442 Ziyaretci Mesajı

1. unutulmuş birer birer,eski dostlar eski dostlar
    ne bir selam ne bir haabr,eski dostlar eski dostlar..

şarkıya "yürü gitt" demek istedim

nasılsın kuşum..napıyon nediyon..herşey güzel ve iyidir senin için umarım..

2. can kuşum...doğum günün mü senin bugün

ayyyy çok kutlarım
    sarılırım
    öperim

iyi ki doğdun kardeşim
  3. Özlemim dogum günün kutlu olsun cnm, sevdiklerinle daha nice mutlu senelere. Insallah rabbim bu yil gönlüne göre verir bütün dualarini kabul eder. Öpüldün cnm..
  4. Doğum gününüz kutlu olsun.

5. Öylemi cnm hayirli olsun.. ) Cankusum bence benim üninin nezaman bitecegi konusuna girmeyelim.. Bu gidis bana hic bitmeyecekmis gibi geliyor.. Her sömester o sömesterin dersleri olmuyor benim bölümünde o yüzden bir dahaki sömesteri beklemek zorunda kaliyorum.. eh haliyle sömesterde uzuyor.. birde ben üninin ilk iki sömesteri bölümüme alismaya calistigim icin bir kac dersi birdahaki sömestere attigim icinde uzamis oldu... o yüzden rabbim nezaman nasip ederse ozaman bitecek insallah tabi insallah diploma alaraktan..

Ah cnm bu matematik kabus tam üc tane matematik dersim var.. bugün ikisinide calisacagim güya.. daha birincisi bitmek bilmedi.. ( beynim sulandi ya calismaktan...
  6. ay sorma böyle bir mıy mıy model böyle bir burundan kıl aldırmama böyle bir acize yatma ayakları insanı insanlığından utandıran tipler ben mustafa ya her beddua etme dürtümde 'böyle annen varken bedduaya ne ihtiyacın olur'' diye geçiştiriyorum vallahi toptan geberseler sevabına sütlaç yapıp dağıtıcam bu kadar nefret ediyorum nalça(salça) ailesinden :)))
  7. Cankusum iyiyyim.. Valla icime dogmus demek yazdigin. Söyle bir giriyim dedim dizifilme girmeden öncede sen aklima geldin bu kizin sesi sedasi cikmiyor diye. Eh senin mesajinida ayni sekilde görünce sasirdim.. ) Cnm cnm sesimi solugumu kestiler iste.. Bol matematikli bir sömester geciriyorum desem anlarmisin halimi ???? Senden ne var ne yok iyisindir umarim.. Bukadar uzun süre sesin sedan cikmayinca gercekten merak ettim kötü birseymi oldu diye.. Iki hafta önce yazacaktim hatta arada kaynadi.. bu ara feciii unutkanim..
  8. amin dostum amin ben onu öyle içten içten gizli gizli (!) seviyorum:)hoş bütün forumun diline dolanmış bir aşk yaşıyoruz onunla ama olsun...aşktan korkan aşık olmasın:)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 442
Sayfa 1/45 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/45 1234511 ... SonSon

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
2 (0.00%)
Günlük konu
0.00
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,892 (0.02%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.41
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
442
En yeni mesaj
27-06-11 14:54
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
16-04-11 14:23
Tavsiye Puanı
0
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.