18 Ziyaretci Mesajı

1. :)) bende çok beğendim güzeldi baharın evinde ekip olarak toplanmaları liste yapmaları falan o kadar doğal be güzeldi ki :) Dorukcum ve bitler ❤ sarp bahar sahnesi efsaneydi gözlerm doldu. Yanlız baya tramva geçirmiş kazadan sonra zor toparlamış ve hala kafayı bozma tehlikesi var çok zor sahneler izlicez orası kesin
  2. İzleyebildiniz mi :)
  3. Çook teşekkürler canım :) cevap yazıcam özelden tekrar :)
  4. Tamamdır canım hallettim :)
  5. Sealm canım mesaj kutun dolu olduğundan yazamadım ordan. İçime biraz su serptin çok teşekkürler inşallah dediğin gibi olur
  6. Merhaba , SarpBahar isteyen birini görmek çook sevindirdi. Harikasınız ����
  7. Güneş'in dövdüğü adamlar Aksel'e saldırdı, sonra başkasıyla karıştırmışız deyip Güneş'i tarif ettiler..Aksel de tamirhanede birine Kerem'in mekanında dolaşma gibi bişeyler söyledi,sahne Aksel odaklıydı Güneş gibi o kişinin de yüzünü göstermediler ve son anda Koray'a benzeyen birinin ortaya çıkması Kerem'in çizimlerini gören Aksel'in Kerem'e oyun oynamış olabileceğini düşündürttü..Ben de tam izlemedim,izlediğim kadarıyla yardımcı olabilmişimdir umarım..
  8. Sahte Koray'ı sormuşsunuz Kerem gideceği sırada hayallerinde ve çizimlerindeki Koray'a benzeyen birini gördü hatta aynısıydı..
  9. Tag çok iyi fikirmiş.. Keşke olsa, tag'a kadar benim fikrim şu (ha bu arada bende AFK yi izlemedim. Bu kızı tanımam etmem..Daha önce bi dizi oyuncusuna gıcık falan da olmamıştım)
    altan dönmez'e, gökhan horzum'a, görüntü yönetmeni orkun çatak'a, aslı başar'a ve dizide söz sahibi olacak başka bildiğiniz birileri varsa lütfen yolladığım linki twit atarmısın? Melis'ten ve Barış'tan kurtulma timi, işe yaramaz büyük ihtimalle ama denemekle kaybedecek bişiyimiz yok :)) http://forum.dizifilm.com/forum/show...&postcount=670
  10. Rica ederimm :)))
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 18
Sayfa 1/2 12 SonSon
Sayfa 1/2 12 SonSon
CrazyWOW hakkında

Temel Bilgiler

CrazyWOW hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
003003
Meslek:
fulltime anne
İlgi Alanlarınız:
yok
Biyografiniz:
merak eden varsa p.m atsin, ne diiim

Signatürü

Akıldan büyük nimet, zekâdan da ağır yük tanımıyorum.... N.F.K

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
471 (0.00%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.10
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
18
En yeni mesaj
04-04-18 17:18
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
3
  • Aldığı Beğeni: 22

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-08-19 12:12
Tavsiye Puanı
0

3 Arkadaşlar

1. Jade_ 
    Durum:

Set Görevlisi

Jade_
  2. Mr Darcy 
    Durum:

Figüran

Mr Darcy
  3. __SEYMEN__ 
    Durum:

Yönetmen

__SEYMEN__
Arkadaşlar gösterme 1 to 3 of 3
No results to display...

22-07-19

28-05-19

07-05-19

11-04-19

07-03-18

04-03-18

26-02-18

21-02-18

14-02-18

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.