11113 Ziyaretci Mesajı

1. Çok teşekkür ederim hemşerim...
    Sene de bir gün yazışmalarında şaşmaz takvim, he ne kadar mukabelesi gecikiyor olsa da...
    Varol, sağol...
    İyi ki varsın hemşerim...
  2. Ben de bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Artık şu olayın iç yüzünü görmek istiyorum gerçekten.
  3. Hallettim şimdi nefret ediyorum o insanlardan o yüzden seri biçimde engellemiştim ama artık taga falan girmiyorum umrumda değil :)) eskileri yad ederim yeter
  4. Ben hala bulamıyorum seni kullandığın ad bu mu ? Erkan sevici yorum yapan , Ceylanı oynayan çocuğa hakaret edip alay eden, insanların özel hayatına karışan yorumlar yapanı direk engellerim burda gördüğüm kadarı ile sen bu değilsin o yüzden muhtemelen arada gitti belki nükte yaptığın bir şeyi o an algılamadım falan gibi o yüzden tam hesabını bulabilirsem düzeltirim :)))
  5. Adın böyle mi geçiyo bulamadın ama teldeyim evde bi daha bakarım
  6. Dur bakıyorum bi ara deli gibi önüne gelene attım erkan sevicilere arada kaynamış olabilirsin ������
  7. Değerlendirmen için teşekkür ederim. Görüyorum ki yalnız değilim. Hikayeyi böyle sahiplenen herkese bu durumu yaşattıklari için dilerim en kısa zamanda hakettiklerini bulurlar. 1.sezonun ekmeğini yemelerini istemiyorum daha fazla. Erkan beyin şakşakcılarının dediklerine katlanamıyorum artık sevgili Bahar61. Takmayayım diyorum olmuyor. Onlarda eleştirenleri gördükçe laf atıyorlar. Karşıt fikirlere saygılı değiller asla. Gerçi daha bu hikayeyi oluşturan kadınlara bile saygıları yokki eleştirilere saygıları olsun. Senariste ön yargılı olmayıp bu sezonu izleyenler artık gerçeğin farkına vardılar. Umarım Erkan beyin şakşakcıları da varırlar. Gerçi şu vasat senaryoda bile mesaj bulan insanlar her türlü izleyecek bahane bulurlar. :)
  8. Bu süreçte tüm o replerin ve güzel yorumların için teşekkürler, güzel bir maceraydı bence de Neftah, ödülle taççlandırılması çok güzel oldu :)
  9. Evet bir türlü anlatamıyorum kendimi sevgili Bahar61. Kuşlu'da bir kesim sürekli olarak Erken beyi övüyor zaten. Övmelerine lafım yok da bunu yaparken hikayenin asıl sahiplerini sürekli olarak gömmelerine, bir zamanlar ölüp bittikleri sahnelere çamur atmalarına bir türlü anlam veremiyorum. Nankörlükten başka bir şey değil yaptıkları.
  10. Ahahahha Cemil Nefesi severse :))Korku filmi ismi gibi :))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 11113
Bahar61 hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
13-04-1974 (45)
Bahar61 hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
kalbim timurla 61 kere
Favori Diziniz:
DİĞER YARIM,BİR TİMUR SEVDİM, KÖPRÜ ,SAKARYA FIRAT,ASMALI KONAK ,yağmur zamanı,kalpsiz adam,elveda r
Meslek:
sekreter
İlgi Alanlarınız:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE demek...
Biyografiniz:
BENİM HAYATIM GELDİ GELDİ TİMURA VARDI.YÜREĞİ KOCAMAN SEVGİSİ SONSUZ OLAN BİR ADAM;TİMUR GÜRHAN.

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
2 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
14,007 (0.14%)
Günlük Ortalama Mesajlar
2.97
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
11113
En yeni mesaj
02-06-19 10:29
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
61
  • Aldığı Beğeni: 45

Genel Bilgiler
Son Aktivite
18-07-19 13:57
Tavsiye Puanı
0

210 Arkadaşlar

1. #Güliz 
    Durum:

Oyuncu

#Güliz
  2. ***MELTEM*** 
    Durum:

Yönetmen

***MELTEM***
  3. **yaseminci** 
    Durum:

Yönetmen

**yaseminci**
  4. *asudem* 
    Durum:

Yönetmen

*asudem*
  5. *Esra_Yalın* 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

*Esra_Yalın*
  6. *funda* 
    Durum:

Yönetmen

*funda*
  7. *katre* 
    Durum:

Yönetmen

*katre*
  8. *Naughty-Girl* 
    Durum:

Oyuncu

*Naughty-Girl*
  9. *nehir* 
    Durum:

Yönetmen

*nehir*
  10. *Rose* 
    Durum:

Yönetmen

*Rose*
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 210
Sayfa 1/21 1234511 ... SonSon
No results to display...

15-12-18

04-12-18

29-11-18

15-11-18

14-11-18

06-11-18

27-09-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.