler
  3. nasılsın? iyi misin?
  4. Kore dizilerinin konularını, repliklerini falan seviyorum ama yine de tam anlamıyla ısınamadım onlara Bi farklı geliyor haliyle konuşmaları, görünüşleri. Kim tutar seni Pink, devam böyle
  5. Bende iyiyim, aynı şekilde çok yoğunum :) Yeni dizisinin tek bir bölümünü bile izlemedim desem :) Oyunculuk yine süper ama dizi pek benim tarzım değil, o hala benim haşin Timur'um :))
  6. Uzuun bir aradan sonra buraya uğramışken bir halini hatrını sorayım dedim :) İyisindir umarım :)
  7. ya eger ilgileniyorsanız merve bolugur baslıgını kapatıp yenisini acarmısınız aciil
  8. Timur candii bende cok severek izlemisdim bir cocuk sevdimi. Tatar ramazan bakalim nasil bir is olacak son dönem türk dizilerinden iyice bikmaya basladim suan düzenli izledigim bir tane blie dizim yok bitane yeni dizi carsamba basliyacak onu heycanla bekliyorum bakalim
  9. Bülent inali bende senin kadar olmasada severek takip ediyorum. En sevdigim projesi ihlamurlar altindaydi. Yeni projemi buna cok sevindim hayirlisi olur insallah. Bend meutlaka izlerim :)
  10. aman napiiim yaaa
    hastalıktan başımı kaldıramıyorum
    sürekli öksürük,aksırık, ateş, başağrısı

yaşlandık sanırım artık pink'im
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 1721
Sayfa 1/173 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/173 123451151101 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
35 (0.01%)
Günlük konu
0.01
Mesaj adeti
Mesaj adeti
23,257 (0.23%)
Günlük Ortalama Mesajlar
4.28
Albüm
Toplam Albüm
2
Toplam Resim
55
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1721
En yeni mesaj
19-02-14 14:18
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 2

Genel Bilgiler
Son Aktivite
25-02-14 19:15
Tavsiye Puanı
2
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.